Nieruchomości

238 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

999 000 zł109 m² 9 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy ok.109 m | działka ~1000 m | Bartoszówka | 25 min do Warszawy Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł600 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentowana nieruchomość to działka rod o powierzchni 600m2 z całorocznym domkiem o powierzchni 37m2 z antresolą, zapewniającą dodatkowe 17m2. Domek jest całoroczny, ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 515 m² 158,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu do sprzedaży dużą działkę budowlaną z o łącznej powierzchni aż 2515 m zlokalizowaną w Manieczkach na Osiedlu Słowiańskim, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 600 m² 152,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Z bezpośrednim dostępem do jeziora! Działka pod zabudowę mieszkaniową, położona w pięknym miejscu nad cichym jeziorem, przy lesie. Działka ma 3600 m2. Super miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

79 200 zł6 600 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

*** hale magazynowe na wynajem W białymstoku *** Mamy Państwu do zaoferowania powierzchnie magazynową na wynajem. Hala zlokalizowana na obrzeżach Białegostoku składa się z trzech poziomów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł100 m² 7 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dzień Dobry! :) Na sprzedaż segment domu na osiedlu Gładyszewo w Pile. Położenie jest dużym atutem dla osób ceniących sobie ciszę, wśród lasu i natury. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Hallera w dzielnicy Pogoń. Blok przed termomodernizacją z podjazdem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

5 940 zł549 m² 10,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia, halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 594m2 zlokalizowaną na terenie ogrodzonego kompleksu w Kaliszu Piwonice. Hala składa się z dwóch części, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze, z prywatnym ogrodem o powierzchni aż 50 m . To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 000 zł83,86 m² 6 999,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę atrakcyjnego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonego w południowej części Swarzędza - Rabowicach. Kameralne osiedle w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji na ul. Kościuszki w Tycznie! Oferta dotyczy mieszkania na parterze o powierzchni 67,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 600 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 36ar położona w miejscowości Chmielnik. Działka posiada warunki zabudowy pod dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Działka 36ar : riiib 0,04 riva.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł159,10 m² 11 942,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 433 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! Szukasz wyjątkowej nieruchomości nad morzem? Mamy coś, co łączy komfort, nowoczesność i bliskość natury! Na sprzedaż przepiękny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Są takie miejsca, gdzie życie po prostu toczy się spokojniej. Gdzie rano odprowadzasz dziecko do szkoły w kilka minut, a po południu idziecie razem na spacer do lasu albo nad jezioro. To.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł160 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

NA sprzedaż dom W łazach dębowieckich Łazy Dębowieckie - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Do sprzedania budynek.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł90,50 m² 1 878,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie do kapitalnego remontu. Mieszkanie o powierzchnia 90,5m2 znajdujące się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł246 m² 813,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:740 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w stanie surowym nie wykończonym Dom jest o zabudowie jednorodzinnej z garażem w podpiwniczeniu na działce o powierzchni 760 m2.

Szczegóły ogłoszenia

687 939 zł6 254 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana dla budownictwa meszkaniowego wielorodzinnego W ryczywole Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 6254 m 2 oraz 1/8 udziału.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł57 m² 11 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękny dwupoziomowy Apartament, położony w zielonym zakątku Zielonej Góry. Umeblowany, gotowy do zamieszkania! Funkcjonalny układ, ergonomiczne zaaranżowanie pomieszczeń, nowoczesne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²225 m² 11 999 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 220 m , położony na poziomie -1 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji o dużym natężeniu ruchu pieszego. Lokal wcześniej funkcjonował jako klub / lounge.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 950 m² 148,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w malowniczych górach- idealna okazja dla miłośników natury! Cena za jedną działkę 290.000 zł ( istnieje możliwość zakupu dwóch działek sąsiadujących ze sobą).

Szczegóły ogłoszenia

12 800 zł449 m² 28,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate przedstawia magazyn 449 m do wynajęcia - Służewiec, przy trasie S2 Atuty obiektu Powierzchnia 449 m , wysokość 3,30 m Dostęp do rampy załadunkowej Całodobowa ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

53 900 zł426 m² 126,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Dzierżno gm Poraj. Działka: powierzchnia: 426 m2 Działka o nieregularnym kształcie. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł13 937 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do działki rolno-leśno-budowlanej o powierzchni 1,3937 ha, oznaczona numerem ewidencyjnym 702/9, wraz z udziałami w prawie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 626 m² 190,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka zlokalizowana w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem: mieszkalnictwo jednorodzinne (bliźniacze).

Szczegóły ogłoszenia

27,22 zł/m²180 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny i w pełni funkcjonalny lokal użytkowy, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie płyty głównej Rynku. Położenie przy bocznej, spokojniejszej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł138,62 m² 9 010,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:529 m²

1 249 000 zł | sprzedaż | 138,62 m2 | Segment środkowy | Wola Gołkowska | gmina Piaseczno bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Opłata rezerwacyjna 1%! 0% prowizji! II etap inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 999 zł128,17 m² 7 014,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Okazja dom skrajny! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! cena gwarantowana! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina jedynie 1 minuta pieszo do nowoczesnej szkoły podstawowej!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 290 zł64,33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Stylowe , eleganckie mieszkanie w kamienicy dla konesera Nieruchomość znajduje się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Bydgoszc zy - Dzielnica Muzyczna. W okolicy szkoła muzyczna ,.

Szczegóły ogłoszenia

28,89 zł/m²450 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala do wynajęcia - Wesoła Powierzchnia: 450 m Cena: 13 000 pln netto Parametry obiektu: wysokość: 5 m możliwość wysokiego składowania dobry stan techniczny utwardzony wjazd, dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł211 m² 9 952,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do sprzedania nowoczesne pomieszczenia biurowe w wysokim standardzie wykończenia o łącznej powierzchni 113 m2 plus hala magazynowa 97 m2. Pomieszczenia zostały oddane do użytkowania w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł52 m² 13 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 51.84 m2, znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Radzikowskiego 100g w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł38,22 m² 4 683,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w spokojnej miejscowości Marzęcino, w dogodnej lokalizacji - zaledwie 10 km od Nowego Dworu Gdańskiego i 18 km od Stegny, co.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 145 m² 75,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Nowym Dąbiu, działki z warunkami zabudowy - domy jednorodzinne. Cena 75zł za m2. Działki 24m mają od frontu, w prostokącie, równy kształt. Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł693,42 m² 5 768,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 577 m²

Pozwolenie na budowę! Działka z kompletnym projektem hali magazynowo - produkcyjno - handlowej. Cena: 4 000 000 zł brutto (możliwa fv) Powierzchnia całkowita działki: 2 577 m2 (848 m2 + 1729 m2).