Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

560 000 zł132,64 m² 3 920,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, budowanego w cichej i dogodnej lokalizacji Nieborowic -przy ul. Jarzębinowej, wśród nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł79,32 m² 10 703,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w stylowej, pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą, położone w świetnej lokalizacji Nadodrze / Śródmieście. Blisko Rynku oraz Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł25 200 m² 9,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o kawałku własnej ziemi z dala od hałasu i pośpiechu to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Cisza, przestrzeń i natura w zasięgu ręki! Na sprzedaż malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 300 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

3 widokowe działki budowlane 3 działki budowlane z warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną położone wysoko na wzgórzu skąd rozciąga się fantastyczny widok na najbliższą okolice.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 327 m² 105,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane na sprzedaż - Karsk, gm. Nowogard Powierzchnie: 1270 m2 i 1327 m2 | Numery działek: 397/4 oraz 397/5 Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł101,30 m² 19 545,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie na sprzedaż W centrum sopotu Piękne stylowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnym miejscu Sopotu przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Komorów

Komorów,mazowieckie

12 300 zł350 m² 35,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Doskonale usytuowany dom przy zabytkowej alei drzew w elitarnej części Komorowa. Atutem nieruchomości jest niebanalna aranżacja holu dająca poczucie otwartej przestrzeni oraz naturalny, tajemniczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł10 160 m² 195,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedania atrakcyjną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 101,6 ara położoną w miejscowości Komprachcice. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł22 300 m² 35,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka siedliskowa O pow. 2,23ha zabrodzie, gm. Szydłowo Malowniczo położona działka w sąsiedztwie rzeki Piławy, granicząca z lasem. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiśniowa

Cewlino,zachodniopomorskie

145 000 zł1 270 m² 114,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, cewlino pod Koszalinem Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny, na wzniesieniu z piękną panoramą. Parcela gładka, równa, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł74,59 m² 8 245,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczecin, centrum, plac Lotników, nowe mieszkanie, z windą, taras, standard developerski, sprzedaż. Poszukujesz mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 700 m² 81,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hucisko pow. Sucha Beskidzka - ładna działka budowlana o pow. 1700 mkw, wym. ok. 22 m x 66 m, położona w terenie płaskim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł800 m² 393,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Ustroń Hermanice - wszystkie media! Możliwość zakupu dwóch sąsiadujących działek. Potencjalny inwestor miałby do dyspozycji 1600m2 płaskiego terenu w kształcie kwadratu. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| przytulne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem na os. Dolina zielona Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się na I piętrze niskiego, nowoczesnego szeregowca na os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł102,58 m² 7 496,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Brak podatku pcc i prowizji dla kupującego, faktura, gwarancja, rękojmia 5 lat, możliwość wykończenia pod klucz, pomoc w uzyskaniu kredytu Zapraszam serdecznie do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł375,20 m² 2 665,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:498 m²

Prowizja 0% Wolnostojący dom/budynek dwukondygnacyjny z wydzieloną częścią handlowo usługową z pełnym zapleczem sanitarnym położony w Zabrzu, rokitnicy przy ul. Młodzieżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 639 zł55,85 m² 9 340 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa mieszkanie Z balkonem na os. Czarkowo Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kałdowie - duży potencjał, wiele możliwości aranżacyjnych! Oferujemy na sprzedaż murowany, wolnostojący dom jednorodzinny, podpiwniczony, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 530 000 zł253,32 m² 6 039,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny według projektu Dom w Lucernie 3 (archon), położony w spokojnej części miejscowości Łoś, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,22 m² 6 207,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 349 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na II piętrze bloku przy ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł105,40 m² 11 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 m, położony na działce 290 m w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł51,16 m² 72 322,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Yacht Park Marina - luksus nad samym morzem lokalizacja: yacht Park to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, zlokalizowana w sercu Gdyni, tuż przy Marinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł113,82 m² 7 292,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Jeden Z ostatnich - dwupoziomowy segment Z prywatnym ogrodem - twój wymarzony dom Porosły, gm. Choroszcz Wyobraź sobie miejsce, gdzie codzienność staje się przyjemnością. Gdzie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 154 900 zł123,60 m² 9 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 123 m, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni 1000 m, zlokalizowany w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł80 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł1 100 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szukasz domu, który daje swobodę, a jednocześnie oferuje gotowe rozwiązania inwestycyjne lub mieszkaniowe dla wielopokoleniowej rodziny? Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł46,12 m² 5 182,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy w Jedlinie Zdroju. Mieszkanie składa się z : - pokoju dziennego z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł104 m² 480,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:242 m²

Przeznaczony na sprzedaż zabytkowy spichlerz w miejscowości Braniewo, budynek aktualnie wykorzystywany do przechowywania. Obiekt jest niepodpiwniczony, trzykondygnacyjny, posadowiony w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,69 m² 9 613,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Meg Real Estate zaprasza na prezentację przestronnego i nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 56,69 m , położonego na 3. piętrze bloku z 2009 roku. Zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

131 700 zł878 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane przy lesie - Wałkowiska | 200 m do rzeki Wda Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Wałkowiska, na samym końcu wsi - w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Niepodległości w Pruszczu Gdańskim. 56 m2, osobna kuchnia, przestronne pokoje oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest Bytków.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł2 700 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Palikówka gmina Krasne 27ar Gmina Krasne, miejscowość Palikówka, woj. podkarpackie Tylko u nas Oferta na wyłączność Działka 27ar. w drugim pasie zabudowy wymiary 22m.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł5 477 m² 50,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe miejsce z dostępem do starego koryta rzeki Utraty. Działka rolna o powierzchni 5490m2 położona w miejscowości Strzyżew gmina Kampinos, w kompleksie kilkunastu działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 900 zł37,04 m² 10 499,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 642 zł29,98 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowe apartamenty w samym sercu Świnoujścia. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów w nowoczesnym budynku, położonym przy deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku przy ul. Wrocławskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

6 000 zł500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości blue-home prezentuje ofertę wynajmu powierzchni magazynowej zlokalizowanej w Toruniu, na terenie przemysłowym elana. Obiekt charakteryzuje się doskonałym skomunikowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł71,14 m² 8 841,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Matejki w Toruniu idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł40,60 m² 960,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny - kawalerka zlokalizowany w miejscowości Krzęcin, powiat Choszczno , zachodniopomorskie na parterze o powierzchni użytkowej 40,60 m2 i składa się.