Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł2 776 m² 179,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z warunkami zabudowy i projektem zagospodarowania. Świetna lokalizacja, idealna dla rodziny z dziećmi położona w bliskiej odległości ok 900m od szkoły. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pilzno,podkarpackie

99 000 zł16 464 m² 68,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną położna w Pilźnie przy ul. Kościuszki. Działka o powierzchni 0,1451 ha, teren równy, o wymiarach 33x44.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł460 m² 6 519,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Nieruchomość położona W najciekawszej części łomianek, która sąsiaduje bezpośrednio Z otuliną puszczy kampinoskiej. Działka O powierzchni 1236M2, zabudowana domem O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł5 136 m² 95,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze siedliskowym, położona w malowniczej miejscowości Zagruszany, w gminie Zabłudów. Działka usytuowana jest przy drodze powiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł237,54 m² 1 090,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy lokal na sprzedaż przy ul. Mickiewicza w Głogowie o łącznej powierzchni wraz z pomieszczeniami przynależnymi 237,54 mkw. Lokal znajduje się na I piętrze. Wysokość sali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 600 zł56,14 m² 8 899,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc eii-M49 Nowoczesne osiedle powstające przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych, budowane etapami Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 320 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w pożądanej lokalizacji Szaniec, busko Zdrój. Nieruchomość o wielkości 1320 m2 idealna pod zabudowę jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł42,42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na 4. piętrze w kameralnym, niskim bloku przy ul. Kusocińskiego 118, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł135 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesna bryła, działka 360 m2. Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Grabówka, gm. Grabówka, ul. Jodłowa z widokiem na ogród i sąsiednie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Linin

Linin,mazowieckie

398 000 zł3 300 m² 120,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję dwie sąsiadujące ze sobą działki o nr ew. 61/26 - 1800 m2 i 61/27 - 1500 m2 w miejscowości Linin, gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński o łącznej powierzchni 3300.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39,20 m² 12 627,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł145 m² 6 131,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dobre Nieruchomości polecają dom wolnostojący w stanie deweloperskim w bardzo dobrej cenie w Łochowie gmina Białe Błota! Zanim przewiniesz dalej zadzwoń. Pomogę Ci przy : Zakupie /.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32,44 m² 26 171,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Inwestycja Krowodrza Park przy ul. Juliusza Lea / Kijowskiej w Krakowie. Jasne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie z dużym balkonem * aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

5 460 zł90 m² 60,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, trzy pokoje + salon połączony z aneksem kuchennym. Dwie łazienki jedna z wanną druga z natryskiem. Balkon. Miejsce w garażu. Cena najmu 5450 pln.

Szczegóły ogłoszenia

214 300 zł2 143 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w biurze Forma Nieruchomości. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, składająca się z dwóch działek budowlanych, 1.187m2 i 956m2, we Władysławowie, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł120 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament 120 m2 z tarasem na dachu położony w Starym Koninie. Nieruchomość dwupoziomowa, z wejściem na parterze, w zadbanej nieruchomości dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł2 100 m² 1 123,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Hala przemysłowa z działką o powierzchni około 7005 m , oznaczona symbolem 05.PU (tereny produkcyjno-usługowe). Nieruchomość jest idealna pod działalność przemysłową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł170 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży nieruchomość położoną w świetnej lokalizacji - w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Dom wolnostojący o powierzchni 170m posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 480 zł50,79 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe z ogródkami, zlokalizowane w II etapie inwestycji w krakowskiej Nowej Hucie. Kameralne osiedle składa się z trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł25 000 m² 21,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży siedliska w malowniczej okolicy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

1 809 000 zł170 m² 10 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny energooszczędny dom wolnostojący - Kiełczówek pod Wrocławiem Z przyjemnością polecam wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w podwrocławskim Kiełczówku,.

Szczegóły ogłoszenia

91,12 zł/m²56,52 m² 5 150 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu Lokalu Usługowego położonego w frontowej części budynku wielorodzinnego zlokalizowanego przy Al. Polski Walczącej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania mamy 2 działki położone w gminie joniec w miejscowości nowa wrona Działki pod zabudowę mieszkaniową Dla działek wydane w/z pod zabudowę mieszkaniową. Działka: działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 760 zł45,23 m² 11 602,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży mieszkania - Centrum Bydgoszczy, urzecze Apartament Nieruchomości - zewnętrzne biuro sprzedaży * Klient nie płaci prowizji! Prezentuję jedno z ostatnich dostępnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ochota dwa pokoje przy Placu Zawiszy. Lokalizacja i opis lokalu Mieszkanie po remoncie położone w budynku przy Alejach Jerozolimskich w pobliżu Placu Zawiszy. Budynek z 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł167,50 m² 1 731,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż przestronny dom piętrowy w stanie surowym otwartym, położony w wyjątkowo spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu sal wykładowych, szkoleniowych, konferencyjnych, komputerowych, rekrutacyjnych, zlokalizowanych w centrum Wrzeszcza. To idealna przestrzeń na zorganizowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł238,19 m² 5 583,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem oraz garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej 170,49 m ,posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł97,50 m² 9 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze o powierzchni 97.5 m2 w Gdyni przy ul. Warszawskiej (działki Leśne). Atuty - 7 minut pieszo na Świętojańską, skm Wzg Św. Maksymiliana 9 minut pieszo, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 465 zł42,06 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł47,36 m² 7 960,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie, w niskim bloku, w spokojnej okolicy na Retkini. Mieszkanie ma powierzchnię 42,42 m i jest w bardzo dobrym stanie zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chojnów,dolnośląskie

1 550 000 zł270 m² 5 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 908 m²

Zapraszam do odkrycia nieruchomości podczas wirtualnego spaceru Wyjątkowa oferta w Chojnowie dom dwulokalowy Zapraszamy do odkrycia nowoczesnej nieruchomości w miejscowości Chojnów,.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł52 100 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona we wsi Płocie w malowniczym powiecie drawskim. Powierzchnia: 5,21 Ha Klasa gruntu: IV-V Kształt działki: kwadrat Działka rolna Wygląd działki:.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł100 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 100 m 2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł31,60 m² 5 348,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Chełmża, stare Miasto, 31.6m2, Kawalerka, I piętro, Po remoncie Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele proszą.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł549,65 m² 11 279,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:830 m²

Do sprzedaży wyspecjalizowany obiekt użytkowy, o przeznaczeniu medycznym, handlowym, usługowym położony w centrum Goleniowa. Parter idealny pod działalność stomatologiczną ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 999 zł100,99 m² 15 536,18 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł61,50 m² 8 081,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:808 m²

Maszków około 3 km za Michałowicami - budynek wolnostojący z wydzieloną garsonierą oraz garażem na działce o powierzchni 808 m2 + projekt budowy drugiego domu na działce - tj. dom.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł186 m² 3 489,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, 7 kilometrów od Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 999 zł103,70 m² 6 653,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Dom jednorodzinny - projekt Archon Dom w Cieszyniankach 3 | Zdziechów | 1582 m działki Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu Dom w Cieszyniankach 3 pracowni archon+.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 525 zł44,47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,47 m2, sprzedam, 333525 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.