Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 000 zł1 410 m² 127,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż cztery odrębne działki, zlokalizowane w Czaplinku przy ulicy Wałeckiej: 1. Działka o powierzchni 1410 m2 w cenie 180 000 zł 2. Działka o powierzchni 1411 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 000 zł63 m² 15 253,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 024 m²

Dom na pięknej, widokowej działce Z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż urokliwy, ponad 100-letni dom, zlokalizowany w malowniczej wsi Płoszczyna, na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47,20 m² 10 381,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,21 m2, położone na parterze w nowoczesnym budynku na spokojnym i zielonym osiedlu Bielany w Legnicy. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Bielanach (ul. Szegedyńska, os. Wrzeciono). Mieszkanie dostępne od już. Idelane dla jednej osoby. Bez zwierząt. Lokal: 4. (ostatnie) piętro, budynek z 1968 r. po.

Szczegóły ogłoszenia

86,37 zł/m²128 m² 11 055 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- centrum miasta- blisko Wawelu rejon ul. Zwierzynieckiej Lokal biurowy o powierzchni ok. 128 m2, położony na drugim pietrze budynku biuroweg o . Lokal biurowy usługowy Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

186,79 zł/m²53 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

lokal z klimatem w zabytkowej kamienicy w centrum blisko alej Jerozolimskich i Marszałkowskiej oraz Nowotelu. 2 witryny i wejście z ulicy z dużym ruchem pieszym oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł42,20 m² 8 056,87 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,20 m2 położone przy ulicy Kołobrzeskiej w Bydgoszczy, w dzielnicy Bartodzieje. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 680 zł61,71 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam Państwa do prezentacji sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania! Położone w świetnej lokalizacji Białego Kamienia, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku powstałego w 1994 roku. Stan mieszkania- bardzo dobry. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90,76 m² 4 538 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Adres: ul. 3 maja 8, mikołajki Powierzchnia uż.: 90,76 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 215 o pow. 1 817 m2 Atuty nieruchomości - Atrakcyjna lokalizacja centrum Mikołajek, przy.

Szczegóły ogłoszenia

291 000 zł32 m² 9 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu rewelacyjną ofertę Ładne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m po generalnym remoncie Rozkład pomieszczeń: kuchnia, łazienka, sypialnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno, ul. 3 maja Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w świetnej lokalizacji Jaworzno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 550 m² 81,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: urokliwa działka budowlana w Wólce Kokosiej. Idealna dla osób pragnących ciszy i spokoju życia wiejskiego, jednocześnie ceniących sobie bliskość natury i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł240 m² 1 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 806 m²

N a sprzedaż nowy dom położony blisko lasu wraz z budyniem gospodarczym typu hala W skład nieruchomości wchodzi: - dom w stanie surowym; wykonana instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł27 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka 2,7 ha inwestycyjna z częścią budowlaną - Myślinów k. Jawora, dojazd z dwóch stron Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 2,7 ha położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4000 m2, położoną w miejscowości Psucin, gmina Nasielsk. Działka jest ogrodzona, w ksztłacie prostokąta o wymiarach 26 x 154 m.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 460 m² 239,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Żywiec. Wyjątkowa działka budowlana nad Jeziorem Żywieckim w rozsądnej cenie. - z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu działkę o powierzchni 1460 m 2 , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atuty lokalizacji mieszkania: szkoła podstawowa przedszkola sklepy spożywcze supermarkety ryneczek ośrodek kultury tkacz basen przystanek mzk Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł134,53 m² 8 176,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Bolszewa (gmina Wejherowo). Wybudowany w 2018 roku, utrzymany w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,34 m² 9 423,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana Oferujemy na sprzedaż ustawne zadbane mieszkanie położone w Katowicach na osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie usytuowane przy ul. Sowińskiego, powierzchnia użytjowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł206,56 m² 4 308,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:721 m²

Wyjątkowa oferta! Komfortowy, w pełni wyposażony dom w spokojnej części Połczyna-Zdroju Przestrzeń, funkcjonalność i perfekcyjna lokalizacja - idealny dom dla wymagających. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59,87 m² 66,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym mieszkaniem na wynajem, zlokalizowanym przy ul. Lublańskiej w Krakowie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł268 m² 5 932,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący położony na skraju Tanowa w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek z 2003 roku (pierwszy właściciel) o powierzchni całkowitej 268 m2 (pow. użytkowa ok.190 m2), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł189,21 m² 5 544,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Kamienica po rewitalizacji, w sercu Leszna Leszczyńskich 34 Trzy niezależne lokale | Dwa tarasy | Potencjał inwestycyjny: 90 000 zł rocznie Cena: 1 150 000 zł W samym sercu Leszna, tam gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

344 352 zł3 264 m² 105,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Piękna działka na skraju miejscowości Głęboczek, gmina Czaplinek. Oferujemy do sprzedaży piekną działkę w Głeboczku, gmina Czaplienk. Zbywana.

Szczegóły ogłoszenia

205 920 zł1 144 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Bolesławice wśród jednorodzinnej zabudowie, zaledwie kilka minut od Bolesławca. Teren działki płaski, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tleń

Tleń,kujawsko-pomorskie

325 200 zł1 626 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Tleń, bory Tucholskie Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w samym sercu Borów Tucholskich - w malowniczej miejscowości Tleń. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,30 m² 5 953,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piła - Zamość Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,3m2 Nieruchomość położona w wieżowcu na 10p. Balkon oraz piwnica niesamowity widok na panoramę miasta oraz stadion.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 172 m² 106,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dołżyca gm. Cisna - na sprzedaż działka inwestycyjna Na sprzedaż atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 897 - Wielka Pętla Bieszczadzka Miejsce posiada doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²395 m² 23 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wszystkie pomieszczenia mają nowoczesny, loftowy charakter, z elementami cegły, wysokimi sufitami i są przystosowane do współczesnych wymagań lokali biznesowych. idealnego miejsca zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,13 m² 5 627,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie, nie czekaj i umów się na prezentację tej oferty! Mieszkanie o powierzchni 53,13m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł1 499 m² 513,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żórawina Piękna działka bud.Media/Kanalizacja! Działka budowlana z pełnymi mediami , kanalizacja na osiedlu willowym w Żórawinie. Teren w pełni uzbrojony. Mpzp - budowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

92 520 zł771 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w malowniczo położonej miejscowości Barczyzna pod Neklą stanowiące enklawę przy lesie. Ewentualna inwestycja budowlana winna zostać poprzedzona wymianą wierzchniej warstwy.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,30 m² 6 627,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,30 m2, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Ustronie IV. Układ pomieszczeń: przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł39,69 m² 16 351,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł33,91 m² 10 232,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0 % prowizji Do sprzedaży wygodna kawalerka w stanie developerskim w Świdrze, niedaleko stacji skm. Mieszkanie mieści się na niskim parterze w kameralnym bloku .Obecnie zostały ukończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 522 200 zł25 800 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji! do negocjacji. Działka inwestycyjna położona jest w miejscowości Sławno gmina Wolanów przy drodze ekspresowej S7 do wjazdu na zachodnią obwodnicę Radomia mamy zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł10 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna (r V i R VI oraz Ł IV) z wydanymi warunkami zabudowy - zabudowa jednorodzinna wraz z niezbędną infrastrukturą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,21 m² 13 566,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie o powierzchni 55,21 m (3 pokoje), usytuowane na osiedlu przy ul. Daniszewskiej 22 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2019 roku, na 2.