Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 000 zł127 m² 10 236,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny wolnostojący jednorodzinny na działce gruntu o pow. 1000 m2 w gryficach - atrakcyjna lokalizacja ul. Wierzbowa dzielnica domów jednorodzinnych - 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| do sprzedania działka budowlana w miejscowości Zawadka w gminie Gołcza. Działka do wydzielenia, wydzielana powierzchnia to około 15 a. W tej cenie do sprzedaży przeznaczone 2.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł594 m² 43,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 498 m²

Budynek znajduje się w Chwaszczynie - miejscowości, która w ostatnich latach postawiła na rozwój gospodarczy, na terenie wyjątkowego kompleksu hal, spełniających najwyższe normy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości. Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro nieruchomości team4home oferuje Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł919 m² 1 621,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka budowlana o powierzchni 919 m2 w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Prestiżowa lokalizacja w Pęcicach. Atuty działki: > do wkd 900 m > zabudowa wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł14 544 m² 34,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Karpacz, działka rekreacyjna, 1,4544 ha, sprzedam, 499 000 zł Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1,45 ha, położona w Karpaczu przy ulicy Górnej. Działka w większości.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł62 m² 7 564,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Świetna oferta tylko u nas! Mieszkanie znajduje się w okolicach ronda Ludwik, czyli na jednej z najbardziej popularnych dzielnic Sosnowca. Na 62m składają się 3 osobne pokoje, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł2 405 m² 119,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nosisz w głowie projekt swojego wymarzonego domu? Na działce w Ińsku jest miejsce na jego realizację. Ofertą jest sprzedaż działki o powierzchni 2405m2 z wszystkimi przyłączami.

Szczegóły ogłoszenia

40,61 zł/m²43,09 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego w budynku usługowo - biurowym, zlokalizowanym przy Alei Jana Pawła II 4.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł47,80 m² 8 891,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

nieruchomości Lublin * Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pełnym rozkładzie , idealne zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

461 000 zł47 m² 9 808,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 3 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku z cegły ocieplonego styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

773 775 zł17 195 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Trzy działki leśne położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Grabina, w gminie Łąck, powiat płocki, województwo mazowieckie. Jest to idealne miejsce dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 332 zł28,78 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/english below/ Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 8 piętrze. 60 m2 + balkon 12m2 z pięknym widokiem. Nieruchomość znajduję się przy ul. Przybyszewskiego-.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka usytuowana na 1 pierwszym piętrze w bardzo zadbanej oficynie kamienicy, blisko Centrum. Mieszkanie, niedawno po remoncie kapitalnym , składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

453 340 zł1 193 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę znajdującą się w Rzeszowie, osiedle Słocina. Oferta wyłącznie w biurze Dobry Adres Nieruchomości. Prezentowana nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł78,31 m² 4 584,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja - duża promocja - cena obniżona bardzo ładne mieszkanie 2-poziomowe Z bezpośrednim wyjściem Z mieszkania do ogródka borne sulinowo - tu się oddycha Bardzo ładne dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł6 687,57 m² 258,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Lokalizacja: szukasz idealnej lokalizacji pod budowę hali, biura czy obiektów usługowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy grunt inwestycyjny położony na obwodnicy Płocka, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł124 m² 11 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Odkryj wyjątkową ofertę - luksusowy dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej dzielnicy Gołonóg w Dąbrowie Górniczej. Ta nieruchomość o powierzchni użytkowej 124.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 109 zł33,15 m² 24 860 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na sprzedaż o powierzchni 33,15 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji. Apartamenty w Śródmieściu 1.4 km od centrum Gdańska. Cała inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56,85 m² 36,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uroczysko | lublinek | 2 pokoje | balkon Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. ok. 57 m 2 położone na 2 piętrze budynku zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu Nowe Polesie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyłącznie w naszym biurze: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią Fordon, ul. Juhasów, bydgoszcz Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł80 m² 11 612,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam zaszczyt zaprezentować nowoczesny apartament zlokalizowany na czwartym piętrze apartamentowca przy Alei 700lecia w Ciechocinku, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie, odległość.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł600 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 484 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy wraz z budynkiem użytkowym, zlokalizowanych w centrum Częstochowy przy ul. Warszawskiej 98. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

633 878 zł16 681 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 1,6681 ha w Mierzeszynie, gm. Trąbki Wielkie Opis Działek: łączna powierzchnia: 1,6681 ha Działka 1: 0,5175 ha Działka 2: 0,5561.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

990 000 zł113,10 m² 8 761,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam atrakcyjny dom w Dobrej- idealny dla rodzinny, 10 minut spacerem do szkoły podstawowej! Spokojna, kameralna lokalizacja z szybkim dojazdem do Szczecina idealne połączenie ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

174 480 zł727 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Idealna oferta dla osób ceniących ciszę i spokój! W naszej ofercie przedstawiamy Państwu do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w Górze Siewierskiej, gmina Psary powiat.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł774 m² 497,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Zabudowa bliźniacza. Bardzo ładna okolica. Media w drodze. Bezpośrednio

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Zapraszam do zapoznania się z nietuzinkową oferta nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni ok.53m2., położonego w sercu miasta, w jego Śródmieściu, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,14 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

38,38 zł/m²482 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dom biurowy na wynajem Dolny Mokotów, otulina Parku Sieleckiego Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 482 m , położona na prestiżowym, strzeżonym osiedlu przy ul. Sobieskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł70,04 m² 8 894,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie / lokal usługowy na sprzedaż - Szczecin, śródmieście, ul. Ściegiennego Na sprzedaż lokal usługowy/mieszkalny o powierzchni 70,04 m , położony na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 030 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bajeczny jarosławiec - rodzinny raj nad morzem Baseny | Plac zabaw | Gastronomia | Blisko plaży i natury W tym rozmiarze posiadamy 27 działek. ***** strefa rekreacji: w Bajecznym Jarosławcu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 049 m² 361,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka przy drodze z Szukalic do Żórawiny , w drugiej linii zabudowy, o pow. 1059mkw. Działka z mediami w ulicy: energia,woda,kanalizacja. W mpzp zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 087 m² 50,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni ok. 1100 m2 zlokalizowane w miejscowości Zielonka. W sprzedaży posiadamy 4 działki o powierzchni 1087 m2, 1087 m2, 1101 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 zł113 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Radymnie przy ulicy Kolejowej 4. Przedmiotem najmu jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 006 043 zł36,65 m² 27 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Loftowe mieszkanie Z widokiem na motławę Prestiżowa lokalizacja | Widok na wodę | Blisko Starego Miasta | Marina jachtowa | Kameralna inwestycja | Nowoczesna architektura | Jasne wnętrze | Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Szczecinki

Szczecinki,warmińsko-mazurskie

499 000 zł630 m² 792,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 426 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-usługowa o powierzchni około 630 m2, położona w miejscowości Szczecinki, gmina Olecko, powiat olecki. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 2426.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł135 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Serafin Nieruchomości - ekspert rynku apartamentów inwestycyjnych w Karpaczu - prezentuje na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny zlokalizowany w Karpaczu przy ulicy Olimpijskiej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł2 012 m² 221,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania pięknie położona, widokowa działka w Łuczycach. Działka o powierzchni ponad 20 a, budowlano-rolna, około 6,5 a stanowi teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową.