Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

375 000 zł37 m² 10 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 100 m² 245,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1100 m kw położona w Gabryelinie w odległości 1,5 km od stacji pkp. Dostępne media: prąd i woda miejska. Dojazd drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł124,80 m² 8 814,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie 3-4 pokojowe! Na sprzedaż dom położony na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli Koszalina-Rokosowo. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Warzymice,zachodniopomorskie

549 000 zł1 104 m² 497,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Warzymicach, miejscowości położonej zaledwie 7 km od centrum Szczecina. Nieruchomość o powierzchni 1104 m2 jest położona przy ul. Diamentowej. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł62,49 m² 13 442,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Osiedle Złocień. 3 pokojowe mieszkanie - 62,49 m 2. Dwustronne, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, z balkonem na 1 piętrze, 3-piętrowego budynku z 2006 r. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 858 zł59,98 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł111,50 m² 6 986,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z dużą działką na Złotnie, 800 m zieleni i spokoju. Na sprzedaż dom o powierzchni około 111,5 m , położony w jednej z najbardziej lubianych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł350 m² 3 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 485 m²

NA sprzedaż, reprezentacyjny dom wolnostojący Z prywatnym lasem, wysokim standardzie wykończenia I możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, ocice gmina bolesławiec. Wgn.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki w Krągoli Pierwszej. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 1000 m2 Kształt działki: prostokątna Atuty nieruchomości Działka idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł70,41 m² 44,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W zielonej, spokojnej części Rzeszowa na Dzielnicy Parkowej przy al. Paderewskiego czeka na Ciebie przestrzeń, która definiuje codzienny komfort. To lokalizacja, w której miasto zwalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,84 m² 18 146,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Górczewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46,84m2 składa się z: - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł134,60 m² 6 307,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! wolnostojący! świetna lokalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł28 m² 15 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie | Gdańsk ul. Kartuska 420 Na sprzedaż nowe, wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 27.74 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Walim

Walim,dolnośląskie

699 000 zł49 400 m² 14,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża Działko w Walimiu W planie zagospodarowania przeznaczenie działki to w części budowlana, w części tereny użytkowane rolniczo, część terenów przeznaczonych na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 520 zł68 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa przytulne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Bzowa

Łozina,dolnośląskie

1 090 000 zł137,14 m² 7 948,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 000 m²

Na sprzedaż nowoczesne bliźniaki z bardzo dobrym dojazdem do centrum Wrocławia (około 30 minut - S8) Nieruchomość posiada bardzo dużą działkę - aż 460 m2. W cenie zawarta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 500 000 zł48 200 m² 51,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka z potencjałem inwestycyjnym zlokalizowana w województwie Świętokrzyskim, miejscowość Radomice (gm. Morawice 18 km od Kielc) przy ul. Zagórze. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł41,45 m² 10 904,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 41.45 m2 Naziemne miejsce parkingowe wartości 18000 złotych, w cenie mieszkania. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na III piętrze, w trzypiętrowym budynku nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 731 zł32,79 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł847 m² 199,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Chojnicach, super cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojnicach. Działka: powierzchnia: 900m2, 934m2, 958m2 Na działki została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł39,45 m² 69,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 034 700 zł56,47 m² 18 323 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł56 m² 5 964,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie 3-4 lata temu (wymieniona instalacja elektryczna, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne, gładzie na ścianach, podłoga jednolita w całym mieszkaniu - panele.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł44,34 m² 3 834,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie dwu pokojowe w Kościerzynie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł140 m² 35,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m , położony w Przeworsku przy ul. Kazimierza Koczocika. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł135,40 m² 21 418,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal o pow.135,4 m2 położony w ścisłym centrum miasta z przeznaczeniem na różnego rodzaju działalność: biuro, instytucja finansowa, gabinety lub handlową. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana / 3000m2/, położona w Ostrowinie pod Oleśnicą. Ostrowina jest piękną miejscowością, okoloną lasami. Czyste , zdrowe powietrze i woda. Gmina ma w planie budowę.

Szczegóły ogłoszenia

278 999 zł37,20 m² 7 499,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe słoneczne mieszkanie w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej (dzielnica Zatorze) Lokal mieszkalny mieści się na wysokim parterze w niskim bloku Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,34 m² 16 100,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 522 zł47,05 m² 14 144,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł7 100 m² 70,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość podzielenia jej na 2 mniejsze działki. Dopuszczalna zabudowa zagrodowa. W celu poznania szczegółów.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²20 m² 1 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena 59 za m2 netto. do czynszu dochodzi podatek (stawka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł78,80 m² 6 332,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie, znajdujące się w miejscowości Radakowice przy ul. Pałacowej - tylko 15 min samochodem od Wrocławia, 3 minuty od Lutyni. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł78,50 m² 15 286,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 7-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna jako gotowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

533 000 zł34,05 m² 15 653,45 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Podedworze dzielnica Podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Krąg

Krąg,zachodniopomorskie

23 000 000 zł2 231,80 m² 1 017,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 m²

Wyjątkowy Kompleks Hotelowy Podewils Zamek z Duszą Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą inwestycyjną zabytkowym zespołem zamkowo-parkowym z kompleksem hotelowym.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 075 m² 46,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kiedy od miasta dzieli zaledwie 20km ,a najbliższy duży market jest w odległości raptem 2 km ,a działka jest w bliskim sąsiedztwie lasu - to chyba łatwo spełniają się marzenia o ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł127,20 m² 7 617,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Odkryj swój przestronny dom w nowym projekcie deweloperskim w Gryficach z Peonify! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, łączącego nowoczesność, komfort i spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł220 m² 26,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy pod działalność handlową/usługową zlokalizowany na osiedlu Mazurskim. Powierzchnia 220 m2. Lokalizacja Lokal mieści się w Mrągowie na Osiedlu Mazurskim. Dojazd do budynku drogą.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł30,16 m² 5 935,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal w samym centrum Nowej Wsi! Polecam do sprzedaży lokal o powierzchni 30,16 m2, usytuowany w pasażu przy ul. Granicznej w Nowej Wsi - południowej części Swarzędza. Duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł170 m² 4 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka, położony w malowniczej miejscowości Dębówka, zaledwie 5 km od Błonia. Dom o powierzchni użytkowej ok.