Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 250 000 zł153 m² 8 169,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom marzeń dla rodziny - energooszczędny, z pięknym ogrodem i tarasem! Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 800.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł3 204 m² 130,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o nieregularnym kształcie i powierzchni 3204 m2 zlokalizowana w miejscowości Borowiki - niespełna 15 km od Białegostoku. Wymiary: 29x78x44x73x105x15x44 m. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

22 050 €4 900 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy o powierzchni 4 900 m zlokalizowany we wschodnich okolicach Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

323 694 zł882 m² 367 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 882 m2 w Stanisławowie Drugim (powiat Legionowski) zaledwie 5 km od Zalewu Zegrzyńskiego. Działka składa się z dwóch mniejszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł34 m² 42 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: prestiżowa inwestycja Granaria na Wyspie Spichrzów; bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową; lokalizacja w samym sercu Gdańska; apartament sprzedawany z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł323,40 m² 2 288,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 110 m² 360,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest piękna , słoneczna działka znajdująca się 2 km od morza. Działka pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1120m2. Okolica cicha i spokojna, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł29 300 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

=> możliwa zamiana na klimatyczny dom/siedlisko (np. Z sadem ) do 50 km od trójmiasta! (również do remontu)<= Działka marzeń dla wymagających! Idealna pod Twoją leśną willę! - Kistowo, gm.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł266 m² 11 240,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

To dom gotowy nie do wykończenia, lecz do zamieszkania. Wszystkie pomieszczenia zostały w pełni wykończone: podłogi, łazienki, drzwi, oświetlenie i detale tworzą spójną, dopracowaną.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 373 m² 41,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 24 ary, budowlana 7,6 km od morza. Działka o powierzchni 2373 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 57 x 42 m, położona w zacisznej miejscowości, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

110 675 zł1 165 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w uroczej miejscowości Szczodrowo. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł70,33 m² 11 019,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, przestronnego mieszkania (70 mkw) w świetnej lokalizacji przy ul. Stalowej. Lokalizacja Kamienica znajduje się na osiedlu Grabiszyn. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 501 m² 286 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż działka położona w Bielkówku. Atuty nieruchomości: - media w granicach działki, - spokojna, cicha okolica, - 25 minut od Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

27,30 zł/m²267,99 m² 7 317 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal usługowy o łącznej pow. 267,99 m 2. Lokal dwupoziomowy: piwnica i parter, frontowy w ścisłym centrum w kamienicy z początku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Tychy,śląskie

87,50 zł/m²40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal o pow. 40 m2 na parterze biurowca. Przeznaczenie pod zakład kosmetyczny , fryzjerstwo itp. Cena 3500,-zł netto + media. Dobra lokalizacja, parking, blisko zus, hotel , spa. Jest monitoring. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²113 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam ofertę najmu lokalu biurowo-usługowego z bezpośrednim wejściem z zewnątrz z dużymi szybami pozwalającymi na wykonanie ekspozycji. Lokal o powierzchni 113 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł3 242 m² 2 159,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gratka dla dewelopera Grunt w samym centrum miasta + dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł142 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy (połączony garażami) w spokojnej, zielonej części Brwinowa. Nieruchomość o powierzchni 142 m2 położona jest na działce 600 m2. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,50 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Szczecina mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem! Marzysz o nieruchomości, która praktycznie sama się wynajmuje i przynosi stabilny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 811 zł46,90 m² 8 993,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy mieszkanie 2 pokojowe blisko Wrocławia o powierzchni 46,90 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Strefa dzienna to pokój o powierzchni 20,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,12 m² 6 406,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 35,12 m | piwnica | Radom, XV-lecie | blisko Galerii Słonecznej Na sprzedaż bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,12 m z dodatkową piwnicą (ok. 3,5 m ).

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł856 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Świdniku, zlokalizowanacprzy ulicy Gospodarczej. Działka ma powierzchnię 8,5 arów przez co idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego lub pod niewielką inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł102 m² 4 704,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:821 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 102 m2 znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Usytuowany na działce o powierzchni 821 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

999 000 zł110 m² 8 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż śliczny bliźniak w Mierzynie, o powierzchni 110 m2, położony na działce ok 400m2.Sprzedawany w stanie deweloperskim do wykończenia. Zdjęcia przedstawiają przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

? na sprzedaż działka w wyjątkowej lokalizacji - Przeczyce, ul. 21 Stycznia ? Szukasz miejsca, które połączy spokój natury z wygodnym dostępem do jeziora? Ta działka spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Morąg,warmińsko-mazurskie

395 000 zł70,90 m² 5 571,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania, w dogodnej lokalizacji w Morągu? To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie:) Lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Kościuszki w Morągu. Ulica ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom na sprzedaż - Barłomino k. Luzina - idealny dla rodziny lub pod wynajem Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 1974 roku, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł139,20 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Bartodziejach, w gminie Wągrowiec zaledwie 5 km od centrum miasta. Dzięki temu możesz korzystać z pełnej infrastruktury: sklepów, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

46,25 zł/m²80 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy w Piekarach koło Krakowa. Lokal o powierzchni całkowitej ok. 80 m2 znajduje się na parterze (przyziemiu) budynku dwukondygnacyjnego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,90 m² 7 783 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa Niższa cena! Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokojowe Słupsk, ul. Górna | os. Hubalczyków Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie położone w Słupsk, przy ul. Górnej, na bardzo lubianym.

Szczegóły ogłoszenia

4 662 711 zł79 029 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 7,9029 ha położone w miejscowości Jemiołowo, w gminie Olsztynek w województwie warmińsko-mazurskim. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 328 m² 85,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka z linią brzegową rzeki - Przechlewko Na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 009 m² 127,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy ul. Spytki z Melsztyna jest w całości ogrodzona, co zapewnia natychmiastowe poczucie prywatności i bezpieczeństwa już od pierwszej wizyty! Doskonałe nasłonecznienie przez.

Szczegóły ogłoszenia

11 550 zł1 050 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa do wynajęcia w Katowicach. Specyfikacja: - ok 1050m2 - 1 brama wjazdowa z poziomu "0" - 1 brama z poziomu rampy Teren ogrodzony dozorowany. Dostęp dla tir. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł97 m² 8 247,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie ( 97 m2 powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych ) blisko morza - Kołobrzeg ul. Okopowa. Są mieszkania "do mieszkania" i są takie , do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł109,75 m² 7 107,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Okazja! deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni wśród Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 092 m² 73,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w miejscowości Bukowie Dolne, położonej w powiecie bełchatowskim. Działka została podzielona na sześć mniejszych działek. Pięć.

Szczegóły ogłoszenia

631 500 zł4 210 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w atrakcyjnej cenie (tylko 150 zł/m2). Działka o powierzchni 4210 m2, idealna pod budownictwo jednorodzinne lub jako inwestycja. Zalety lokalizacji: asfaltowa droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77,61 m² 8 375,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i bardzo klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze przy al. Wyzwolenia w kamienicy z ciekawą historią. Doskonała lokalizacja: w pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł109,40 m² 17 358,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 109,40 m , położonego w Gdyni, w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Mikołaja Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł53 m² 13 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Dolny Mokotów Sielce, ul. Krymska : Dla kogo Mieszkanie będzie dobrym wyborem dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem, a także dla osób.