Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

592 zł16,90 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. 16 m2, położone na II piętrze w Olsztynie ul. Partyzantów przy salonie Skody, rondzie Bema. Istnieje możliwość dobrania lokali obok o pow. 9-34.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł46 967 m² 3,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży dobrze nasłonecznioną działkę rolną, nadającą się pod różnorodną uprawę, również pod założenie winnicy. Kształt zbliżony do prostokąta, o szerokości od 40 do.

Szczegóły ogłoszenia

105 400 zł6 183 m² 17,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uczciwa ziemia rolna, która była uprawiana i wróci do uprawy. Grunty klasy III i iva to nie jest piach, tylko ziemia, która pracuje, dobrze reaguje na zabiegi agrotechniczne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie, o powierzchni 63m2. Znajduje się na parterze w 3- piętrowej kamienicy blisko skrzyżowania Marszałków na Księżym Młynie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł350 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem mieszkalnym oraz garażem! - Ogródki działkowe "przystań" znajdują się na gdańskim Klukowie obok Osowy. - w bliskiej odległości znajduje się sklep.

Szczegóły ogłoszenia

129 600 zł4 800 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania działkę o powierzchni 4800 m2 zlokalizowaną w miejscowości Otoczyn. Działka zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł240,62 m² 8 270,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:753 m²

Nowoczesny Dom wolnostojący z gruntową pompą ciepła i rekuperacją. Dwupiętrowy dom wolnostojący z 2014 r. położony na działce o powierzchni 753 m2 w miejscowości Zaścianki.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł2 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne widoki, malownicza okolica, świetny dojazd z Kołobrzegu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej działki o numerze ewidencyjnym 96/21 w Charzynie, gmina Siemyśl. Powiat: kołobrzeski.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł861 m² 46,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w ciekawym miejscu? Na uboczu? Na cele wypoczynkowe? Na sprzedaż rewelacyjna działka zlokalizowana w miejscowości Schodnia gm. Ozimek. Powierzchnia ok. 8,6 a. Media: prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 600 zł15 168 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 15168 m2 położona w centralnej części zarówno Rudy Śląskiej dzielnica Nowy Bytom jak i całej aglomeracji śląskiej. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 057 m² 376,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1057m2 usytuowaną w Zielonej Górze obręb Łężyca, bezpośrednio graniczącą z lasami Państwowymi. Dojazd drogą wewnętrzną bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł100 m² 3 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 833 m²

Dom drewniany do kapitalnego remontu - Mochnaczka Niżna, gm. Krynica-Zdrój Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej w malowniczej Mochnaczce Niżnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 400 zł33,74 m² 11 807,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z balkonem | spokojna okolica | Gdańsk Święty wojciech/lipce Na sprzedaż jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 406 m² 284,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki położone w Michałowicach tylko 11 km i tylko 14 min od skrzyżowania ul. Opolskiej z al. 29 listopada w Krakowie! Powierzchnia: 14,06 (I linia zabudowy), dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

185,71 zł/m²35 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz przestrzeni, która wzmocni wizerunek Twojej firmy i zapewni doskonałą komunikację? Q22 to nowoczesny biurowiec klasy A+, położony w samym sercu biznesowego centrum stolicy, który.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł36,71 m² 7 354,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

NA sprzedaż - przytulne 2-pokojowe mieszkanie W wyjątkowej lokalizacji Słupsk, ul. Nad Śluzami | 36,71 m | Widok na rzekę | 1. piętro kamienicy po remoncie Na sprzedaż zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł290 m² 8 617,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 097 m²

