Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

601 598 zł27,79 m² 21 648 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy pod inwestycję Unikatowa architektura | Widok na Odrę | Prestiżowa Kępa Mieszczańska | Rewitalizacja z renesansową duszą w samym sercu Wrocławia Zapraszam na ulicę Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł291,72 m² 2 056,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Ofertą jest sprzedaż budynku byłego biurowca w miejscowości Reńsko 10 km od Stargardu. Budynek o powierzchni użytkowej 291,72m2 jest usytuowany na częściowo ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

550 620 zł47,88 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 47,88 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł125 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kaźmierzów, powiat Polkowice, dom z lokalem 125 m2, garaż, działka 1000 m2, sprzedam, 310 000 zł Do sprzedania dom z lokalem użytkowym w Kaźmierzowie w gminie Polkowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 600 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę nr 2717/5 o powierzchni 9600 mkw. położoną w miejscowości Wola Rzędzińska w gminie Tarnów ok. 10 minut od tarnowskiego rynku. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 505 zł55,95 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 55,95 m2 + taras o powierzchni 9,86 mkw + balkon o powierzchni 2,61 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wałbrzych,dolnośląskie

540 000 zł3 186 m² 169,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność: na sprzedaż działka usługowa położona na Rusionowie w Wałbrzychu, bezpośrednio przy głównej drodze przelotowej (ul. Noworudzka). Działka przeznaczona dla obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna 31 arów Dąbrówka Szczepanowska | ok. 12 km od Tarnowa Na sprzedaż unikatowa działka budowlana o powierzchni 31 arów, idealna pod inwestycję premium z gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł92,86 m² 6 450,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) dom w zabudowie Bliźniaczej - ostatni budynek z I etapu. ( w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Police,zachodniopomorskie

569 000 zł74,91 m² 7 595,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferta Sprzedaży pięknego mieszkania o powierzchni 74,91m znajdującego się w Policach na ulicy Marii Konopnickiej. Usytuowane jest ono na parterze jednopiętrowej kamienicy. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duża obniżka ceny! teraz tylko 599 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowo zlokalizowana nieruchomość inwestycyjna położona w centrum miasta Zgorzelca, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,33 m² 5 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Świecie ul. Polna. Lokal o powierzchni użytkowej 45,50 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

274 188 zł27,46 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie Z balkonem - stan deweloperski- oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowo wybudowanym 32 lokalowym budynku wielorodzinnym, w którym dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54,80 m² 6 204,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Funkcjonalne mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji ul. Ziemowita Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie położone w położone w nadodrzańskiej części Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł783 m² 215,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentację Bartosz   Oferta dotyczy atrakcyjnie położonej działki dającej mnóstwo mozliwości jej wykorzystania. Znajdująca się bezpośrednio przy drodze łączącej Złotów.

Szczegóły ogłoszenia

487 550 zł1 393 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie, w dzielnicy Grabówka, o powierzchni 1393 m2. Działka : o pow. 1393 m2 wymiary : szer.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł150 m² 6 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:881 m²

Parterowy, wolnostojący dom jednorodzinny (z 2007 r), położony przy ulicy Miłej, na osiedlu mieszkaniowym w podolsztyńskiej miejscowości Warkały. Budynek usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł1 300 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13 arów w miejscowości Mietniów, gmina Wieliczka. Działka o wymiarach 33 x 40m Na sprzedaż również działka sąsiednia.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 427 m² 112,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu działkę budowlaną w Wojcieszycach, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych, z projektem domu dwukondygnacyjnego. Działka o powierzchni 1427 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Rodzinny segment 220 m na zielonym Julianowie przy ulicy Sasanek - idealny dla rodziny- przestrzeń, cisza i komfort Na sprzedaż przestronny, komfortowy segment o powierzchni 220 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł15 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta oferta tylko u nas! Zapraszamy do zakupu dwóch działek: rolnej i rolno-leśnej w atrakcyjnej lokalizacji u podnóża Gór Świętokrzyskich. Tylko 8 km od Świętego Krzyża! Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł83 m² 9 024,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie szeregowej sasanka w malowniczej Brzezince (gmina Andrychów) to wymarzone miejsce dla rodzin szukających przestrzeni i spokoju z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł1 059 m² 208,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Bez prowizji Szukasz działki w samym sercu natury? Jednocześnie cenisz sobie wygodę i dobre parametry nieruchomości? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 470 m² 74,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kaczej. Działka w kształcie prostokąta, posiadająca powierzchnię 2470 m2. Działka posiada dostęp do gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 450 zł51 m² 7 597,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:228 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Idealna nieruchomość, gdzie wszystkie troski codzienności znikają!.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł1 600 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynki produkcyjne łącznej powierzchni 1600m2 - Lublin Działka oznaczona w mpzp symbolem "ag" o powierzchni około 2842m2 - użytkowanie wieczyste, brak aktualnego mpzp miasta.

Szczegóły ogłoszenia

78,38 zł/m²61,20 m² 4 797 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni około 61,20m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej dzielnicy w centrum miasta, zaraz obok Ronda Matecznego. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²144,86 m² 3 622 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego z przeznaczeniem pod gastronomię w wysokiej klasy centrum biurowym Rocha Center. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łąki Bratiańskie,warmińsko-mazurskie

380 000 zł30 863 m² 12,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren rolno - leśny o pow. ~3,1 ha k./ Nowego Miasta Lubawskiego - z Warunkami Zabudowy (WZ). - jest to 10 sąsiadujących działek ewid. częściowo ogrodzonych. Na 1 z działek (cz.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²186 m² 12 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Twój Biznes w Sercu Miasta Ekskluzywne Biura przy Starym Rynku Wykreuj wizerunek lidera dzięki lokalizacji, która mówi sama za siebie. Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowej przestrzeni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł3 075 m² 17,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładne działki rolno - budowlane o powierzchniach 3075 m2, 3198 m2, 3342 m2, położone w zaciszu Mazurskiej wsi Barany, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki zlokalizowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł825 m² 1 756,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Gotowy do realizacji obiekt usługowo-mieszkaniowy rewelacyjna lokalizacja i widoczność! Lokalizacja prawdziwy hit inwestycyjny Pierwsza linia zabudowy znakomita ekspozycja na ruchliwą ulicę (bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* mieszkanie na wynajem, 3 oddzielne pokoje przy ul. Bema * Przestronne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie na wynajem, w miejscowości Białystok przy ul. Bema. Mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69,01 m² 13 041,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

17 200 €4 300 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa posiada dogodne połączenia drogowe z najważniejszymi miastami Górnego Śląska. Dużą zaletą gliwickiej lokalizacji jest bliskość autostrad A1 i A4 (węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łącko

Łącko,kujawsko-pomorskie

880 000 zł213 m² 4 131,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 497 m²