Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 000 zł2 946 m² 49,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę rolną położoną w Rzemieniu.Działka o powierzchni 2946m2 o nieregularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią i funkcjonalnym układem - ul. Barwinek, os. Barwinek, kielce (woj. świętokrzyskie) Mieszkanie o powierzchni 59,32 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł170 m² 7 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 800 m²

Szukasz ciekawego, nowoczesnego, wykończonego domu, który posiada dużą działkę, zapewniającą prywatność i otwartą przestrzeń wkoło? Zapraszam! Na sprzedaż nieruchomość w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 053 m² 104,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Przedmościu, gm. Głogów, woj. dolnośląskie. Wymiary ; 28.6m *38.25m= 10.53 ar Przedmiotowa nieruchomość jest zabudowana budynkiem gospodarczym przeznaczonym do rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł132 m² 4 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Ogłoszenie dotyczy projektu domu 132 m2 z działką 1181m2 w Folwarkach Małych gmina Zabłudów, wybudowanego do stanu surowego zamkniętego z wykonaną elewacją zewnętrzną. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

4 620 000 zł42 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren doskonale wyeksponowany, położony przy samym pasie drogowym trasy S3. Dojazd do działki prowadzi poprzez zjazd z S3 przy węźle Sulechów i dalej drogą gminną nr 32. Teren lekko.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 871 m² 32,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niedamowo - jezioro Hutowe 1 km - jezioro Gubel 800 m - jezioro Gatno 1,5 km Częściowo R- przeznaczenie terenu - tereny rolnicze; zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu: a).

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł28 m² 11 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy deweloperskiej. Odbiór lipiec 2026. Kawalerka w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 27,68 położone w nowej Inwestycji Szumilas Robyg, położonej w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł63,30 m² 5 134,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Zamoyskiego w Kutnie - w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dane nieruchomości: pomieszczenia: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Gryfice,zachodniopomorskie

92,33 zł/m²28,70 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam Państwu lokal usługowy położony w Gryficach przy skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego i Nadrzecznej. Lokal położony jest na parterze z wejściem niezależnym bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 800 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka W modłej. Działka o powierzchni 18,7 ara położona na osiedlu domów jednorodzinnych dojazd drogą utwardzoną pełne uzbrojenie ( woda, kanalizacja, gaz, energia) przy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł54 m² 1 574,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku do remontu w malowniczej miejscowości Wólka Łózecka, idealny dla tych, którzy pragną połączyć życie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł329,41 m² 4 523,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w kamienicy w Krakowie dwa mieszkania z osobnymi kw oraz rozbudowanym zapleczem dodatkowych pomieszczeń, dających szerokie możliwości inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 400 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna w miejscowości Pobiednik Wielki. Cała nieruchomość o powierzchni około 44 a, w miejscowym planie oznaczona symbolami: ze (zieleń nieurządzona) ok. 12a oraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60,10 m² 4 975,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Małyszyńskiej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,32 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowiec inwestycyjny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego usytuowanego na 1 piętrze w nowym budynku z windą, w ścisłym Centrum Szczecina - przy.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²167 m² 14 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy o charakterze biurowo-kancelaryjnym, mieszczący się w stylowej willi miejskiej po kapitalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł66 972 m² 179,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 66 972 m , położona w prężnie rozwijającej się Gminie Pszczółki. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł85 m² 3 057,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do miasta? To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie! - zadzwoń już dziś I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 002 m² 41,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka gruntu o powierzchni 3002 m 2 , kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach ok. 55 m x 54,5 m, położona w miejscowości Krzyżówki, gmina Lipno, w pobliżu drogi.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,04 m² 11 881,35 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku Widok jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie. To nie jest zwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł93,21 m² 7 499,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Bliskość jeziora (około 400 m) - idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł118 m² 5 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dom przy wyciągu Czantoria. Ustroń do sprzedaży dom o powierzchni około 118m2 usytuowany na działce o powierzchni 1380m2. Dom przeznaczony do remontu. Rozkład Parter; - hol - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

573 919 zł39,07 m² 14 689,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.11, 2 balkony: 7,18 m + 1,82 m, m-ce parkingowe naziemne 30.000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł47,81 m² 5 226,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Koszalińskiej. Układ funkcjonalny: - przestronny salon z balkonem, - widna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 678 m²

Budynek na bardzo dużej działce, niedaleko centrum, aquaparku i wyciagów narciarskich. Sąsiedztwo zabudowy głównie okazałymi willami wykorzystywanymi wypoczynkowo. Południowa ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł83,10 m² 15 643,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne 4 pokoje | 83,1 m | Zamknięte osiedle | Mokotów - Bartycka 22b Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny w zielonej i spokojnej części Mokotowa? To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł53,90 m² 7 699,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 53,90 m z loggią zlokalizowanego na popularnym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 189 zł34,57 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania o pow. 34,57m2 zlokalizowanego w Łapach przy ul. Janusza Korczaka należącego do inwestycji "spokojny Zakątek". Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł70,80 m² 14 053,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Stara Oliwa | 3 pokoje | Kamienica | 71m2 | Wysokie sufity | Blisko lasu Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obrońców Westerplatte, w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

679 650 zł4 531 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana Lipowo, gm. Wiązowna | 4531 m Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana położona w miejscowości Lipowo, gmina Wiązowna, w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł209 m² 1 961,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy 209 m centrum Jeleniej Góry, przy ruchliwej ulicy Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 209 m , położony w kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 367 000 zł133,90 m² 10 209,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Komfortowy szereg | 153 m2 | garaż | ogródek Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Wilczycach, tuż przy północno-wschodniej granicy Wrocławia. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 226 m² 545,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż działkę o powierzchni około 1226 m , położoną w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się części Poznania Morasku. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł107 m² 6 261,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Stan deweloperski : -ogrzewanie podłogowe -elewacja plus struktura -struktura natryskowa -podbitka -podwieszane sufity -biały montaż (kontakty plus włączniki) -szambo lub przydomowa oczyszczalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 000 zł46,60 m² 8 927,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle tuż pod Wrocławiem, w okolicy Lasu Ratyńskiego Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z 5-metrowym balkonem na nowo powstałym osiedlu tuż pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 429 000 zł279 m² 8 706,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim + dwie działki (16 arów + 9,7 ara) - Tomaszowice k. Krakowa | oferta na wyłączność realdom Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

318 250 zł1 273 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania. Równy suchy teren, wszystkie media w ulicy przy działce. Możliwość zabudowy do 22% powierzchni działki, wysokość dla zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł91,35 m² 5 462,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: parter domu w Szczecinie (skolwin) - 91 m2, 4 pokoje, działka 430 m2 Oferujemy na sprzedaż parter domu z 1937 roku, położony w malowniczej dzielnicy Skolwin w Szczecinie.