Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 000 zł16,21 m² 5 490,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferujemy do sprzedaży garaż położony w Gliwicach przy ul. Daszyńskiego w okolicy Placu Grunwaldzkiego. Garaż o powierzchni 16,21 m2. Stan techniczny - bardzo dobry, w garażu jest.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł55,20 m² 12 318,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

cena podlega negocjacji. Do sprzedania ładne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Obrońców Warszawy w Ożarowie. Niski budynek z przełomu lat 90/00, zadbany, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 125 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży ostatnie 3 działki w Gminie Poraj miejscowości Kuźnica Stara przy ul. Rumiankowej o powierzchni 1125 m2 Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł49,13 m² 27 478,12 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Powiśle. , komfortowe 2- pokojowy apartament znajdujący się na parterze w 7- piętrowym budynku z 2012 roku. Na powierzchni 49 m2 znajduje się salon z otwartą kuchnią i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł340 m² 1 761,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów - Chyszów do sprzedania Hala, część budynku magazynowego o pow. 340 m2z ogromnym potencjałem i przeznaczeniem ;- pod szybki transport towarów , sprawna obsługa dostaw i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł93,30 m² 3 386,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:922 m²

Połowa bliźniaka w ustronnym miejscu przy Jeziorze Dużym na zadrzewionej działce o powierzchni 920 m2. Bliźniak do remontu. Powierzchnia 93 m2. Plus piwnica i poddasze. Na parterze dwa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł106 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne trzypokojowe mieszkanie z werandą (drugie wejście z ogródka) na pierwszym piętrze kamienicy w centrum. Możliwość zmiany funkcji pomieszczeń. Klatka przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

1 209 000 zł9 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania ładna działka budowlana w miejscowości Budy Stare k/ Międzyborowa. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 9300 m2 i bokach 40 m, 102 m, 182 m, i 191 m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 896 zł66,24 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ostatnie mieszkanie W promocji! Ostatnie duże 3 pokoje, 66,24 m2 + balkon 4m2 Kameralna inwestycja III piętrowe apartamentowce, tylko 22 mieszkań. W tej inwestycji posiadam inne rozkłady.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kuźniaki,świętokrzyskie

120 000 zł1 368 m² 87,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana (nr 429/4) o powierzchni 1368 m , położona w urokliwej miejscowości Kuźniaki, gm. Strawczyn. Działka znajduje się w obrębie nowo powstającego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura nieruchomości Certus na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego, zaraz obok ul. Powstańców Warszawy; mieszkanie w 15-letnim bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 900 zł125 m² 6 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,50 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia słoneczne, mieszkanie położone na II piętrze, budynku w Lubaniu, nieopodal basenu. Zalety: - bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie: sklepy (biedronka, netto), basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 782 246 zł137 m² 13 009,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 137 m2 posadowiony na działce - 180 m2. - 5 pokoi w tym: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 216 m² 180,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 1216 m z widokiem na Karkonosze - tylko 7 km od Karpacza! Marzysz o własnym domu z widokiem na góry, w otoczeniu natury i z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł53,44 m² 13 753,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Międzyzdroje, słoneczny apartament w pobliżu promenady. Powierzchnia: 53,44m2. Dwa niezależne pokoje, z każdego wyjście na osobny balkon. W przedpokoju szafa w zabudowie, dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł11 918 m² 268,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż - wyjątkowa działka budowlana z ok 100 metrową linią brzegową Jeziora Niegocin w prestiżowej inwestycji Mazury Residence Airpark & Marina Z przyjemnością oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²18,60 m² 837 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Warszawa Centralna - lokal/magazyn nr W04 w Galerii Zachodniej o pow. 18,60 m2. Przewidywany rodzaj działalności: handlowo-usługowa/magazyn; bez możliwości jakiejkolwiek działalności.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł3 000 m² 239,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękna działka w Musułach. Działka o powierzchni 3000m2, w prostokątnym kształcie i wymiarach: 62m x 48m. Działka znajduje się na terenie objętym Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 999 zł81 m² 6 790,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Lokalizacja osiedla - 900 metrów od jeziora w Okoninie, 9 km od zamku w Golubiu-Dobrzyniu, 20 km od Torunia. Dom wybudowany wg projektu eko2 jest ekonomicznym, a zarazem funkcjonalnym domem.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł81 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki I jasny apartament Z loggią - mokotów / wyścigi Wysoki standard | Parkiet dębowy | Garaż w cenie | Ochrona 24h | Loggia 12 m ***** rozkład pomieszczeń: * Salon:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia komfortowego mieszkania zlokalizowanego w wieżowcu po termomodernizacji z windą przy ul. Pomorskiej na osiedlu Piekary A. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,41 m² 12 020,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 r Mieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł780 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Godziszce. Położona wśród domów jednorodzinnych, przy mało ruchliwej drodze asfaltowej, kończącej się wśród pól. Działka zaklasyfikowana jako.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł64,60 m² 4 489,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedaż trzy pokojowego ( 64,60 m2 ) nietuzinkowego mieszkania o niepowtarzalnym charakterze, położonego na parterze w spokojnej części Białogardu. To oferta dla osób , które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł649 m² 801,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka budowlana 649 m , Mosty, ul. Na Wzgórzu, gmina Kosakowo Oferuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 649 m , położoną w spokojnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze, a jego metraż liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

20 zł/m²320 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronna hala z pomieszczeniami magazynowymi oraz biurowymi położona na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składają się dwie hale magazynowe, główna sala, 2.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł748 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży działki budowlanej w Grzędzicach. Dojazd do działki utwardzoną drogą wewnętrzną lub bezpośrednio z drogi publicznej. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł37,10 m² 22 371,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Opis mieszkania na sprzedaż - Warszawa, ochota, ul. Wiślicka Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

18,69 zł/m²107 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 107 m , położony w doskonałej lokalizacji w centrum Tarnowa przy ul. Goldhammera 10. Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 400 m² 70,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1400 m2. Klusy, gm. Orzysz, pow. Piski Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m położona w miejscowości Klusy (gm. Orzysz, pow. Piski). Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

21 450 zł380 m² 56,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Willa na cele biurowe | na saskiej kępie Po generalnym remoncie Idealna pod usługi lub przedszkole | Prestiżowa lokalizacja | Garaż na 2 auta | Możliwość parkowania kilku pojazdów na terenie |.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,29 m² 11 820,68 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość o powierzchni 47,29 m2 usytuowana jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe umiejscowione w wysokich suterenach z oknami, o łącznej powierzchni 200m2 bardzo blisko ul. Kożuchowskiej. Lokal znajduje się w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

21,74 zł/m²92 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu wieżę wodną w Lubsku, o pow. 36 m2. Budynek w dostatecznym stanie technicznym, zarówno jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł702 m² 8 119,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam całoroczny, w pełni działający, nowy pensjonat w samym centrum Łeby. Idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej, w zakresie usług turystycznych , domu opieki lub.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| w piątek10.04.2026r jest odnowienie granic i po nim zostanie dopiero złożony wniosek do UG Leszno w sprawie podziału i ustalona cena m.kw. poszczególnych działek. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 087 m² 742,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 2000 m położona W szczyrku U stóp skrzycznego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji u stóp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 376 000 zł221,47 m² 10 728,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Emmerson nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 221,47 m2, zlokalizowany na 1010m2 działki. Inwestycja, którą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Kłodzko ul. Wolności. Atrakcyjny dom na sprzedaż o pow. ok. 120 m.kw. położony na działce o pow. 556 m kw. Przyziemie : łazienka, dwie piwnice (możliwość przerobienia na pokoje).