Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

476 924 zł39,81 m² 11 980,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze od strony wschodniej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł12 500 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w miejscowości Rogi, w gminie Wielgomłyny, o powierzchni 12 500 m2. Działka : o pow. 12 500m2 wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: *prestiżowa lokalizacja - serce Gdańska, wyspa Spichrzów *nowoczesne osiedle Granaria - projekt o wysokim standardzie architektonicznym *stan deweloperski, pełna swoboda aranżacji wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł219 m² 4 086,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:696 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina przy ul. Kupieckiej. Ciche i spokojne osiedle domów jednorodzinnych w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł367,34 m² 5 989 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznanie się z ofertą unikalnej kamienicy w Mysłowicach, położonej na zbiegu ulic Armii Krajowej i Bolesława Prusa. To doskonała, mieszkalno-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł140 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Wykonany z dbałością o każdy szczegół dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, klimatyzacją i rekuperacją. Działka 509m2 ekspozycja wschód - zachód. Gaz, prąd, siła,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł27,74 m² 15 825,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej! Jedna z najprężniej rozwijających się południowych dzielnic Gdańska. Miejsce to charakteryzuje się połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

407 500 zł16 300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 1,63 ha, do podziału na działki, w m. Korzecznik gm. Kłodawa nad jeziorem Korzecznik, to jest już woj. wielkopolskie, na południe od Izbicy Kujawskiej, włocławka, na działce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,60 m² 14 244,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Dwustronne, ustawne mieszkanie 59,6 mkw, położone na 1. piętrze. Zielone, ciche osiedle z pełną infrastrukturą i doskonałą komunikacją, 6 minut pieszo do metra Stokłosy. Blisko pętla.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł280 m² 14 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z Bala 280m2 z pompą ciepła z Pięknym widokiem na Giewont kościelisko/zakopane. Lokalizacja: w otoczeniu domów i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł271 m² 4 059,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dom w Skoczowie - komfort i wygoda dla rodziny Cena: 1 100 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, który łączy przestronność, wygodę i doskonałą lokalizację. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł103 m² 4 271,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta i stanowi użytek B- tereny mieszkaniowe o pow. 0,0836 ha. Jest to działka narożna. Teren posiada dostęp do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł74,60 m² 30 160,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta w Ekskluzywnej Formule Wyłączności w Agencji naba house. Zapraszamy Inwestorów oraz Pośredników ze swoimi Klientami. Oferowany Apartament usytuowany jest w Sopocie Dolnym, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 029 zł34,91 m² 19 680,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 40 ar, położona przy ulicy Malinowej na osiedlu Brzostów. Częściowo zagospodarowana w krzewy i drzewa owocowe, działka posiada bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

11 200 zł800 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 800m2, w pobliżu centrum na osiedlu Mokre. Obiekt przy ul. Grudziądzkiej, z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Duża brama wjazdowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek w stanie deweloperskim, posiada dwie pełne kondygnacje, ogrzewanie gazowe, w całym budynku ogrzewanie podłogowe. Stolarka okienna trzyszybowa, ocieplenie styropian grafitowy 20 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

580 000 zł968 m² 599,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 203 m²

Na sprzedaż budynek biurowy w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość stanowi prawo użytkowania wieczystego obszaru 2.203,00 m oraz prawo własności budynków stanowiących odrębny od gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł163 m² 7 914,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż kameralne osiedle składające się z domów wolnostojących o powierzchni całkowitej 163 m oraz powierzchni użytkowej ok. 144 m . Każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 070 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż: działka budowlana w Wilkowicach idealna pod budowę domu jednorodzinnego Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej objętej miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł132,10 m² 5 526,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Częstochowa/śródmieście Cena: 5526 zł/m. Ilość pokoi - 5 Powierzchnia 132,1 m Piętro: 1 /3 Cena: 730000 zł   Ekskluzywna przestrzeń w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 594 zł28,81 m² 17 931,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,82 m2. Cena brutto: 516 593.96 zł Cena netto: 419 996,09 zł Atuty: - Możliwość zakupu w systemie 30/70 lub 20/80 (oferta.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł45,70 m² 2 625,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w Szczytnicy do wykończenia Biuro nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży mieszkanie w Szczytnicy do wykończenia. Mieszkanie o powierzchni 45,70 m2 usytuowane jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,10 m² 5 286,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż: przytulne, dwustronne mieszkanie na parterze Z balkonem - 47,1 m | wielkie lniska | spokój, komfort, funkcjonalność Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Strzeżenice,zachodniopomorskie

140 000 zł995 m² 140,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 4 atrakcyjnych działek z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna wolnostojącą w Strzeżenicy! Marzysz o domu blisko morza, ale z dala od miejskiego zgiełku. Sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

2 879 000 zł13 711 m² 209,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod inwestycję, zlokalizowaną w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej w bliskim sąsiedztwie nowego Parku Handlowego. Składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 400 m² 13,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 5,0398 ha (50 398 m ), położony w miejscowości Bagniewko (gmina Pruszcz, powiat świecki). Działka o numerze ewidencyjnym 27/1 stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

56,52 zł/m²115 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy na Starym Podgórzu w krakowieprezentujemy na wynajem lokal użytkowy o łącznej powerzchni 115 m2 składający się z:5 niezależnych pomieszczeń (w każdym z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Orzyny

Orzyny,warmińsko-mazurskie

169 000 zł8 200 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 8200 m2 zlokalizowaną w miejscowości Orzyny (gmina Dźwierzuty). Działka jest płaska, ma kształt prostokąta i porośnięta jest.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 403 m² 312,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 14 arów, położona w spokojnej i zielonej części Koźmic Wielkich, w gminie Wieliczka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę w centrum Pabianic, położoną na 1 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, odświeżone, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł74 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Powsińskiej, na Dolnym Mokotowie. Układ, który ma sens na co dzień: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł55,72 m² 6 730,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

"Nieruchomości Apartament" Weronika Dyr   Mieszkanie 2 pokoje osiedle Piekary A / Dostępne od zaraz Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m2, znajdujące się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²500 m² 28 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa klasy A, w centrum Wrocławia W przypadku potrzeby prac aranżacyjnych czas przygotowania wynosi ok. 3 4 tygodnie, natomiast większe zmiany 4 10 tygodni. W międzyczasie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł85,20 m² 2 640,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Miejsce pod pracownię artystyczną z funkcją mieszkania - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje mieszkanie położone na najwyższej kondygnacji w historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Zabłociu na ulicy Portowej o powierzchni 63.09 m2. Brak prowizji i pcc! Inwestycja oddana do użytkowania. Lokalizacja Inwestycja znajduję się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 343 zł28,25 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! lublin! - felin! Idealny rozkład pomieszczeń! Dostępne są również większe metraże od 25m2 do 65m2 (88 mieszkań ) - Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64 m² 10 609,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania trzy niezależne pokoje z oddzielną jasną kuchnią oraz z trzema balkonami, położone na II piętrze w niskim bloku bez windy. Budynek z lat dziewięćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 365 zł58,67 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim komforcie i wygodzie.