Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Kowalewo

Kowalewo,kujawsko-pomorskie

1 850 000 zł48 383 m² 38,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 48 383 m2 położona pod Szubinem (gm. Kowalewo). Piękna, duża działka na cele mieszkaniowe, usługowe, komercyjne i inne (logistyka, magazyny, fabryka, fotowoltaika).

Szczegóły ogłoszenia

5 999 999 zł300 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

wolnostojący dom usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy Młocin. Rozkład pomieszczeń: parter - bardzo duży przestronny salon z wyjściem na taras, - kuchnia - pokój/gabinet - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł80 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem nietuzinkowo zaaranżowanego mieszkania położonego na 2 piętrze klimatycznej, zabytkowej kamienicy, przy świeżo odrestaurowanej alei Jana Pawła II. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

745 200 zł143,83 m² 5 181,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

| na sprzedaż dom, w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 143,83 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów w Bilczy, gm. Morawica. Działka pow. 3.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 509 m² 264,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1509 m2 z możliwością postawienia budynku jednorodzinnego dwulokalowego, położonej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

31 620 zł1 054 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń magazynową o pow. 1054 m2 z małym pomieszczeniem biurowym. Lokalizacja to warszawskie Bielany, niedaleko metra.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł595,81 m² 1 242,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:871 m²

Na sprzedaż użytkowanie wieczyste ciekawej nieruchomości położonej przy ulicy Rzemieślniczej 14 w Ełku. Zabudowana działka położona w otoczeniu małego biznesu, budynek usługowy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł4 497 m² 340,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny przy obwodnicy miasta W wągrowcu na sprzedaż grunt O powierzchni 0,4497 ha położony przy obwodnicy miasta wągrowca - ul. 11 listopada wjazd na działkę od ul. Marcinkowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Pomnik

Pomnik,warmińsko-mazurskie

110 000 zł44 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje Państwu dom przedwojenny,w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest w miejscowości Pomnik, 5 km od Korsz i 22 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

655 000 zł78 m² 8 397,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na 4 piętrze bloku z windą o powierzchni 78 m2 (powierzchnia użytkowa 55m2), oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 574 400 zł96,20 m² 16 365,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2022 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł148 m² 4 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 564 m²

Super oferta! 0 % prowizji od kupującego! 116D! Stary Sącz obręb Cyganowice, wolnostojący dom w spokojnej okolicy! pow.148m2, działka 15,64 ar. Cena: 650 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowsza.

Szczegóły ogłoszenia

327 040 zł1 168 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana bojszowy! Szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Do sprzedaży piękna działka budowlana zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł71,67 m² 9 055,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

The Partners Premium Real Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Sobieskiego. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy Stare Miasto, znanej.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł102,50 m² 77,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowy Apartament w kamienicy na Dolnym Mokotowie to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie stylowo zaaranżowane wnętrza, a także położenie w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 745 m² 51,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne pod usługi, przemysł, magazyny. Teren objęty mzpz Działka 2075 ( powierzchnia : 8745m2) Działka z dojazdem z 2 stron od Ul. Warszawskiej ( droga krajowa asfaltowa) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To miejsce nie krzyczy - ono zaprasza. Ukryte w spokojnej uliczce, dosłownie kilka kroków od wrocławskiego Rynku, czeka mieszkanie, które łączy w sobie wygodę, estetykę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tu zbudujesz swój azyl - dom cało roczny! Sprzedam kwadratową działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2w malowniczej Czubajowiżnie, powiat Wołomiński, gm. Poświętne. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł168 m² 11 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam nowy, ciekawy dom piętrowy o pow. 168m2, ze skośnym dachem, podpiwniczony, z garażem , wykończony, umeblowana kuchnia i łazienka rządzona, , na parterze salon + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 370 zł42 m² 23 104,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycji: zamieszkaj blisko morza - nowe mieszkania w Gdańsku Choć głównie Bałtyk przyciąga w te rejony, to właśnie te Apartamenty sprawią, że zapragniesz zostać tu na dłużej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł49 m² 15 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje z dużym tarasem | Świerzawska 11D | Grunwald Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż standardowy układ? Ta nieruchomość przy ul. Świerzawskiej 11D wyróżnia się dużym, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł31 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz lokalu, który może pracować na Ciebie od pierwszego dnia, to jest oferta pod Twoją inwestycję. Dostajesz widok z 11. piętra, świetną komunikację i realny popyt najemców.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 600 m² 255,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urokliwa działka usytuowana w okolicach ul Nad Lasem. Wymiary działki 27 x 63 Są 3 działki do sprzedania, można wybrać tą "najlepszą " Dojazd bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł850 m² 564,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy 8,5a działkę pod budynek mieszkalny jedno lub dwu rodzinny. Działka o szerokim froncie ok.33m. Dostęp do prądu, wody,gazu. Cena ofertowa ; 480000zł. Opis powstał na podstawie oględzin.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek wolnostojący o powierzchni 120 m 2 , położony w dzielnicy Stradom, przy jednej z głównych ulic. Lokal z przeznaczeniem na handel, usługi, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł813 m² 244,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne działki budowlane położone w widokowym i malowniczym miejscu w miejscowości Suchoraba, w doskonałej lokalizacji: 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł350 m² 4 228,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 446 m²

Okazja dom z potencjałem inwestycyjnym, idealny dla osób szukających funkcji mieszkalnej wraz z opcją prowadzenia działalności - idealna nieruchomość pod agroturystykę, warsztat, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł487 m² 770,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż budynek komercyjny z dwoma garażami o łącznej powierzchni 487m , posadowiony na działce o powierzchni 10 arów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł3 030 m² 270,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prostokątna działka przy drodze gminnej w Brzezinie. Atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3030 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 90m x 34m przylegającego dłuższym.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Białołęka, ul. Światowida 16 | 45 m | parter z balkonem | wifi | miejsce postojowe Chętnie na kilka miesięcy. Do wynajęcia komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż: dom 180 m + budynki gospodarcze + staw na działce 1,2 ha Dobroń Duży, ul. 11 | Cena: 1 100 000 zł Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem: dla rodziny, inwestora, rolnika.

Szczegóły ogłoszenia

40,13 zł/m²157 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu nowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²290 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem galeria handlowa, bydgoszcz Fordon, ul. Bortnowskiego 12 Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 290 m , zlokalizowany w galerii handlowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł320 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę duży dom 320m2 w Żyrardowie Media: woda miejska, kanalizacja, gaz, energia elektryczna. Budynek składa się: parter: kuchnia, salon, sypialnia, łazienka, wc , kotłownia pralnia, hol.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł131,19 m² 7 614,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kłaj, dom wolnostojący, pow. użytkowa wynosi 118,39m2, działka ok.400m2, 5 pokoi, 2 łazienki, pralnia, 2 miejsca postojowe Dom wybudowany wg. projektu " Dom w malinówkach" firmy Archon. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 376 zł47,56 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Kupujesz bez prowizji i podatku pcc, co oznacza realne oszczędności!.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł796 m² 1 118,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:365 m²

Ruda Slaska - budynek usługowo-mieszkalny. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu o powierzchni 365 m , zabudowanej budynkiem stanowiącym odrębny od gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł956 m² 470,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość znajduje się w miejscowości Dziekanów Leśny "bajkowym", po prawej stronie jadąc z Warszawy w kierunku Gdańska. W najbliższym otoczeniu są domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł185 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w cichej części Wawra (eng Below) Na parterze po wejściu do domu w wiatrołapie znajdziemy miejsce na odzież wierzchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł35,31 m² 18 125,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka przy ul. Myczkowskiego z balkonem. Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,31 m , położone na II piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie , parter w 3-kondygnacyjnym budynku w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Powierzchnia 40 m2 to:.