Nieruchomości

238 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

185 400 zł60 m² 3 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 477 m²

Na sprzedaż siedlisko inwestycyjne w Szostakowie idealne pod hotel, agroturystykę lub rezydencję Oferujemy na sprzedaż unikalne siedlisko o powierzchni 5477 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł124,15 m² 4 239,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż. Nowa inwestycja, idealna dla rodziny oraz osób, które potrzebują przestrzeni oraz ciszy i spokoju. Inwestycja położona na obrzeżach Rzeszowa, z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł81,32 m² 4 045,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 76,72 m (pow. całkowita 81,32 m ), położone na 4. piętrze zadbanej kamienicy w spokojnej, bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł46 m² 17 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Układ mieszkania : - dwa oddzielne pokoje, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój - balkon typu loggia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

272 250 zł1 089 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobki

Dobki,warmińsko-mazurskie

2 999 zł4 967 m² 0,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wydzierżawienia Działka o powierzchni 4967 m2 z własną linią brzegową około 34 m nad jeziorem Dobskim. Nieruchomość posiada niezbędne media dostępne w drodze publicznej:.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł186,32 m² 6 977,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaży wyremontowana kamienica w ścisłym centrum Tarnowskich Gór, ul. Rynek W ramach budynku występują: > 4 mieszkania o metrażach 27-43m2 > wysokie piwnice - 5 piwnic wraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 200 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pewel Wielka Teren o pow. 3 200 m2 Szerokość około 23 m Droga dojazdowa gminna polna Cena: 250 000 zł Pewel Wielka - pięknie położona nieruchomość z widokiem na okoliczne góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 420 zł38,73 m² 9 435,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska W pobliżu uniwersytetu medycznego oraz łódzkiej manufaktury Oddanie budynku - IV kwartał 2026 roku! Indywidualne miejsce postojowe w hali garażowej - gratis! (oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł95,50 m² 27 120,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy produkt inwestycyjny! Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - duży ben lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum gdyni przy jednej z najbardziej popularnych ulic. Lokal:.

Szczegóły ogłoszenia

32,14 zł/m²140 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowo-usługowy 140 mkw. w Rybniku (śródmieście) Lokal mieści się na 1 piętrze zadbanej kamienicy, z samodzielną klatką schodową. Lokal posiada: - 3 połączone pom.

Szczegóły ogłoszenia

273 800 zł1 369 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Zawoja o powierzchni 13,69 ara. Mpzp Działka znajduje się w terenie oznaczonym w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł450 m² 9 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży dobrze prosperujący biznes w postaci dwugwiazdkowego Hotelu w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy lokalizacja Bydgoszcz Wschód to dzielnica handlowo usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,20 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie dwupokojowe rozkładowe z balkonem położone w ścisłym centrum Bolesławca. Opis mieszkania: lokal mieszkalny o powierzchni 46,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł64 m² 4 531 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko u Nas! Do sprzedaży mieszkanie w Lutomii Dolnej w wielorodzinnym budynku, osobne wejście do mieszkania przez ganek. Mieszkanie o powierzchni 64m2 w którego skład wchodzi; -.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł400 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dobrze zlokalizowany, rozległy dom z ogrodem, sauną, miejscem do rekreacji. Doskonały pod działalność gospodarczą dla biur, małego pensjonaty oraz szeregu innych funkcji. Blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł1 501 m² 1 085,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyciszona działka w drugiej linii zabudowy z bezpośrednim dojazdem od ulicy gminnej. Teren zabudowy rezydencjonalnej - zabudowa jednorodzinna. Okolica bardzo spokojna, dużo przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 426 zł63,39 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 671 zł107,87 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przestronne, jasne mieszkanie pięciopokojowe z trzema balkonami doskonałe dla dużej rodziny lub osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni, np. na dwa domowe gabinety. Atrakcyjna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł50,10 m² 7 564,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma w ofercie: na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Lokalizacja: karpacz Cena: 399 000 zł Powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Typ.

Szczegóły ogłoszenia

4 065 041 zł15 194 m² 267,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjnie zlokalizowane działki o łącznej powierzchni 1,5 ha w miejscowości Podłęcze, gmina Góra Kalwaria. Działki są idealne do realizacji projektów typu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 012 m² 198,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piła - Górne działka inwestycyjna na obrzeżach miasta Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka gruntu o pow. 2012m2 (własność) Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²120 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 120 m2 na Matarni. Idealny pod biura, gabinety medyczne i kosmetyczne, usługi groomerskie, magazynowanie, salę do treningu tańca czy usługi prawne. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Skiby

Skiby,świętokrzyskie

990 000 zł219 m² 4 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany z myślą o komforcie i estetyce na najwyższym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z loggią Góry

Góry,świętokrzyskie

99 000 zł53,60 m² 1 847,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom w trakcie budowy o pow. 53,6 m2, położony w m. Góry, gm. Michałów. Budynek 2-kondygnacyjny, podpiwniczony, usytuowany na działce o pow. 1300 m2. Media prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł35 000 m² 105,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość z linią brzegową jeziora Pauzeńskiego w Małej Rusi, gminie Ostróda. Linia brzegowa ok. 41m. Działka niezabudowana o powierzchni 3,50 ha, uzbrojona w media i z.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

896 613 zł50,26 m² 17 839,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.18, balkon: 5,94 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów z inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

252 900 zł25,30 m² 9 996,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta inwestycyjna i nie tylko, zapraszam do zapoznania się z jej treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalną i pachnącą świeżością kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł13 280 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana nr 8/2 zlokalizowana w Ustarbowie przy ul. Jeziornej (gmina Wejherowo). Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mn,U) - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł74,90 m² 5 033,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Westate Katowice prezentuje ofertę sprzedaży - 3-pokojowego mieszkania do remontu o powierzchni 74,92 m , położonego na 2 piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku w Katowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 096 500 zł3 717 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z lasem! Unikalna działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy! Działka zlokalizowała wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł6 800 m² 122,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

na sprzedaż działka budowlana o dużej powierzchni 6800 m2 w okolicach Szczecin-Północ - kształt :nieregularny - częściowo zadrzewiona - część działki płaska , część terenu obniżona.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł6 800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Petrykozy piękna działka budowlana o powierzchni 6800m2 - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 6800m2 i wymiarach 40x174. Działka objęta mpzp, który przewiduje dla nie zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Urokliwy dom w Ornecie, ul. Elbląska! Marzysz o stworzeniu własnego, wymarzonego miejsca na ziemi? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom wolnostojący w Ornecie przy ulicy Elbląskiej, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

316 905 zł1 713 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa Cena! #przytok Działka budowlana niedaleko pól golfowych - Przytok ul. Fiołkowa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w malowniczym Przytoku koło Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł35,45 m² 18 307,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją zlokalizowaną pomiędzy Wisłą a Zalewem Bagry, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji podgórze/płaszów, ul. Przewóz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 158 zł84,31 m² 7 996,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.