Nieruchomości

238 519 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

620 000 zł180 m² 3 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Dom wolnostojący 180 m2 w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 714 m2 ( z możliwością powiększenia działki o 4000 m2) z opcją zakupu drugiej połowy jako całości.

Szczegóły ogłoszenia

192 780 zł1 071 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł41,45 m² 12 303,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,45m2 w kamienicy w dzielnicy Przedmieście Oławskie. Dobrze skomunikowane z całym miastem - 20 minut pieszo do Galerii Dominikańskiej (2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł252 m² 3 531,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, idealna zarówno dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania, jak i dla przedsiębiorców szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,30 m² 7 932,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe (50,3m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskim Górzyskowie - cena do negocjacji! Mieszkanie w świetnej lokalizacji, blisko pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł68 m² 19 044,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

| polecam mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, w centrum miasta. Topowa lokalizacja! Idealne na kancelarię notarialną, biuro prawne, ale również do aranżacji do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł42 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duet Broker oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Markowo 38 gmina Morąg. Markowo to mała , malownicza miejscowość zaledwie kilka kilometrów od Morąga. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

121 990 zł1 109 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1109 m2 w miejscowości Orły Cesin, w gminie Sochaczew Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który określa ją jako.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 300 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 1300 m w Ługwałdzie cisza, zieleń i gotowa pod budowę Na sprzedaż piękna, urokliwa działka o powierzchni 1300 m położona w miejscowości Ługwałd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 053 zł32 m² 18 157,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł47,60 m² 18 697 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament położony w w zachodniej części Kołobrzegu zaledwie 200m od morza. Os. Polanki Apartament został wykończony materiałami wysokiej jakości, oddany do użytkowania w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 457 zł117,14 m² 16 479,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

Uwaga: oferujemy opcję wykończenia pod klucz! Jeśli szukasz mieszkania/ apartamentu w topowej historycznej kamienicy, wyśmienicie odrestaurowanej i w doskonałej prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł800 m² 4 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:garaż wolnostojący

Władysławowo - doskonale funkcjonujący obiekt mieszkalno - wczasowy z pełnym, zapleczem gastronomicznym Czterokondygnacyjny budynek o pow. użytkowej ok. 800 m2, składający się z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o powierzchni 25 m w stanie deweloperskim, położony przy atrakcyjnym osiedlu Nowy Targ Bór. Nieruchomość oferuje świetną ekspozycję dzięki dwóm dużym witrynom od.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł179 m² 6 983,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Brzoskwinia gm. Zabierzów, zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

930 000 zł73 m² 12 739,73 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czyżyny - przestronne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 73 m 2 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o pow. 73 m 2 położone w Czyżynach na osiedlu Dywizjonu 303.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł280 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 128 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Odry (gm. Czersk), w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

184 200 zł2 500 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa W ładnej koło tarnowa Oferujemy do sprzedaży działkę 0,25 hektara usługową z możliwością zabudowy mieszkaniowej około 20 %, (objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł33,84 m² 4 433 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu do nabycia lokal biurowo-usługowy - zlokalizowany w Mogilanach ul. Żary. Lokal znajduje się na 2 piętrze budynku biurowo-usługowego i ma powierzchnię użytkową 33,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na wynajem, apartamentu o powierzchni 40 m2 w Krakowie. Lokalizacja: apartament znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy spółdzielcze-własnościowe atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , po remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m 2. Działka zlokalizowana w miejscowości Lubla (gm. Frysztak, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł320 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Zamieszkaj w Lublińcu. Duży dom o wysokim standardzie. Ekskluzywny dom dla Ciebie i Twojej Rodziny Gorąco zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł63,70 m² 6 122,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko U nas! murowany pawilon Z podpiwniczeniem na sprzedaż, centrum zgorzelca, przy granicy! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²37,60 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Gliwic. Szerokie wejście do budynku, ochrona, recepcja. Lokal na III piętrze biurowca składa się z dwóch przejściowych pokoi z balkonem. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jasne mieszkanie pow. 26.61 m na 1 piętrze z balkonem w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Położone w południowej części Krakowa! Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Silnowo,zachodniopomorskie

1 800 000 zł362 m² 4 972,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:12 592 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem agroturystycznym w sercu Pojezierza Drawskiego Silnowo, nad jeziorem Pile Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość położoną na skraju wsi Silnowo,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł7 206 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Smardzów (koło Oleśnicy) przy drodze krajowej nr 8 oraz drodze ekspresowej S8. Działka z ogromnym potencjałem. 1) Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł275 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży niezwykle atrakcyjny dom wolnostojący, położony w malowniczej, zielonej okolicy w najlepszej części Lądka Zdrój w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Dom charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł145 m² 2 689,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu lokalu użytkowego nr 18, położonego w budynku biurowym w Nysie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł5 006 m² 85,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sporej parceli o powierzchni 5006m2 dla osób poszukujących ciszy i spokoju w bezpiecznym otoczeniu. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, we wsi chętnie wybieranej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 306 zł33,38 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom Letniskowy 800 metrów od Plaży w Dziwnowie ul. Daglezji, dziwnów, gm. Dziwnów, kamieński, zachodniopomorskie (dom sprzedaż) Cena:670 000 zł Powierzchnia:50 m Liczba pokoi:3 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

89 000 zł1 352 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry! Zapraszamy do zakupu działki z wydanymi warunkami zabudowy. Lokalizacja Stargard- rogowo. Powierzchnia 1352 m2. Wydane warunki zabudowy. Budynek mieszkalny : - dach dwuspadowy, stromy.

Szczegóły ogłoszenia

606 900 zł40,46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz balansu między miejskim życiem a naturą? Bulwar Mały Książę to kameralna inwestycja z 2020 roku, położona tuż przy zielonych płucach Wrocławia. Oferujemy słoneczne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł103,17 m² 11 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam na prezentacje Nowej inwestycji. Domu według projektu dom Kostrzewach 6.W standardzie deweloperskim położony w urokliwym i zielonym miejscu. Atrakcyjny, nowoczesny dom na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł73 m² 16 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Krakowa. Nieruchomość zlokalizowana w rejonie ulicy Zwierzynieckiej, placu Kossaka.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 212 m² 316,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą : Do sprzedania nieruchomość z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynków , budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł72 m² 6 791,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże mieszanie na Podzamczu 4 pokoje w tym jeden otwarty na kuchnię łazienka osobno wc Przedpokój z szafą w zabudowie duży przedpokój lokal zadany nie wymaga kapitalnego.