Nieruchomości
238 304 ogłoszenia
Od najnowszych
Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
418 880 zł35,20 m² 11 900 zł/m²
20,30 zł/m²394 m² 8 000 zł
102 550 zł4 640 m² 22,10 zł/m²
870 000 zł58,23 m² 14 940,75 zł/m²
Budynek użytkowy Białystok
Białystok,podlaskie
4 200 zł180 m² 23,33 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Niebocko
Niebocko,podkarpackie
84 000 zł2 826 m² 29,72 zł/m²
Mieszkanie, ul. Zbaraska
Łódź,łódzkie
1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²
Rynek pierwotny
992 200 zł121 m² 8 200 zł/m²
Dom Kalisz
Kalisz,wielkopolskie
1 250 000 zł485 m² 2 577,32 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Kantorowicka
Zastów,małopolskie
1 449 000 zł187,80 m² 7 715,65 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Błotnica
Błotnica,dolnośląskie
167 000 zł1 670 m² 100 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Rocha
Komorniki,wielkopolskie
999 999 zł2 500 m² 400 zł/m²
719 000 zł83 m² 8 662,65 zł/m²
24 149 zł965,97 m² 25 zł/m²
Dom z garażem Białystok
Białystok,podlaskie
880 000 zł110,50 m² 7 963,80 zł/m²
12 775 €3 500 m² 3,65 €/m²
658 000 zł47,07 m² 13 979,18 zł/m²
Budynek użytkowy Kłos
Kłos,zachodniopomorskie
374 000 zł230 m² 1 626,09 zł/m²
899 000 zł52,20 m² 17 222,22 zł/m²
210 000 zł1 250 m² 168 zł/m²
Dom z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
18 000 zł450 m² 40 zł/m²
450 000 zł341,56 m² 1 317,48 zł/m²
4 489 000 zł129 m² 34 798,45 zł/m²
229 000 zł39,84 m² 5 747,99 zł/m²
Działka inwestycyjna
Bytom,śląskie
389 950 zł709 m² 550 zł/m²
Działka komercyjna Styrzyniec
Styrzyniec,lubelskie
4 395 586 zł38 796 m² 113,30 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poprzeczna
Międzyzdroje,zachodniopomorskie
546 000 zł33 m² 16 545,45 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego
Poznań,wielkopolskie
2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Gortatowo
Gortatowo,wielkopolskie
441 000 zł1 075 m² 410,23 zł/m²
Dom z garażem, ul. Różana
Radomierzyce,dolnośląskie
8 500 zł144 m² 59,03 zł/m²
319 000 zł120 m² 2 658,33 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego
Braniewo,warmińsko-mazurskie
379 000 zł63,10 m² 6 006,34 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walecznych
Szczecin,zachodniopomorskie
520 000 zł63,60 m² 8 176,10 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem Wietlin
Wietlin,podkarpackie
189 000 zł43,40 m² 4 354,84 zł/m²
Biuro klimatyzowane Warszawa
Warszawa,mazowieckie
72 zł/m²116 m² 8 352 zł
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia