Nieruchomości

239 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu ładne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w pobliżu Metra Natolin przy ul. Braci Wagów 20. Mieszkanie o pow. 37m2 położone na 4 piętrze z windą w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

30 €/m²390 m² 11 700 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 390 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Lokal znajduje się on na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł210,54 m² 8 976,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Mam przyjemność zaprezentować komfortowy dom parterowy wolnostojący o powierzchni całkowitej 210.54m usytuowany na dużej działce 1070 m w miejscowości Nowy Tuchom 20 minut od Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68,96 m² 12 035,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: katarzyna Kuśmierz tel.   lokalizacja: lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł119 m² 7 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na prezentację nowych domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 2a ma 119m2 i składa się z: na parterze: wiatrołap, salon z kuchnią, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 078 m² 54,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zgodnie z uchwałą Rady Gminy bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym terenem 3mn,U przeznaczonym na cele zabudowy mieszkalnej z dopuszczeniem usług .Zabudowa wolnostojąca,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

34,48 zł/m²29 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Niedrogi, kompaktowy, niezależny lokal Do wynajęcia od 1 lipca 2025 roku kompaktowy lokal użytkowy przeznaczony pod nieuciążliwą działalność usługową/biurową przy ul. Narutowicza 13.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł52,40 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie Radzyń Podlaski, ul. Kocka Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł35,49 m² 13 806,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**opis Apartamentu w Szklarskiej Porębie - Stan deweloperski** Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 35,49 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze kameralnego obiektu,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł53,60 m² 4 104,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,60 m , zlokalizowane przy ul. Karpackiej w Łodzi (kurak). Mieszkanie przeznaczone jest do własnej aranżacji - brak mebli daje przyszłemu.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²92,96 m² 10 226 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 92,96 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Centralnej. Lokalizacja: budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 724 zł48,66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania z tarasem? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Przedstawiam Ci mieszkanie o powierzchni 48,66 m2, zlokalizowane na nowym osiedlu Atlantis Prestige Park 2.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł310 m² 38,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:880 m²

Do wynajęcia warsztat/lokal usługowy/magazyn o powierzchni ok. 310m2. Budynek służył jako 3-stanowiskowy warsztat pojazdów mechanicznych, w tym samochodów ciężarowych, ale można go.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł146,30 m² 2 802,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Dom w zabudowie szeregowej (segment wewnętrzny), o powierzchni użytkowej 111 m2, w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w zacisznej części Gorzycy. Jest to bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43,28 m² 4 597,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem i murowanym garażem, położone w Wałbrzychu- śródmieście. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 795 000 zł21 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu działkę inwestycyjną w Podgórzynie z Widokiem na zalew Sosnówka. Sprawdź realację na youtube:.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²111 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Jeśli szukasz funkcjonalnej, gotowej do działania przestrzeni, w której od pierwszego dnia możesz rozwijać swój biznes - właśnie ją znalazłeś. Perełka na rynku nieruchomości, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł265,60 m² 4 141,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej. Brak prowizji dla biura nieruchomości! Dom w zabudowie bliźniaczej w Miłkowie z widokiem na Śnieżkę | 265,60 m | 1 100 000 zł do.

Szczegóły ogłoszenia

32,47 zł/m²77 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny, dwupoziomowy lokal użytkowy w świetnej lokalizacji w centrum miasta. Można w nim prowadzić dwie działalności. Świeżo po remoncie, nowoczesna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Nowa Niższa cena 699 000! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 160 m , zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Polna gmina.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł1 550 m² 149,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukają Państwo miejsca na budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy - ta oferta może być idealnym wyborem. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1550 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²121 m² 1 210 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek administracyjny o powierzchni 121 m2 znajdujący się przy ul. Kosynierów w Krzyżu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 507 m² 158,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości Częstochowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1507 m2, położona w Jaskrowie przy ul. Częstochowskiej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł45 m² 19 088,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul. Myśliwskiej 66 w Krakowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 359 zł92,91 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego na sprzedaż w budynku położonym w nowo powstałym kompleksie apartamentów bezpośrednio przy ulicy Dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł945 m² 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 945 m2 położoną w miejscowości Jaworznia gmina Piekoszów. Specyfikacja działki: - powierzchnia:945m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł162,97 m² 3 061,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poddasze Z potencjałem inwestycyjnym Promocja - kup do końca listopada w cenie 499 000 pln. Klimatyczne wnętrze | Przestronne | Historyczna kamienica | Położone w sercu Wildy | Dla.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł786 m² 151,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 786 m2, blisko morza. Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81,20 m² 6 145,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,20m2, zlokalizowane na parterze kamienicy w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego. Opis nieruchomości: kamienica 3 - kondygnacyjna w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,90 m² 6 728,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej około 48,9 m2, położone na IV piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł951 m² 757,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-usługowa o pow 951m2 położona w bardzo czytelnej lokalizacji , doskonale skomunikowana, szer 20m2 dł 48m,.z pozwoleniem na budowę budynku handlowo=biurowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł64,55 m² 11 618,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Prezentuję kolejny etap, który jest kontynuacją niedawno powstałego osiedla Nova Pasieka, położonego w Zabierzowie, zaledwie 5 min od stacji pkp i p&r. Nowy, kameralny etap składa się.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pięknym widokiem Do sprzedania działka budowlana w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 3000 m2. Działka z wydaną decyzją o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 500 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4500m2 w kształcie kwadratu z wydanymi warunkami zabudowy. Dopuszcza się budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł113,27 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł238 m² 3 865,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 238 m , położony na działce 12,6 ara w miejscowości Besko. To idealna propozycja dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 261 zł60,95 m² 14 064,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Lokal usytuowany jest na parterze, w budynku apartamentowym. Wokół budownicto wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł61,53 m² 12 270,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2 %! Dojlidy to przyszłość Białegostoku - tu znajduje się siedziba Parku Naukowo-Technologicznego i uczelnie wyższe. W sąsiedztwie Pałacu Lubomirskich i Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

3 929 400 zł6 660 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa