Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48,73 zł/m²667 m² 32 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy, o łącznej powierzchni 1570 m2, położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc parkingowych naziemnych pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 059 000 zł1 841 m² 2 204,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:45

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony wzniesiony w 1970 roku. Pierwotnie pełnił funkcje hotelową. Następnie został dostosowany do potrzeb funkcji biurowej. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł2 340 m² 309,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Zabytkowe budynki w ścisłym centrum: - doskonałe pod biura i usługi, - z wewnętrzyn dziedzińcem i miejscami parkingowymi, - w pobiżu ważnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Dom w urokliwej dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Wawrzynowicza w Częstochowie, położony na północ od marketu obi. Dom został oddany do użytku w 2003 roku, prezentuje on imponującą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 177 zł58,45 m² 10 233,99 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł3 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Potrzebujesz działki na budowę domu w bliskiej odległości od centrum Łodzi? Nieruchomość na ul. Budy jest oddalona tylko o 6 km! Działka (numer ewidencyjny 66/3, obręb W-4) ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

37,39 zł/m²401,20 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta wynajmu gotowego biznesu gastronomicznego - Poznań Z przyjemnością prezentuję unikalną okazję dla inwestorów oraz operatorów gastronomicznych - w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł69 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus. Wyobraź sobie poranki w miejscu, które łączy industrialną duszę przedwojennej Warszawy z najwyższym standardem współczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,24 m² 7 888,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Tczew, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,24 m , po remoncie, położone na III piętrze w kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł126 m² 3 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, perlino, gm. Gniewino Na sprzedaż oferuję nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 126 m2. Nieruchomość położona jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

680 000 zł55,83 m² 12 179,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przepięknego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze zabytkowej odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu. Budynek w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 033 zł39 m² 16 436,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej oraz 2 km do śródmieścia odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł244 m² 3 479,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica blisko lasu, duży taras z ekspozycją południowo - zachodnią, bezpieczne sąsiedztwo, duże możliwości aranżacyjne, stylowe urządzenie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy położone w miejscowości Babicha.Działki w kształcie zbliżonym do prostokąta:.

Szczegóły ogłoszenia

595 772 zł31,69 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie jestem agentem, który ma najwięcej mieszkań. Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy. A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kopań

Kopań,zachodniopomorskie

1 900 000 zł294,39 m² 6 454,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 361 m²

Dom z widokiem na morze. Murowany, piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 294,39 mkw. W budynku zaprojektowano 8 niezależnych pokoi z łazienkami, oraz jeden większy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł104,94 m² 8 566,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 NOWA CENA! Skrajny lokal w zabudowie szeregowej z 2022 roku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 051 zł55,13 m² 8 489,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Osiedle na ulicy Potockiego to kameralny projekt mieszkaniowy w Rzeszowie, który łączy nowoczesny styl z wysokim standardem wykonania. Inwestycja obejmuje sześć.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł315 924 m² 4,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność działki rolne w miejscowości chmieleń. Jest to 8 działek o łącznej powierzchni 31,5924ha - 315.924m2 (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,28 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia W pełni wyposażone mieszkanie trzypokojowe przy ulicy sobieskiego W słupsku O powierzchni całkowitej 46,28 M2. Wszystko Z sieci miejskiej! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł7 324 m² 184,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość składającą się z czterech działek o łącznej powierzchni 7324 m2. Działki znajdują się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy, nieużywany Apartament w Nowym Budownictwie - Katowice, piotrowice ul. Zbożowa. Mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane jest na 5 piętrze w budynku 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 042 000 zł62,05 m² 16 792,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Stan mieszkania i układ: mieszkanie o powierzchni 62 m , po gruntownym remoncie. Układ: dwa pokoje plus otwarty salon z jasną, nową kuchnią, łazienka, oddzielne wc, schowek.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Topolin, gmina Stare Babice. Cena: 210 000 zł. Działka ma wymiary 31,5 m na 95 m i przylega dłuższym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 004 m² 84,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10004 m2. Działka położona jest w gminie Prażmów, powiat Piaseczyński. Dane rejestrowej działki: obręb 0002 (błonie), numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł74,60 m² 10 053,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, komfortowe mieszkanie W centrum gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym centrum miasta, na pierwszym piętrze. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 836 m² 114,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka pod Twoje Dom! Sady Górne, miejsce, które łączy bliskość natury z doskonałą infrastrukturą. Powierzchnia: 1836 m przestrzeń, która pozwoli Ci zrealizować wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 960 000 zł280 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Ołtaszyn 20-to letni dom z ogrodem oraz powierzchnią użytkową do dowolnej aranżacji-preferowana działalność gastronomiczna z pozwoleniem na sprzedaż alkoholu! Chcemy zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 000 zł144 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe osiedle funkcjonalnych domów wolnostojących w Liszkach. Doskonała lokalizacja oraz świetna komunikacja umożliwiają szybki dojazd do miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 854 m² 320,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż dwie wyjątkowe działki o powierzchni 18,5 ara każda , położone w samym sercu Soliny, jedynie 600 metrów od słynnej Zapory - miejsca, które od lat przyciąga turystów.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł1 036 m² 3 087,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana halą produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalno-biurowym położona w przemysłowej dzielnicy Częstochowy. Łączna powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł94 m² 7 446,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 94 m , położony na parterze eleganckiego budynku. Przestronny układ - open space 62 m + antresola 31,6 m . Duże witryny -.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 116 m² 87,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ciekawie położoną działkę w Krypnie Kościelnym. Świetny dojazd z Białegostoku -35 min i Knyszyna- 10 min. Nieruchomość położona jest wśród pól.

Szczegóły ogłoszenia

921 000 zł48 m² 19 187,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z ANEKSEM.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł817 m² 1 211,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Przedmiotem sprzedaży jest własności działki o numerze ewidencyjnym 13/2 o powierzchni 1781 m oraz prawo własności do zabudowań posadowionych na tym gruncie: - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 276 000 zł105,54 m² 21 565,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny, apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 105,54 m , zlokalizowany w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nietuzinkową ofertę na wynajem bardzo atrakcyjnej nieruchomości w sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 76 m2, znajduje się w kamienicy, na 2 piętrze. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 040 m² 91,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1040 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dwoma balkonami i komórką lokatorską znajdujący się przy al. gen Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł310 m² 15 806,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 288 m²

Ofertą sprzedaży jest obiekt zlokalizowany tylko 800m od plaży, blisko centrum miasta. Nieruchomość składająca się z domu 70m2 i 7 domków każdy o powierzchni 30m2 (docelowo 12.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł8 900 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie Biura Nieruchomości Giergiel prezentujemy działkę rolną o powierzchni 0,89 ha w Zabratówce (gm. Chmielnik ). W okolicy zabudowa jednorodzinna, dojazd drogą gminną szutrową.