Nieruchomości

238 538 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

425 000 zł48,86 m² 8 698,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 49m2. Mieszkanie nowe przy ul. Bluszczowa, ponikwoda. Inwestycja w trakcie budowy, oddanie 4 kwartał 2026 roku. Lokal położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł46 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! lokalizacja: toruń, mokre, ul. Bolesława Chrobrego 27. Nieruchomość znajduje się w dobrze rozwiniętej i cenionej części.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł10 500 m² 20,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka W szałstrach! Szałstry to przepiękna miejscowość położona w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie olsztyńskim, w gminie Jonkowo. Otoczona warmińskimi lasami,tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł190 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż oferuje dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, sprzedawany w stanie deweloperskim. Cena nieruchomości wynosi 900 000 zł. Opis nieruchomości: dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł6 300 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka rolna niezabudowana, oznaczona numerem ewidencyjnym 1091/1 o powierzchni 6300 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

15,06 zł/m²166 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal O powierzchni 166 M2 znajdujący się przy alei adama mickiewicza W dzielnicy stare miasto. Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax Do wynajęcia lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 860 €1 080 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1080 m2 w nowoczesnym centrum magazynowym. Istnieje możliwość wynajęcia pow. od 1 080 m2 do 2700m2. Stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy atrakcyjne M-3 o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na parterze bloku. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam na sprzedaż stodołę koło Sobótki. Sam obiekt ma 500 metrów kwadratowych, wysoki na ok 6 metrów. Do remontu - jak widać na zdjęciach. Do stodoły podciągnięty jest prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł99,31 m² 8 156,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Komfortowe domy W wasilkowie bez prowizji od kupującego Oferujemy Państwu wyjątkowe domy w kompleksie willowym wille przy plaży, położonym w spokojnej, zielonej części Wasilkowa, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł48,40 m² 3 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m z komórką lokatorską w cenie, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 1980 r. po termomodernizacji przy ul. Aleja Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł130 m² 6 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na dużej, 11-arowej działce w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej. **parametry nieruchomości:** * Powierzchnia domu: ok. 130 m * Powierzchnia działki: ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 50 ar. Działka idealnie nadaje się pod cele inwestycyjne - pod zabudowę wielomieszkaniową. Działka położona jest w spokojnej okolicy zaledwie 3km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 608 zł33,60 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania W inwestycji zielona ostoja! inwestycja uzyskała już pozwolenie na użytkowanie - mieszkanie dostępne od ręki! Oferowany lokal o numerze projektowym A.8 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

304 920 zł1 089 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana. Usadowiona w miejscowości Miszewko, działka uzbrojona, idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję! Nieruchomość usytuowana w okolicy domów jednorodzonych.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł180 m² 5 155,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z dużym ogrodem ul. Zagórska, kielce Na sprzedaż solidny, murowany dom do remontu o powierzchni 120 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 600 m . To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 €8 262 m² 786,73 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży lub sprzedaży z opcją leasingu zwrotnego, znajduje się w południowej części Złotoryi, w województwie dolnośląskim, około 2,5 km na południe.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł161 m² 7 441 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 578 m²

Ciekawa alternatywa dla dużej rodziny lub osób chcących prowadzić firmę w domu. Kontakt: rafał Sikorski 606*892*245 lokalizacja: obrzeża Kutna (woj. łódzkie) cena: 1 198 000 zł Ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł149 m² 3 147,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow.149 mkw. z pomieszczeniem mieszkalnym ok. 40 mkw. nad garażem posadowiony na działce o pow. 754 mkw. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 306 m² 172,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Golczewo o powierzchni 1306 m2. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem   Atrakcyjnie położona działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł45,92 m² 15 135,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament inwestycyjny nad morzem pogorzelica ogródek 40 m gotowy biznes Na sprzedaż w pełni wyposażony, całoroczny apartament inwestycyjny klif położony w nowoczesnym kompleksie Blue.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w oficynie kamienicy, na parterze w pełni umeblowane i wyposażone idealne dla pracowników Lokal składa się z dużego umeblowanego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 302 zł52,11 m² 8 353,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

49,70 zł/m²197,20 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia piękny i przestronny lokal usługowy o powierzchni 197 m , położony na parterze budynku w prestiżowej lokalizacji Villa Park, ul. Walczaka w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł9 228 m² 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż bardzo duża działka budowlana położona na osiedlu domków w miejscowości Kielno. Działka o powierzchni 9228 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 400 zł48 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych od 48 do 84 m2 + miejsca postojowe, antresola, otwarty taras! Kupujący zwolniony z opłat biura sprzedaży oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 500 000 zł107 m² 32 710,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Unikatowy apartament z tarasem na dachu w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie. Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł380 m² 1 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 675 m²

Do sprzedania nieruchomość łącząca dwie funkcje Dom mieszkalny z częścią produkcyjno- usługową Kokoszki gm. Błaszki Mamy dla Państwa świetne rozwiązanie jeśli chcecie mieszkać, ale.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli zależy Ci na miejscu, które daje swobodę działania i konkretne możliwości inwestyjne - te działki w Chróstniku zasługują na uwagę. Oferujemy działki o powierzchni ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 960 zł80,20 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.