Nieruchomości

238 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

6 222 370 zł113 134 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa, teren rezydencjonalny, blisko jeziora tomickiego, dopiewo, lisówki Nieruchomość gruntowa położona w uroczej miejscowości Lisówki, powierzchnia 11,3134 ha, teren złożony.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł800,50 m² 3 748 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi - wysoki standard! Na powierzchnie składają się dwa poziomy. Parter: hala, o powierzchni ok. 350m2 z miejscem na część biurową (w.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł171,47 m² 2 041,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 667 m²

Tu nie kupujesz tylko domu. Tu zaczynasz nowy rozdział. Wyobraź sobie poranek w ciszy. Kawa pita na tarasie, który sam zaprojektujesz. Dzieci biegające po ponad 2 600 m własnej działki,.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Hoża 6 (przedłużenie ul. Tuwima) Przedstawia ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych o powierzchni 14m2 w Zgierzu. Lokale znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 004 m² 244,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Złap wiosenny sezon i zacznij budowę bez tracenia miesięcy na papierologię. Szukasz działki nad Jeziorem Białym, ale przeraża Cię wizja wycinki drzew, wyrównywania terenu i biegania po.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 zł100 m² 24,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna z dużym placem Ciechów k. Środy Śląskiej! Świetna lokalizacja | duży teren | elastyczne możliwości Do wynajęcia funkcjonalna hala magazynowo produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 108 m² 424,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest działka z gotową inwestycją, zlokalizowaną w Złocieńcu przy ulicy Alej Piastów. Powierzchnia działki - 1108m2. Zakup nieruchomości gwarantuje stały dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł165,63 m² 3 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 691 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnym i malowniczym miejscu? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie surowym zamkniętym, położony w Starym Czarnowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

206 890 zł1 217 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura bardzo atrakcyjne działki budowlane o pow. od 1217 m2 do 1309 m2: - działki zlokalizowana na nowym i szybko rozwijającym sie osiedlu mieszkaniowym w Gryfinie obr. 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

14 zł/m²500 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości Apartament Wiktor Nowicki Tel.   Na wynajem hala w miejscowości Żnin o powierzchni 500 mkw. Budynek zbudowany jest z suporeksu, natomiast dach pokryty został papą.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²172,70 m² 6 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Posiadamy do wynajęcia lokal położony na V piętrze budynku apartamentowo - biurowego na Mokotowie. Blisko nowa linia tramwajowa. Lokal obejmujący 8 pokoi , kuchnię , 2 wc , hall o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł27,33 m² 13 867,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży - nowoczesne mieszkanie Z tarasem w prestiżowej lokalizacji aura towers. Na sprzedaż wyjątkowe, jednopokojowe mieszkanie ( lokal użytkowy w kw) o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 674 zł246 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia dużą wiatę przy magazynie o powierzchni 246 m2 blisko al. Okulickiego w Rzeszowie. Magazyn znajduje się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł191,20 m² 6 746,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Dom wolnostojący z dachem czterospadowym w Dolaszewie koło Piły - oferta dla osób ceniących przestrzeń, jakość i spokojne otoczenie Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł103,20 m² 6 773,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 279 m²

Przedstawiam nieruchomość położoną w spokojnej i malowniczej części Bartąga (gmina Stawiguda). To dom bliźniaczy o całkowitej powierzchni 103,2 m , w tym 90,5.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44,10 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż ciche mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na Bielanach Wrzeciono przy ul. Marymonckiej 125. Mieszkanie jest wręcz idealne zarówno dla osób szukających mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 136 000 zł73,32 m² 15 493,73 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,32 m , zlokalizowane w nowoczesnym budownictwie na osiedlu Piastów w Krakowie. Nieruchomość sprzedawana z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 197 m² 960,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, budynki wolno stojące i bliźniacze. W cenie udział w drodze wewnętrznej, dojazdowej do działki. Mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37m2, piętro 4/6 z windą w budynku z 2017r. przy ul Kolejowej, wola, czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4500 zł + 820 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł71,40 m² 6 288,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Bezczynszowe mieszkanie z działką i garażem przy ul. Uroczej w Puławach. Rozkład pomieszczeń : - duży pokój (24mkw) - pokój (24mkw) - kuchnia z jadalnią (15mkw) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Smęgorzów,małopolskie

