Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

952 000 zł136 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136m2 - 6 pokoi. Lokal położony jest na ostatnim piętrze kamienicy w samym sercu Lublina. Nieruchomość idealna dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,10 m² 6 918,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Designerska Kawalerka - Gotowiec Inwestycyjny Na sprzedaż luksusowa kawalerka po generalnym remoncie, wykończona materiałami Premium w standardzie katalogowym. Idealna propozycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

365 200 zł6 891 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ze stawem i wydanymi warunkami zabudowy na 2 domy jednorodzinne o powierzchni do 120 m2 każdy. Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Ciche w gminie Zbiczno.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł24 069 m² 7,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

2 działki po kopalni piachu na Sołtykowie w Radomiu Na tym terenie nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania 0% prowizji od kupującego! Dwie działki o łącznej powierzchni 24.069 m2.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł29,12 m² 15 968,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie - kompletnie wyposażone, położone w 34 lokalowym budynku oddalonym od plaży o 500 m (600 m od zejścia na plażę), w otoczeniu nieruchomości podobnych, w lesie.

Szczegóły ogłoszenia

719 400 zł1 199 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w 3 linii zabudowy od głównej ulicy osiedlowej objęta mpzp. W utwardzonej drodze gminnej przy działce prąd. Wodociąg i kanalizacja w fazie projektów.

Szczegóły ogłoszenia

71,82 zł/m²181 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta najmu - budynek biurowy + plac, pobiedziska, ul. Partnerska Polecam na wynajem funkcjonalny budynek biurowy o powierzchni 181 m , położony w Pobiedziskach przy ul. Partnerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

15,09 zł/m²265 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia wyjątkowy obiekt usługowo-gastronomiczny zlokalizowany w samym sercu Krosna - bezpośrednio w Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Mielec,podkarpackie

30 zł/m²198,28 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokal biurowo-usługowy | mielec / chrząstów Wykończone wnętrza, recepcja, duży parking gotowy do wejścia! Szukasz reprezentacyjnego miejsca do prowadzenia biura, kancelarii, gabinetów.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł36 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie (36m 2 ) na pierwszym piętrze w bloku z 2025r. na najnowocześniejszym osiedlu miasta w dzielnicy muzycznej w Bydgoszczy Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł390 m² 7 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 458 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą posiadłość znajdującą się w otulinie Gór w Przyborowie, położoną, ogrodzoną i zagospodarowaną pięknie na działce liczącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Duża i jasna kawalerka do wynajęcia od zaraz. Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 38 m usytułowane na 2 piętrze budynku w samym centrum Miasta Gorlice przy ulicy Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy do wynajęcia - ul. Mickiewicza 5, poznań (jeżyce) Na wynajem oferowany jest przytulny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni ok. 45 m , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł155,90 m² 8 274,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

| na sprzedaż 5 - pokojowy bliźniak o pow. 155,9 m2 z garażem, zlokalizowany w Podolszynie w gm. Lesznowola. Dom w stanie deweloperskim , do wykończenia. Materiał konstrukcyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 114 m² 104,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod dom w spokojnej okolicy, z zielenią tuż za płotem? Ta działka w Twardogórze łączy atuty kameralnego, niskiego sąsiedztwa z bezpośrednim sąsiedztwem lasu po.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł110 000 m² 0,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duży teren inwestycyjny w okszynp.farmę fotowoltaiczną,inne. Zjazd z głównej drogi krajowe 22,Gorzowa Wlkp w kierunku Kostrzyn-Berlin,następnie droga gminna asfaltowa ok 2km. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²69 m² 2 553 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz biura lub lokalu usługowego na wynajem w idealnej lokalizacji? Właśnie znalazłeś! Bez prowizji! Nowy lokal w nowoczesnym pofabrycznym kompleksie biurowo usługowym, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie inwestycyjne z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w dzielnicy Morena przy ul. Amundsena w Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 000 zł161,47 m² 8 602,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Skuły, która wyróżnia się wyjątkowo zielonym, naturalnym otoczeniem. To miejsce zapewnia spokój, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,73 m² 6 095,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone jednopokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w centrum Konina przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43,04 m² 10 896,84 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,04m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku przy ulicy Wiadukt w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