Atuty: - tylko 20 minut do Centrum Gdańska; - ok. 30 minut do Centrum Gdyni; - 10 minut autem do Trójmiejskiej Obwodnicy; - bardzo dobra komunikacja dzięki Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł75,40 m² 62,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Idealne dla młodej pary lub osób szukających swojego pierwszego mieszkania w tętniącym życiem centrum Warszawy. Ta oferta wynajmu to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie dynamikę.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45 m² 17 556 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie prawie 45m2 do remontu. Mieszkanie na wygodnym pierwszym piętrze w bloku z widną. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 60tys zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł51,30 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia: 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - Rzeszów, ul. Myśliwska, osiedle Miłocin Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,3.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,50 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| eleganckie mieszkanie na wynajem w rewelacyjnej lokalizacji! Oferta godna polecenia! Do wynajęcia przepięknie urządzone mieszkanie zlokalizowane w Tychach na osiedli T. Tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 499 m² 59,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, kościuszki koło Nowogardu ok. 50 km od Szczecina. Działka o pow. 1499 m2 położona na uboczu niewielkiej miejscowości Kościuszki. W odległości ok. 300 m od działki.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł43,30 m² 14 595,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 850 zł61,59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! Cena obejmuje promocyjny harmonogram 20/80 wraz z miejscem postojowym na niezależnej platformie gratis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 180 m² 88,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ze ścianą lasu - Czersk, 2 km od centrum Wyjątkowa oferta dla osób, które marzą o budowie domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

85 932 zł868 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w pierwszej linii zabudowy od ulicy Łabiszyńskiej, pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 868 m2 w miejscowości Małe.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł76 m² 9 723,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: aleksandra Dzielnicka tel.   Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Bielanach Wrocławskich Układ pomieszczeń: i poziom - pokój do pracy, salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł255,59 m² 9 585,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:358 m²

Bezpośrednio od dewelopera | bez podatku pcc 2% | bez prowizji przedstawiamy państwu nietuzinkową inwestycję botanica konstancja - 3 etap składającą się Z domów W zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł870 m² 113,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz spokojnego miejsca do życia, z szybkim dojazdem do Przemyśla, ta działka będzie idealnym wyborem. Oferujemy działkę położoną w miejscowości Prałkowce, w pobliżu drogi.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 152 m² 91,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1152 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²800 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia około 800 m na wynajem w świetniej lokalizacji Toruń ul. Szosa Lubicka. Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 800 m , zlokalizowany w zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł475 m² 1 366,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zabudowana domem jednorodzinnym 75m2. Działka ma powierzchnie 475m2 znajduję się w Toruniu przy ulicy Malinowej. Posiada wszystkie przyłącza: wodne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Nowoczesny apartament z tarasem na wynajem - Klonowa Wysoki standard wykończenia! wolne od 04.05.2026 r.! na wynajem mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

161 550 zł3 231 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3231 m , położona w malowniczej okolicy w miejscowości Rzęczkowo, pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą. Działka posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

72 700 zł727 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne działki budowlane, zlokalizowane na Osiedlu Poznańskim w odległości ok.5 km od Centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż 15 działek o pow. od 727 m2 do 908.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Łaziskach Górnych przy ulicy Dworcowej o pow. 40m2, usytuowane na II piętrze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Radom,mazowieckie

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż duży dom 300 m z potencjałem inwestycyjnym! W centrum miasta! Na sprzedaż przestronny, trzypiętrowy dom o powierzchni 300 m położony na działce 600 m przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

139 zł/m²109,50 m² 15 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - w biznesowym centrum miasta - Olszynki Park Lokal o pow. 109,50 m2 - znajduje się na 1 piętrze najbardziej prestiżowej lokalizacji Podkarpacia. Inwestycja Olszynki Park to.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł11 009 m² 399,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna! Obszar inwestycji: 11 009 m2 Powierzchnia zabudowy: 4 952 m2 Powierzchnia biologicznie czynna: 2 425 m2 lokalizacja: działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrówka, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł69,10 m² 14 442,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie Z 42-metrowym tarasem! 69,1 m 3 pokoje 2 miejsca W garażu komórka W cenie! warszawa białołęka Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 3 pokojowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł163 m² 3 674,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Dom Z duszą I potencjałem Gołańcz, ul. Akacjowa 33. Powierzchnia domu: 163 m + garaż 18,3 m . Powierzchnia działki: 275 m . Powierzchnia drugiej działki do której przynależy.