Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 000 zł37,30 m² 2 680,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 37,30 mkw + duża piwnica, położony w kompleksie pawilonów wybudowanych w 1980 r., przy ulicy Rzemieślniczej, w Centrum Włocławka, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł5 152 m² 84,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: niezabudowana działka gruntu o powierzchni 5152 m2 w miejscowości Podole, gmina Grójec. Obecnie zalesiona, objęta mpzp. Przeznaczenie w planie: 30-8r2 (ok. 1203 m2, pokrycie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 499 m² 160,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną numer 8/1 obręb 13 o powierzchni 1499 m zlokalizowaną w Cieszynie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł130 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament położony w Jastrzębiej Górze, o powierzchni 130 metrów kwadratowych. Dwupoziomowy apartament z przestronnym tarasem i widokiem na morze, idealny zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł821 m² 231,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego (stan surowy otwarty) , położona w miejscowości Oraczewice, gmina Choszczno, powiat choszczeński,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł105 m² 4 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Kościuszki. Opis nieruchomości: dwa mieszkania w cenie jednego. Idealna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 136 zł44,02 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,02 m2 m , położone na I piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia cześć domu Z osobnym wejściem O powierzchni około 80 M2 znajdująca się W miejscowości sanka Oferta wyłącznie w biurze nieruchomości danax Cena wynajmu to 3500,00.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,47 m² 11 248,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,47m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł245 m² 4 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami, położony w Zachełmiu- malowniczej miejscowości u podnóża Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł749 m² 158,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 747 m , położoną w malowniczej miejscowości Gostomko, gmina Lipusz, w sercu lasu i w pobliżu Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,99 m² 14 342,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków, górka Narodowa - ul. Felińskiego, 3 pokoje, balkon Blok z windą. Jest także garaż. Pętla tramwajowa - około 900 m opis mieszkania Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²120 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł48,07 m² 7 364,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów, mieszkań I lokali. Super oferta - 2 pokoje 48 m2 Aleje ul. Majakowskiego Oferujemy na sprzedaż piękne, bardzo ciepłe i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony na pięknej działce o powierzchni 599 m, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Józefowie. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25,70 m² 11 634,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w świetnej lokalizacji przy ul. Kazimierza Królewicza! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25,7 m , usytuowane od strony zachodniej, co zapewnia dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł82,96 m² 7 172,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Okazja Inwestycyjna: lokal z najemcą sieciowym (diverse) - Galeria Mazurska, ostróda. Lokalizacja, której nie trzeba reklamować Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 324 m² 113,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w Lipowej Górze Wschodniej. Dostępne działki: działki oznaczone numerami ewidencyjnymi 144/31 o powierzchni 1324 m i 144/30.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł10,06 m² 19 383,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Bochnia- na sprzedaż mikro-kawalerka położona na poddaszu w budynku mieszkalno-usługowym z windą, przy Ul. Brzeźnickiej 55D. Opis nieruchomości: powierzchnia całkowita: 19,17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł133 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom wolnostojący w prestiżowej, widokowej lokalizacji - Raciborsko | blisko Wieliczki i Krakowa Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, położony w widokowym i prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,10 m² 18 978,62 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i ciche mieszkanie w fantastycznej lokalizacji położone przy ul. Bitwy Warszawskiej 23. Lokal zadbany, wykończony w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w Białogardzie o pow. 35 m/2 składająca się z dużego widnego salonu, kuchni z oknem, łazienki oraz przedpokoju. Uwaga! Jest dodatkowe, wydzielone małe pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Liszki,małopolskie

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom parterowy , na 14a, gotowy do zamieszkania po zakupie, położony w znakomitej lokalizacji, liszki, obok rynek, kościół ( 230m ) , Urząd, cukiernia z najlepszymi lodami i pysznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 951 220 zł79,71 m² 24 478,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Luksus w zgodzie z naturą - apartament Sol Marina, gdańsk, wyspa Sobieszewska Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Sol Marina - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

21 700 zł31 000 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Teren inwestycyjny do wynajęcia 3,1 ha koło Radzymina Do wynajęcia teren o powierzchni 3,1 ha, stanowiący zespół przylegających do siebie działek położonych w strategicznym punkcie Dybów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Domek na kaszubach Całoroczny, drewniany - Sznurki Przewóz! tylko U nas! lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Sznurki Przewóz, w sercu Kaszub, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł122 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

do sprzedania mieszkanie o pow 122 m2 położone na drugim piętrze kamienicy przy ul B .Chrobrego. Mieszkanie do remontu. Brak kuchni i łazienki- są tylko toalety. Czynsz około 400 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 245 m² 48,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana w miejscowości Lubienia (gmina Popielów). Nieruchomość zlokalizowana wśród zabudowań z dostępem do drogi publicznej. Przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł193,30 m² 5 173,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:131 300 m²

Przestronny dom dla rodziny w spokojnej okolicy, blisko Zielonej Góry Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 193,3 m , położony w Czerwieńsku.

Szczegóły ogłoszenia

46,30 zł/m²162 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu wszechstronnego lokalu komercyjnego, zlokalizowanego w samym sercu Goleniowa przy ul. Konstytucji 3 Maja. Nieruchomość, dzięki swojej doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Dom, który na siebie zarabia! 180 m powierzchni + 5000 zł miesięcznego dochodu z wynajmu! Marzysz o nieruchomości, która nie tylko zapewni komfort i przestrzeń, ale także będzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł92 m² 15 206,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 92 m2, usytuowany na 3 piętrze w spokojnej, zachodniej części Kołobrzegu. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł110,60 m² 8 309,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej100 m , położony w Sandomierzu przy ulicy Gołębickiej, na zadbanej działce o powierzchni 5 arów.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł40 443 m² 11,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***duża działka rolno-budowlana***6 km od korycina**tylko W dobrym domu** Nieruchomość znajduje się w miejscowości Szumowo, w niedalekiej odległości od Zalewu Zabrodzie, 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość na działce o powierzchni ok 1800 m2 na której znajdują się : 1. Wolnostojącego domu rekreacyjnego o powierzchni 90 m2, w technologii drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł17 000 m² 411,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić dużą działkę stanowiącą idealne miejsce na zabudowę mieszkaniową lub usługową. Lokalizacja Gmina Grodzisk Mazowiecki położona jest ok 30 km na południowy zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż salę bankietową, położoną w miejscowości Radzyń przy ul. Słonecznej 51, nr geodezyjny działki 3153/6. Lokal o pow. całkowitej ok 1000 m2 nadaje się na organizację.

Szczegóły ogłoszenia

77,47 zł/m²98 m² 7 592 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

To jest miejsce na Twoje centrum biznesu. Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. 98 m2 w prestiżowym dwukondygnacyjnym oszklonym biurowcu z windą. Nowoczesny biurowiec znajduje się na.