Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

280 000 zł90 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Niepowtarzalna nieruchomość położona w gminie Michałowo w powiecie Białostockim. Od Białegostoku odległość to 60 km , dobry dojazd drogą asfaltową. Siedlisko położone na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł104 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy w pełni wyposażony apartament na III piętrze przy Placu Litewskim. Salon z jadalnią i wyjściem na balkon (telewizor, dwie sofy, ława, stół, krzesła), dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł47,55 m² 18 927,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament nr 8 Zagajnik nr 6 położony na pierwszym piętrze, od strony południowo - zachodniej powierzchnia 47,55 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł148,36 m² 3 902,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż nowe domy w stanie surowym zamkniętym w Czarnym Borze przy ulicy Polnej - oferta na wyłączność Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 200 000 zł257,27 m² 12 438,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Syta Residence Nowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle. Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł45,40 m² 3 942,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Żychlina o powierzchni 45.40 m2 z balkonem. W ofercie znajdują się przykładowe wizualizacje obrazujące jak może wyglądać umeblowane mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 181 m² 127,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1181 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez podatku pcc! bez prowizji od kupującego! Good Life Nieruchomośc i prezentuje Państwu nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł294,85 m² 4 575,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Widziałeś kiedyś dom o takim kształcie i układzie? Chciałbyś mieć dużą przestrzeń mieszkalną, sporo dodatkowych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł346 m² 2 887,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:695 m²

Biuro Nieruchomości marles przedstawia Państwu ofertę sprzedaży położonej w cichym i spokojnym miejscu w Piechowicach. Nieruchomość składa się z dwóch domów o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 990 000 zł2 110 m² 1 417,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 432 m²

Nowa niższa cena! Polecamy Państwu zakład produkcji składający się z:. 3 hale - Budynki magazynowo-produkcyjne z rampą, ogrzewane, z biurem i pomieszczeniami socjalnymi wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe położone w budynku przy ulicy Strzegomskiej na wrocławskim Muchoborze małym. Mieszkanie jest 2 stronne, wystawa okien wschód - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu do wynajmu plac utwardzony o pow. 1000 mkw przeznaczony na dowolna nieuciążliwą działalność. Teren utwardzony do dowolnej aranżacji znajdujący się przy trasie 94 Wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł6 700 m² 28,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,67 ha , położona w wyjątkowo malowniczej lokalizacji - na skraju rezerwatu przyrody Las Cieliczański. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

808 000 zł48 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Saska Kępa, ul. Niekłańska przy Parku Skaryszewskim. Blisko przystanków tramwajowych i autobusowych. Do metra Stadion 4 przystanki. Trzecia linia zabudowy od al.Waszyngtona, stąd cicho. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł4 561 m² 394,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 561 m²

Na sprzedaż: obiekt biurowo-produkcyjny z dużym potencjałem inwestycyjnym 930 m zabudowy na działce 4561 m Na sprzedaż funkcjonalny budynek biurowo-magazynowy lub produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 104 668 zł73,90 m² 28 479,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z bocznym widokiem na motławę W prestiżowej inwestycji brabank Miejsce w hali gar.w cenie | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka |.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

Lokalizacja: dom położony w miejscowości Łęgowo, znajdującej się w odległości ok. 4 km od Pruszcza Gdańskiego i ok. 15 km od centrum Gdańska. To lokalizacja doskonała dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 486 m² 53,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży działka znajdująca się W miejscowości rudno W gminie krzeszowice oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości danax Działka o powierzchni 7486 m2. Objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł308 m² 2 435,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Idealna nieruchomość dla dwóch rodzin! Na zagospodarowanej działce o powierzchni niespełna 1100 mkw znajdują się dwa budynki. Pierwszy z nich to przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł312,40 m² 5 448,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 605 m²

Klient Wyjątkowy dom w otoczeniu lasu | Czarne Błoto, ul. Cicha Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł20 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem działkę o powierzchni 2 Ha w gminie Słomniki. Wymiary I parametry przedmiotowej działki: - działka z bezpośrednim wjazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 500 m² 386,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz stworzyć swój wymarzony dom. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana uzbrojona położona w miejscowości Zelków, przy ul. Kościuszki, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł57 m² 15 701 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Polecamy ciche, jasne 5 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1985r Rama H Ekspozycja północny -zachód Balkon 1x1 m Piwnica 3 m Mieszkanie jako inwesycja pod wynajem, lub do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł36 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w prestiżowym budynku Art Deco Mokotów lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Zdziechowskiego, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

143 190 zł1 591 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Niższa cena! Na sprzedaż działka o powierzchni 1591 m2 w wydanymi Warunkami Zabudowy. Przedmiotem sprzedaży są piękne działki położone w Żdżarach w gminie Goleniów.

Szczegóły ogłoszenia

899 955 zł142,85 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Sześciopokojowy lokal na sprzedaż o łącznej powierzchni 142,85m2 położony w Lublinie przy ul. Kredowej, usytuowany w budynku wybudowanym w 2000r. Z uwagi na dwa osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł105,04 m² 15 993,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Centrum, ul. Długa/blisko Rynek Główny. Budynek z 1923 roku, czteropiętrowy. Mieszkanie o powierzchni 105 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze. Składa się z czterech pokoi , oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Mrozy Wielkie,warmińsko-mazurskie

870 000 zł4 199 m² 207,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Cena Nieruchomości 870 000 +vat = 1 070 100 zł brutto Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o powierzchni 4199 m2, położoną w malowniczej miejscowości Mrozy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe kwatery pracownicze w Międzyzdrojach , położone w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta oraz głównych tras. Oferta idealna dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł47 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy w zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł47,80 m² 6 276,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w samym Centrum | dwustronne, jasne Szukasz mieszkania z potencjałem, które łączy doskonałą lokalizację z niskimi kosztami utrzymania? Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Radom,mazowieckie

1 390 000 zł126,30 m² 11 005,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Radom (rajec Poduchowny), otulina Kozienickiego Parku Krajobrazowego Szukasz miejsca, gdzie poranną kawę pijesz w towarzystwie szumu drzew, a do centrum miasta docierasz w kilkanaście minut?.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł150 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 502 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem położony w w dzielnicy Lipice w Hrubieszowie, idealny dla dwóch rodzin lub inwestora. Atuty tej nieruchomości to przestronna 25 arowa działka z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

34,47 zł/m²15 m² 517 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o pow. 15 m2, zlokalizowany na I piętrze w jednopiętrowym biurowcu położonym przy ul. Łódzkiej. Lokal składa się z jednego pokoju. Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Marzysz o nowym, ekonomocznym domu wolnostojącym? Proponujemy dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty, sprytny i tani w utrzymaniu - coś czego.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł30,70 m² 3 550,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronną, świetnie zlokalizowaną kawalerkę znajdujące się w Szczytnicy - blok 129. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

8 357 zł137 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu, ok 1000m od lotniska Okęcie. Parter 137m2 (ewentualnie 200m2) Zaplecze kuchenne, serwerownia, 2 pomieszczenia. Budynek : -klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

146 132 zł1 228 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Gaj Grzmięca. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Racław

Racław,zachodniopomorskie

390 000 zł147,16 m² 2 650,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom z dużą działką i dużymi pomieszczeniami gospodarczymi. Siedlisko, agroturystyka. Nieruchomości Apartament przedstawiają dom wolnostojący o pow. całkowitej 147,16 m , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł133,80 m² 7 399,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy w zielonej części miasta Leśna Dolina Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 133,80 m (około 150 m po podłodze), położone.