280 000 zł3 169 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną w Pasymiu na Półwyspie Ostrów. Powierzania działki wynosi 0,32 ha. Działka posiada regularny wymiar prostokąta, przy czym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przestronne mieszkanie o pow. 48 m2 w centrum Milanówka (os. Jedwabnik). - 3 pokoje - widna kuchnia - łazienka - balkon - wygodny przedpokój Mieszkanie idealne do własnej aranżacji po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 057 m² 140,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadam na sprzedaż działkę w Kraśniewie. Kraśniewo jest to miejscowość przylegająca bezpośrednio do Malborka. W szybkim tempie rozwija się tam infrastruktura. Jest to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł141,44 m² 4 348,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy Kliszów Szukasz miejsca, które łączy komfort życia, dużą przestrzeń i potencjał do własnej aranżacji? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 000 zł110,20 m² 13 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Oferta wyłącznie W pepper house spokojna, zielona i kameralna okolica z szybkim dojazdem do Gdańska i całego Trójmiasta dom po kapitalnym remoncie - nie wymaga nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł30 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem   , aby umówić dogodny termin. Oferuję na sprzedaż podwójne miejsce postojowe w garażowcu w budynku przy ulicy Górczewskiej 181.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł450 m² 1 778 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Czteroipółarowa działka prokocim! W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne i usługi. Media pełne w działce. Droga gminna. Blisko przystanki mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 503 zł81,44 m² 8 847,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zapewnić bardzo funkcjonalne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, mieszkania na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł54,45 m² 19 283,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1960 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł55,65 m² 6 379,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

'Nieruchomości Apartament' Jolanta Żelichowska   oferta dostępna tylko W naszym biurze Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, garażem i poddaszem w doskonałej lokalizacji Środy.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ostrów Wlkp. ul. Wolności Szukasz przestronnego lokalu na wynajem, gotowego obiektu z witryną na parterze. Lokal o powierzchni 150m2 mieści się w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²60,69 m² 1 881 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestronnego biura, z więcej niż jednym pomieszczeniem? Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni całkowitej 60,69 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²473 m² 11 825 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany na I piętrze w obiekcie handlowo-usługowym przy ul.Monte Cassino. Stan deweloperski do wykończenia przez najemcę we własnym zakresie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł14 283 m² 280,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż 4 działki przemysłowe w Nowogardzie, położone przy trasie Szczecin Koszalin, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi S6. Czas dojazdu: niespełna 4 minuty. Teren idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł500 m² 2 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

| na sprzedaż 2-piętrowy, podpiwniczony dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, o powierzchni całkowitej ok. 500 m2 , w stanie do wykończenia, usytuowany na ogrodzonej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł35 m² 5 711,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na parterze Lubliniec, ul. Tysiąclecia Oferujemy na sprzedaż mieszkanie/kawalerkę o powierzchni 35 m , zlokalizowane w Lublińcu przy ul. Tysiąclecia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł21 200 m² 16,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Powierzchnia: 2,12 ha (w tym ok. 7 200 m część budowlana) mpzp: tak teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową Media: prąd, woda Dojazd: asfaltowy Front: ok. 60 m Na sprzedaż malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł151 m² 6 417,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie dwulokalowej z poddaszem użytkowym o powierzchni 151 m2 (119,66m2 dom+31,4m2 garaż 2-stanowiskowy) zlokalizowany w Bielsku-Białej, przy ul. Macierzanki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł747 m² 1 606,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zestaw działek o łącznej powierzchni 747 m2, położony w Nowym Targu przy ul. Krakowskiej, tuż za Skalnym Dworkiem. Doskonała lokalizacja z bezpośrednim zjazdem z Zakopianki.