Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

70 zł/m²35 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 35m2 na ulicy Ciepłowniczej 28 w dzielnicy Łęg: podstawowe informacje: cena za m2: 70 zł/m2 Koszty eksploatacyjne : 17,50.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Drawski Młyn,wielkopolskie

1 380 000 zł453 m² 3 046,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 155 m²

Przedmiotem oferty jest działka o pow. 11 155m2 zabudowana budynkiem użytkowym o pow. 453m 2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Drawski Młyn, gmina Drawsko. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo przedstawiam Państwu ofertę działki położonej w miejscowości Bronków gmina Bobrowice. Powierzchnia działki wynosi 800 metrów kwadratowych. Działka w kształcie zbliżona.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł300 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:692 m²

English version below Z prawdziwą przyjemnością oferuję do sprzedania dom dwukondygnacyjny w wolnostojący z lat 30 XX wieku, o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany we Wrocławiu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie. To propozycja dla osób, które cenią miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł997 m² 23,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia chłodzoną halę o łącznej powierzchni 997 m na parterze, wyposażoną w dok przeładunkowy z roletą elektryczną oraz rampą wysuwaną i unoszoną.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 361 m² 191,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej, z dojazdem całorocznym i widokiem na góry. Opis dodatkowy: powierzchnia działki: 13,61.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł63,60 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

63.60 m2 mieszkanie z balkonem komfort, światło i funkcjonalność w każdym detalu Na sprzedaż wyjątkowo ustawne położone w zadbanym bloku na 3. piętrze, stworzone dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł1 170 m² 555,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ramiszów działka Pelne media/mpzp/kanalizacja Działka przy granicy Pawłowic i osiedla Ramiszów Przy Lesie. Położona w obszarze oznaczonym symbolem 2mn/u przeznaczonym pod tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł15 500 m² 5,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zalesiona w 80%, ze stawem naturalnym w spokojnej i cichej okolicy, czarny Ług / gm. Jedlińsk. Powierzchnia 15500 m2, o wymiarach szer. ok. 36 m, dł. 430 m. Możliwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł121,08 m² 7 020,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

DO sprzedaży - nowoczesne segmenty W centrum błonia, na zamkniętym osiedlu Oferuję do sprzedaży lokale mieszkalne w kompleksie jedenastu lokali w zabudowie szeregowej, tworzące kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1830

Zamieszkaj w sercu historii- klimatyczne mieszkanie w Sułowie Szukasz miejsca z duszą , gdzie czas płynie wolniej, a mury opowiadają historię sprzed niemal dwóch stuleci? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 010 m² 117,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

8 499 000 zł482 m² 17 632,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:48 300 m²

Zakochaj się w tym magicznym miejscu - dwór W gołębiewie średnim - dla prawdziwych koneserów historii i wyjątkowych nieruchomości z potencjałem! Wyjątkowa architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł55,60 m² 5 737,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Legnica, kopernik, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż. Wgn nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w 11-kontygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł2 118 m² 105,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę o powierzchni 2134 m położoną w malowniczej miejscowości Międzyrzec Podlaski, dzielnica Adamki. * cena ofertowa to 224 000 pln, * Cena za metr.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł24,71 m² 20 639,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świnoujście - na sprzedaż komfortowy apartament 1-pokojowy , 200 m od plaży. W pełni wyposażony i umeblowany apartament o pow. 24,71m2 , zlokalizowany przy Promenadzie i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

