Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

610 000 zł77 405 m² 7,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż las 7,7405 ha - brzozy, sosny, staw - Czarne, gm. Kaliska. Mam do zaoferowania wyjątkową nieruchomość leśną.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,45 m² 11 124,87 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe- pełna własność. Nieruchomość znajduje się na III piętrze w wieżowcu, składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc (prysznic).

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł61 m² 14 098,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 61 m | 3 Pokoje | Balkon 7,5 m | 1 Piętro Nowy Mokotów ul. Antoniewska (augustówka) | Salon na Wschód | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł213 m² 10 093,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż deweloperska - Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Bez pcc Rękojmia 5 lat Gotowy skrajny dom 213 m z dużym ogrodem 230 m , działka 400 m Lokalizacja: 5 min od.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,64 m² 5 583,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej. Lokal o powierzchni 35,64 m , funkcjonalnie rozplanowany, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł203,68 m² 6 971,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy Państwu duży dom wolnostojący posadowiony na w miarę kwadratowej działce w Przebieczanach nieopodal Wieliczki. Komfortowy dom w nowoczesnej bryle o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł150,54 m² 7 499,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1999

Niespotykanie przestronne 150 m mieszkanie na Widzewie przy ul. Adamieckiego. Unikat pod kątem metrażu i funkcjonalności | Idealne dla dużej rodziny lub pod inwestycje Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

68 068 zł1 001 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości. Działka znajduje się kompleksie działek budowlanych położonych w Świeszynie - Włoki. Włoki - to miejsce zapewniające spokój, a zarazem kierunek rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

971 140 zł82,30 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z dużymi tarasemi! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 82,30 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

40,62 zł/m²29,54 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal komercyjny, zlokalizowany na Dworcu pkp w Łuków ul. Stacyjna 1. Lokal nr. 0,03 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 372 zł37,32 m² 21 472,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uniwersalność: dwupokojowe mieszkanie dla miłośników miasta, rozrywki, ale i wypoczynku. Jest ciche. Uwagę zwraca ponadprzeciętna jakość wykończenia, aranżacji przestrzeni, estetyka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 008 m² 394,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój Prywatny Azyl na Roztoczu - Domki letniskowe z duszą na sprzedaż Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię śpiew ptaków i zapach świeżej kawy. Otwierasz drzwi i wychodzisz na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł87,26 m² 6 417,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowe domy w spokojnej okolicy - Słupia pod Bralinem kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w pięknej i malowniczo położonej okolicy. Cena domu wraz z działką to.

Szczegóły ogłoszenia

149 298 zł1 002 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane przy samej granicy administracyjnej Stargardu. Nieruchomości w trakcie podziału znajdują się w obrębie ewidencyjnym Żarowo: - 409/6.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł210 m² 8 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Szczawnie-Zdroju o powierzchni 210 m2. Dom gotowy do zamieszkania. Parter domu stanowi obszerny salon z bezpośrednim wyjściem na taras z kostki,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,60 m² 18 590,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

487 500 zł75,90 m² 6 422,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj wygodnie i zarabiaj na swojej nieruchomości- wyjątkowa okazja na Tarninowie. Wyobraź sobie miejsce ,które daje Ci nie tylko komfort życia ,ale też realne, stałe źródło dochodu. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł4 478 m² 241,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4478 m Osielsko, ul. Makowa. Idealna inwestycja pod podział na 3 lub 4 działki! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4478 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł63,13 m² 59,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie o pow. 63,13 m 2 na os. Oświecenia. Mieszkanie w dobrej lokalizacji, blisko przystanków autobusowych mpk. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

109 400 zł42,20 m² 2 592,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny nr 5 zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 1 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68a Mieszkanie 35m2 składa się z pokou z kuchnia lokalizacja Doskonały dostęp do infrastruktury -.

Szczegóły ogłoszenia

459 200 zł1 312 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1312m2 objęta mpzp Możliwość zabudowy jednorodzinne wolnostojącej, garaż ,budynek gospodarczy. Powierzchnia biologicznie czynna 70% zabudowy 25% działki. Media woda prąd i gaz 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 000 zł77,82 m² 11 025,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estates prezentuje nową inwestycję nowoczesne 4 pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i zielonej okolicy Rzeszowa. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

16 000 zł730 m² 21,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala na wynajem na Prawobrzeżu Szczecina o łącznej powierzchni 730 m2, w tym 140 m2 biura, wc. Wymiary: 19 m x 30 m, wysokość w najniższym miejscu 6m, w najwyższym 8m,.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł50,91 m² 10 997,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu mieszkanie dwupokojowe będącą w trakcie kompleksowego remontu. Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 50 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²50 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Poznaj wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnych powierzchni biurowych w prestiżowym budynku na poznańskim Górczynie. Ta inwestycja to połączenie funkcjonalności, stylu i komfortu , które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

Do kupienia Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 160m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 645m2, teren będzie ogrodzony, garaż w bryle budynku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50,12 m² 4 768,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim. Widne mieszkanie o powierzchni 50,12m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł153 m² 4 052,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Obniżka ceny! Jeśli szukasz przestrzeni i wygody, świetnej lokalizacji, ten dom będzie strzałem w dziesiątkę. Przedstawiam na sprzedaż komfortowy, gotowy do zamieszkania dom,.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł36,32 m² 16 437,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z rynku wtórnego w stanie deweloperskim - Hel "kaszubska Bryza II". Położone na cyplu Mierzei Helskiej nad Morzem Bałtyckim miasto Hel, otoczone z trzech stron morzem to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł42,57 m² 10 722,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w II etapie nowoczesnej inwestycji przy ul Olbrachta na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 632 zł25,56 m² 12 270,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wima: prestiżowe studio Z ogromną loggią! 6. Piętro, al. Piłsudskiego Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

1 181 000 zł6 904 m² 171,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury! Puszcza Borecka! Borki! Piękna działka budowlana o powierzchni 6904 m2, z własną linią brzegową Jeziora Litygajno o długości około 80 metrów. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 338 zł57,43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:24/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 509 m² 17,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Sokolnik, gmina Młynary Powierzchnia działki: 5509 m2 Działka w miejscowości Sokolnik /wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł895 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prywatna przestrzeń między naturą a miastem, łapino willowe osiedle! Łapino to niewielka typowa podmiejska wieś w gminie Kolbudy, położona ok. 15-20 km od Gdańska. Łapino od lat przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze ul. Sikorskiego, inowrocław Biuro Anna Nieruchomości prezentuje mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Nowym w Inowrocławiu, przy ul. Sikorskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł147,80 m² 10 081,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowy, rodzinny apartament w klasycznym stylu - 147,8 m | blisko Śródmieścia Gdańska Prezentujemy przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 147,8 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł25,71 m² 4 978,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 1-pokojowe w miejscowości Drawsko Pomorskie, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,24 m² 11 315 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowy Sącz, apartamentowiec przy Alejach Wolności 15 Apartament już urządzony, do zamieszkania z niskim czynszem 58,24 m2 balkon winda I piętro Jako pośrednik działający na zleceniach.