Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

15,50 €/m²537 m² 8 324 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy przestronne, nowoczesne biuro o powierzchni 537 m , położone w reprezentacyjnym biurowcu bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich. To idealna propozycja dla firm, które nie uznają.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł89,29 m² 7 022,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ma poddaszu. Lokalizacja: radom, śródmieście, ul. Wałowa. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość centrum miasta. Charakterystyka budynku: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł167,48 m² 4 060,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Obniżka ceny do końca maja 2026 R ! Prezentujemy Państwu jedną z nielicznych ofert nowo wybudowanego budynku mieszkalnego, znajdującego się na osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 012 m² 295,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Uzarzewo Huby, w gminie Pobiedziska. To idealne miejsce na dom dla osób ceniących ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł193 m² 25 129,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do odkrycia unikalnego apartamentu w Rezydencji Kaliska, który został stworzony z myślą o tych, którzy cenią luksus i wygodę. Ta nowoczesna, funkcjonalna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

35,29 zł/m²17 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o pow. 17 m 2 na I piętrze biurowca (gładzie, gres, przyłącza internetowe i telekomunikacyjne) przy Centrum Handlowym kurak w Zgierzu. Lokal może być.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,37 m² 7 899,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.59,37 m2 w trakcie ukończenia generalnego remontu, mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł90,81 m² 7 488,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:179 m²

Na sprzedaż szeregowiec z dużym ogrodem i bezpośrednim wyjściem do lasu - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Świetna lokalizacja tuż przy lesie, ok 500 m do szkoły podstawowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł73 100 m² 15,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zależy Ci na dobrej inwestycji w grunt? Nie musisz szukać dalej - ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Przedmiot sprzedaży: nieruchomość gruntowa, niezabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,70 m² 11 418,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej! osa Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania z widokiem na zielony skwer zlokalizowanego na 3 piętrze bloku w Poznaniu na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

999 500 zł2 843 m² 351,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny-parking samochodowy Na sprzedaż w pełni funkcjonujący parking na 150 samochodów zlokalizowany 5km od portu lotniczego Pyrzowice. 1. Podstawowe informacje Powierzchnia działki: 2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50,57 m² 12 260,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

* podpisana umowa przedwstępna * Sprzedam mieszkanie we Wrocławiu - ul. Królewiecka, tuż przy Parku Maślickim Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Działka zabudowana domem mieszkalnym w bardzo złym stanie technicznym oraz trzema budynkami gospodarczymi. Możliwość dokupienia działki o powierzchni 791m2 na przeciwko po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 000 zł6 596 m² 162,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł70 m² 11 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa cena! Domek dla Ciebie na sprzedaż - domek wybudowany w 2018 r. w cichej dzielnicy Liwia w Pogorzelicy. Zlokalizowany jest w odległości 1800 metrów od pięknej plaży (kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

17 990 000 zł1 600 m² 11 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Super inwestycja! ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy 20 km od warszawy. Piękna posiadłość obsadzona 20 letnim parkiem. Działka o pow. 40. 000 m2 z mineralnym kortem tenisowym , boiska.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Sękowo, w gminie Nowy Tomyśl, o powierzchni 2500 m. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 950 m² 152,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rozpocznij nowy rozdział wśród lasów, rzek i czystego powietrza 29,5 - arowa działka pod zabudowę w malowniczym Bondyrzu! Bondyrz, gm. Adamów Położenie i okolica: malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 500 m² 172,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam państwu Działke Widokową o powierzchni 15 ar , super oferta na wybudowanie wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku! Działka z wydanymi wz znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 193 m² 160,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka prawie 1.193 m2 | Borek koło Bochni | MPZP | media - woda, gaz i prąd | mieszkalnictwo jednorodzinne - wolnostojące lub zabudowa bliźniacza Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , niezabudowana o powierzchni 10 000 m2 - Świdnik (strefa Ekonomiczna). Wymiary działki: 180 m X 90 m Media Energia elektr., woda, gaz, sieć.

Szczegóły ogłoszenia

81 300 zł1 356 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 6 Działek o powierzchni od 1356 m2 do 2143 m2. Na teren zostały wydane warunki zabudowy na wybudowanie 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Teren lekko nachylony, dojazd ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł151,98 m² 8 027,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151,98 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł145,78 m² 7 888,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w Baszkówce, gm. Piaseczno! Marzysz o nowym domu blisko natury? Ta nieruchomość w zielonej okolicy to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł37,30 m² 13 404,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 37,3 mkw. położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul. Wyszogrodzkiej 10 w Warszawie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł330 m² 7 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 849 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł16 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Miejsca postojowe ul. Sienkiewicza, centrum Białegostoku Na sprzedaż 2 miejsca postojowych na platformach w budynku apartamentowo biurowym w centrum Białegostoku, na osiedlu Sienkiewicza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł5 287 m² 983,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

***oferta tylko U nas*** działka przemysłowa 5287m2, utwardzony parking pow. 4407m2 oraz budynek usługowo biurowy o pow. 880m2. Lokalizacja Działka położona jest w przemysłowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł311 m² 482,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do działki rod - Kraków, ul. Do Przystani. Oferuję prawo do działki w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym - rod im. Ks. Józefa przy ul. Do Przystani w Krakowie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł9 636 m² 62,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjny teren inwestycyjny położony w pobliżu trasy dk1 ( 500 m w prostej lini ). Całość składa się z czterech działek ewidencyjnych, o łącznej szerokości 30.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 414 m² 43,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w miejscowości Niechnabrz, dostępna z drogi asfaltowej. Szerokość od drogi ok.77 m, nieregularny kształt. Obecnie łąka, drzewa na działce. Dostęp do energii elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 500 zł43,55 m² 12 365,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł65,92 m² 11 453,28 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Starołęka - nowozabudowywana dzielnica Poznaniaków , mieszkanie : przestronna trójka z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 38m2 | ul. Mogilska | Młyny Mogilska Opis nieruchomości: do wynajęcia nowoczesne, świeżo oddane mieszkanie o powierzchni 38 m2 na 4. piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł78,25 m² 16 613,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy w kamienicy rodziny Hemptenmacher w rynku miasta Darłowo. Zlokalizowany na parterze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy wybudowanej w 1604 r. i przebudowanej w 1793.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł51 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Syreny budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1953 blok po modernizacji: wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 597 000 zł596 m² 2 679,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:562 m²

Kamienica inwestycyjna - ul. Traugutta, bielsko-Biała 1.597.000 zł Powierzchnia magazynowa: ok. 200 m Powierzchnia działki: 562 m (2 parcele) Forma własności: budynek - własność, grunt -.

Szczegóły ogłoszenia

5 018 622 zł12 578 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/15 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 12 578m2 z warunkami zabudowy i projektem na 28.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania uroczy dom z dużym potencjałem, położony w Chromcu, nieopodal Szklarskiej Poręby i Świeradowa Zdrój. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 770 zł37,84 m² 22 721,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu położonego na parterze w budynku A. To idealna propozycja zarówno jako second home , jak i bezpieczna lokata kapitału. Na.