33,49 zł/m²104,50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Kupujący / Najmujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż lub wynajem lokal użytkowy o powierzchni 104,5 m2. W jego skład wchodzi: sala sprzedażowa z dużą witryną 3 pomieszczenia biurowe /.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł3 030 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka, położona blisko jeziora Małe Pławno( 10 m) w miejscowości Zieleniewo , gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie .W pobliżu działki lasy.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł320 m² 2 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Witam do sprzedania murowany dom z pięknym widokiem - niezagrożonym w Witowie wymiary działki to około 28m na 44m dom w stanie dobrym - do wykończenia dom posiada 4 poziomy dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł112,10 m² 5 343,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym, komfortowym mieszkaniu z własnym ogródkiem, położonym w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł43,11 m² 10 554,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o charakterze domu - z własnym ogrodem o powierzchni 28m2. Nieruchomość składa się z: -przedsionek 2.88 m2 -korytarz 6.00 m2 -łazienka 4.72 m2 -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 500 m² 1 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:13 869 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu zabytkowy XVIII wieczny Pałac w Sieroszowicach. Pałac wybudowany w 1798 roku, posiada ciekawe płaskorzeźby.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł70,10 m² 11 269,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej 15c. Jest to prestiżowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł34,50 m² 34 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chronos I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Al. Solidarności 153 Apartamenty Chronos na warszawskiej Woli to ponadczasowa elegancja w atrakcyjnej biznesowej lokalizacji, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Czysta

Pełczyce,dolnośląskie

1 059 000 zł133 m² 7 962,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - nove kobierzyce od at inwest Nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 133m , położony na przestronnej działce 473 m w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł59,80 m² 9 180,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowa oferta sprzedaży mieszkania w Siedlcach! Dla tych, którzy oczekują wyłącznie konkretnych informacji a nie mają zamiaru czytać całości, poniżej uproszczony opis: - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie M4 - Bydgoszcz, fordon, ul. Sucharskiego Typ : M4 Piętro : 4/4 (budynek bez windy) Powierzchnia : 53 m2 Układ : 2 pokoje Salon z balkonem (ok. 1,5 m długości) Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Mączniki

Mączniki,wielkopolskie

620 000 zł103,35 m² 5 999,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Mączniki / granica Kalisza Na sprzedaż nowoczesny, wysokoenergooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł279 m² 8 422,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 218 m²

Piękny, solidny rodzinny dom z 3 sypialniami, 3 łazienkami, klimatycznym salonem, uroczą jadalnią i przepiękną kuchnią w stylu prowansalskim. Dom otoczony jest urokliwym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł57,31 m² 6 491,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na sprzedaż Terespol, ul. Sienkiewicza Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,31 m , położone na 2. piętrze w zadbanym 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 000 m² 59,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 50 arowa działka zabudowana 2 budynkami (możliwość przebudowy/rozbudowy). Działka zlokalizowana jest w urokliwej lokalizacji - Błędowa Tyczyńska - 13 km od Rzeszowa. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 998 zł37,36 m² 19 191,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, inwestycja gotowa Lokalizacja: -Doskonała infrastruktura: w okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Zielonej Górze na ulicy 1 Maja. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 104 zł63,39 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 679 m² 76,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy wiesz, że powietrze w sosnowym lesie to dla nas naturalna inhalacja? Nie ma piękniejszego letniego zapachu niż rozgrzana żywica sosnowa. Ale nawet zimą leśne powietrze uspakaja oddech,.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł68,38 m² 3 714,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy państwu mieszkanie bezczynszowe, dwupokojowe z balkonem o powierzchni całkowitej 68,38 m2 położone w kamienicy na drugim piętrze przy ul. Waryńskiego w Kluczborku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

870 000 zł210 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Lokalizacja Przedstawiamy ofertę wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej dzielnicy Dajtki w Olsztynie. Ta atrakcyjna lokalizacja to prawdziwy raj dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł168 m² 6 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Szukasz domu, który nie kończy się na czterech ścianach, ale oferuje styl życia, o jakim inni tylko marzą? Przedstawiamy nieruchomość, gdzie prestiż spotyka się z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 558 zł105,40 m² 11 770 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Penthouse | 105,40 m | Nowoczesne osiedle pełne zieleni bez prowizji! Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 105,40 m , położony w nowoczesnej, kameralnej.