Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 990 000 zł1 307 m² 2 287 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 097 m²

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna sprzedaż bardzo transparentnej nieruchomości. Wyjątkowy kompleks handlowo-usługowo-magazynowy z częścią mieszkalną Rzeszów ul. Łąkowa 2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 234 zł53,81 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro rama Home oferuje na sprzedaż mieszkanie 53,81m2 w nowo powstającej inwestycji na Prądniku Białym w sąsiedztwie Trasy Wolbrowmskiej. Data oddania inwestycji Grudzień 2027 r. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł93 m² 5 365,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dębinowa Oaza to kameralne osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej położonych w nadmorskiej miejscowości Dębina. To miejsce dla osób pragnących mieszkać w spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł198 m² 8 075,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Prezentowany dom posiada już pozwolenie na użytkowanie! informacja: sprzedawana nieruchomość to część kameralnej inwestycji Straszyn Zwrotnikowa położonej w otoczeniu lasów. Inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł50,84 m² 18 587,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy na zysk lokal o pow. 50,84 m2 składający się z dwóch niezależnych apartamentów pod wynajem znajdujący się na 1 piętrze budynku "balticus", w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł8 478 m² 25,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w Bogacku z warunkami zabudowy Działka pomiędzy je z . Dejguny i Kisajno w gminie Giżycko, położona w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia miejsca w poczekalni wyremontowanego budynku dworca pkp Smolec z przeznaczeniem na ustawienie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł79 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej, w niskim bloku z 2011roku. Mieszkanie ma powierzchnię 78,9m2 i zostało.

Szczegóły ogłoszenia

85,07 zł/m²4,37 m² 372 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy (boks) o powierzchni 4,37 m2 , usytuowany w budynku dworca w Radomsku, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,40 m² 11 582,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47,4m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł99 m² 6 050,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:313 m²

Złota miejscówka. W punkt! Dlaczego? Bo wybierając to miejsce, trafisz w naprawdę dobry punkt naszego miasta. Szybko rozrastające się i mające coraz większe potrzeby,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 340 000 zł170 m² 7 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowy, bezczynszowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Szczecina na pograniczu Warszewa.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²35 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia: lokal biurowy O powierzchni 35m 2 Lokal składa się z 2 pomieszczeń biurowych Dostępne także biuro 55m - 3 pokoje. -lokal doświetlony przez duże okna, -standard bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Gorlice,małopolskie

2 690 000 zł580 m² 4 637,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek handlowo-usługowy w centrum Gorlic - 580 m - w całości wynajęty Mamy przyjemność zaprezentować rzadko pojawiającą się okazję nabycia kamienicy zlokalizowanej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

428 500 zł25,83 m² 16 589,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M22, balkon: 4,87 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł110 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale blisko wszystkich udogodnień? Chcesz cieszyć się komfortem, przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł75 m² 11 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal o pow. 75m2 w sercu Oławy. Najbardziej pożądany adres biznesowy w mieście. Na powierzchnię lokalu składają się duże pomieszczenie typu open space , wydzielone dwa.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 004 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego oczekiwania na urzędnicze decyzje? Ta nieruchomość (dz. nr 166/16) w miejscowości Zagłoba eliminuje największą przeszkodę.

Szczegóły ogłoszenia

33,97 zł/m²232 m² 7 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia duży lokal biurowy w centrum Mysłowic lokalizacja: ulica Wojska Polskiego znajduje się blisko ścisłego centrum miasta co zapewnia łatwą widoczność i łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł57 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | 57 m | Ursus, ul. Skoroszewska | balkon | garaż | komórka Na wynajem funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł147 m² 4 217,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Twoje wymarzone miejsce na start! Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, energooszczędny bliźniak położony w miejscowości Granówko. To idealna propozycja dla rodzin szukających spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²75 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w centrum Częstochowy, w okolicy Al. Jana Pawła II. Bardzo dobra lokalizacja pod dowolną działalność. Może służyć jako lokal biurowy, handlowy lub usługowy. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł282 m² 372,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   Działka rod "cumulus " Rodzinne Ogrody Działkowe"w Bydgoszczy, przy Kanale Bydgoskim. Polecam wyjątkowe siedlisko do.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł43,37 m² 2 098,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotowy lokal mieszkalny położony jest w miejscowości Rogóż, gm. Lidzbark Warmiński, powiat lidzbarski, w budynku mieszkalnym nr 41. W sąsiedztwie znajdują się tereny po.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł148,40 m² 12 061,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

| oferta dostępna tylko W naszym biurze | | | Prezentujemy Państwu komfortowe, przestronne mieszkanie w willi , położone w jednej z większych dzielnic Wrocławia , która.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mularczuk Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na nowoczesnym osiedlu Pogoria Park w Dąbrowie Górniczej. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 300 zł59,76 m² 13 860,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy koniec roku 2025. Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką ds. nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł282 m² 9 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Nowoczesna rezydencja z płaskim dachem - 900 m od Rynku w Niepołomicach. Wyobraź sobie życie w domu, który wyprzedza standardy - unikalna, nowoczesna bryła, wnętrza zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

901 500 zł31,71 m² 28 429,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament Z balkonem W otoczeniu natury I mariny jachtowej 31,71 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

989 670 zł8 997 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka położona w Podgórzynie z możliwością zabudowy. Jej powierzchnia wynosi 8997 m2.Są to grunty orne tj.łąka IV i V klasy oraz rola klasy IVa. Dla działki brak jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł50,92 m² 9 917,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Graniczna osada - oryginalny projekt, kameralne miejsce Czy chciałbyś zamieszkać w Ustroniu, w świetnie skomunikowanym , kameralnym miejscu, gdzie mieszkań będzie zaledwie osiem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Dom, który łączy komfort życia rodzinnego z przestrzenią na Twój biznes! Marzysz o miejscu, w którym Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się spokojem, a Ty zrealizujesz swoje.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu dwupoziomowy apartament z widokiem na góry położony przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Wróblewskiego w Jeleniej Górze ( Cieplice.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na kameralnym osiedlu Ścinawskie Wzgórze w Ścinawce Dolnej sercu malowniczej Kotliny.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34,50 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane na 2 parterze trzypiętrowego bloku przy ul. Armii Krajowej w Tarnowskich Górach. Kawalerka w korzystnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 000 zł54,74 m² 12 367,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc Termin oddania: IV kwartał 2027 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,74 m , położone na 4. piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł116 m² 2 491,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Grupa fortis nieruchomości oferuje na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi i dużą działką o łącznej powierzchni 1,01 ha, położony w miejscowości Piotrkowice, gmina Bejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Rostocka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 199 000 zł849 m² 1 412,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie zlokalizowana działka na Warszewie ul .Rostocka przy Kościele Działka w kształcie regularnego prostokąta o powierzchni całkowitej 849 m2 Powierzchnia zabudowy do 40% Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł49,85 m² 6 619,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 49,85 m2 usytuowane na parterze w bloku na osiedlu Pyrzyckim. Nieruchomość składa się z : - 2 pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł49,12 m² 1 526,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiacie Rybik, gminie Lyski przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stankowo

Stankowo,warmińsko-mazurskie

3 443 500 zł688 700 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: lokalizacja: stankowo, gmina Markusy (województwo warmińsko-mazurskie). Grunty rolne, wykorzystywane do tej pory w celu uprawy wierzby energetycznej. Większość gruntów stanowią.