146 340 zł2 439 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana W gminie dąbrowa tarnowska! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,2439 ha. Działka znajduje się w niedalekiej odległości od Dąbrowy Tarnowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 010 m² 63,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w miejscowości Krępsko w cichej i spokojnej okolicy i w sąsiedztwie lasu. Dzięki bliskości Goleniowa mamy miasto na wyciągniecie ręki, a latem możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

145 000 zł2 027 m² 71,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona we wsi Grabowo. W miejscowości znajduje się sklep i kościół. Idealna dla osób ceniących spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 375 zł62,50 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 60 - 3 -pokojowego o powierzchni 62,50 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60,14 m² 5 487,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

NA sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie W chodzieży, blisko centrum Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,14 m2, zlokalizowane na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie na IV piętrze w bloku przy Norwida w Puławach. Rozkład pomieszczeń : - duży pokój (15mkw) - sypialnia (10,5mkw) - sypialnia (10mkw) - kuchnia (6,5mkw) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,49 m² 5 911,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokojowe plus strych 67,49 m z balkonem | ul. Ku Słońcu | Siemianice | 1 piętro Z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, jasnego mieszkania z poddaszem. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 001 zł83,77 m² 8 821,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:71 m²

Nowoczesny segment/apartament w stanie deweloperskim 83,77 m , 2 poziomy, funkcjonalny układ. Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 202 zł50,51 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł73,70 m² 9 905,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,7 m , położone w rejonie ulicy Narutowicza, blisko centrum Szczecina. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

188 100 zł3 135 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 135 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 25 m, głębokość 98 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł90 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom na sprzedaż położony w Grodźcu koło Ozimka. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia domu 90 m2 Liczba pokoi 4 Kuchnia - aneks z pomieszczeniem na spiżarnię Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 920 zł87,81 m² 9 212,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż dwa bliźniaki (2 lokale w budynku dwulokalowym) położone w doskonałej lokalizacji w centrum miasta - przy ul. Jastrzębiej. Lokalizacja zapewnia ciszę, spokój oraz bajeczne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

60,27 zł/m²71 m² 4 279 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 71m2 zlokalizowany w Rzeszowie ul. Langiewicza, nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 706 m² 233,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, niespotykana działka z niezagrożonym widokiem na Tatry i pozwoleniem na budowę trzech domów. Idealne miejsce pod inwestycyjną budowę domów na wynajem lub sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 340 m² 447,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Sol Marina (wiślinka, sobieszewo). Analiza chłonności działki wykazała.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł162,75 m² 9 824,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom W nowej obnizonej cenie tylko do końca roku 2025! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu tuż za granicą Piły, os. Nowa Zawada (gmina Szydłowo)! Nowa Zawada.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²87,80 m² 3 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr W10-13 o powierzchni 87,80 mkw. położony jest w Galerii Zachodniej dworca Warszawa Centralna. Przewidziany rodzaj działalności: handlowo-usługowa; moc zamówiona dla.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł56,68 m² 2 644,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W tym budynku posiadamy więcej mieszkań na sprzedaż! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu o powierzchni 56,68 m2, położone na 4. piętrze zmodernizowanej kamienicy z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

253 200 zł633 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

IPrezentujemy działkę budowlaną o regularnym kształcie 633m2 , 2 linia zabudowy gwarantująca ciszę i spokój, nowo powstałe domy w sąsiedztwie. Przy działce nowo wybudowany dom,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 400 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka położona jest w malowniczej okolicy, tuż nad Jez. Głebokim, w miejscowości Michalin (gmina Przywidz). Działka zlokalizowana w otulinie przepięknych Kaszubskich.