Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej ustawne 4-pokojowe mieszkania z balkonem. Inwestycja zlokalizowana w Boguchwale k. Rzeszowa. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 66,71m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł248 m² 9 673,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Tylko u Nas! Link do filmów: Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni 900 m2 lub 967 m2 na granicy Woli Paprotniej i Mrozów. Działka 900 m2 czysta , porośnięta trawą , jej wymiary to 22 metry głębokości i 42.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,36 m² 8 175,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żyj wygodnie - blok z windą i dużą loggią z widokiem na zieleń Piła, zielona Dolina Szukasz mieszkania w niezwykle lubianej lokalizacji w Pile? 2 pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł5 440 m² 529,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 379 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż budynek biurowy przy dk8. Budynek biurowo-usługowy o powierzchni netto 5 440,76 m 2 wraz z prawem użytkowania wieczystego działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu górnym Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza - mieszkanie z widokiem na las Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament - ul. Langiewicza | wysoki standard Szukasz nowoczesnego miejsca w samym sercu miasta, które łączy komfort z funkcjonalnością? Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m - Fuleda, gmina Giżycko Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości Fuleda - tuż nad jeziorem Dobskim, będącym.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł7 824 m² 12,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczyny w rejonie ul. Kosynierów o powierzchni 7824 m w skład której wchodzą działki nr 1356/167, 3258/166, 3259/166, 751/167, 3256/166,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł124 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego lokalizacja: nieruchomość położona w Lwówku ul. Polna specyfikacja: numer ewidencyjny działki 37, 38, 39/4 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł182 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

W ofercie biura dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej, urokliwej miejscowości Kolonia Łomnicka, oddalony o około 6 km od Olesna. Nieruchomość znajduje się przy bocznej asfaltowej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł3 682 m² 48,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie W naszej ofercie. Mamy przyjemność zaoferować do zakupu działkę o powierzchni niespełna 37 arów zlokalizowaną w miejscowości Jełowa, gmina Łubniany w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 568 zł9 124 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt położony W północno-zachodniej części miasta kłodzka. Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel.   lokalizacja: działka znajduje się w miejscowości Kłodzko. Parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł54 m² 11 611,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości Proponuje na sprzedaż - inwestycyjne Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe w okolicach Sky Towera. Wrocław-Krzyki. przy ul. Kamiennej / Drukarskiej Do zamieszkania / do wynajmu / do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł173,81 m² 7 767,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 173,81 m2, usytuowany na działce o powierzchni 158 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Oława,dolnośląskie

279 266 zł934 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 934 m w Gaju Oławskim idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż działka budowlana nr 86/12, położona w dynamicznie rozwijającej się części Gaju Oławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu przestronne , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m , zlokalizowanego przy ul. Okrzei 66 w Kielcach. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

501 zł40,14 m² 12,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Skarżysko-Kamienna w przy ul. Towarowej 2.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł10 597 m² 651,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1,0597 ha położona w Baranowie (gm. Tarnowo Podgórne) przylegająca do osiedla domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 300 zł57,63 m² 14 789,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji dla swojej rodziny? W nowej inwestycji na warszawskim Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł101,57 m² 12 995,96 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 101,6 m , położonego na drugim piętrze kameralnego budynku w dzielnicy Łagiewniki-Borek.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł70,60 m² 9 475,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Agent prowadzący:jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,6 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i stylowe studio w inwestycji w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Emilii Plater. Mieszkanie jest świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

350 290 zł30,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Twój apartament w sercu Szklarskiej Poręby nie pobieramy prowizji od kupującego O inwestycji: kompleks trzech nowoczesnych budynków: - budynek A - ukończony (wszystkie lokale wyprzedane) -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł168,41 m² 1 603,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

**nowoczesna stodoła do przeniesienia** Z przyjemnością przedstawiam dla Państwa opis sprzedaży nieruchomości - nowoczesnej stodoły do przeniesienia. Ten unikalny budynek o charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 700 m² 129,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Gaj-Grzmięca. Działka z rozpoczętą budową dwóch domów rekreacji indywidualnej do 35 m2. Zapraszamy do zakupu działki znajdującej się w Gaju-Grzmięca, w sercu Pojezierza Brodnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł126 000 m² 7,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 126 000 m2 ( 12,6 ha ) położoną w miejscowości Michałki gm. Ryńsk. Klasa ziemi: IV ( ziemia orna ), teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł206,70 m² 5 732,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niebanalny dom jednorodzinny, usytuowany przy lesie- kistowo (gm.

Szczegóły ogłoszenia

138,71 zł/m²31 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z witryną, położony na parterze w samym centrum Legionowa. Lokalizacja: w centrum miasta! w pobliżu Biedronka, liczne lokale usługowe, sklepy, duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł18 500 m² 11,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania działkę niezabudowaną położoną we wsi Wolbromów, gmina Gryfów Śląski. Działka o powierzchni 18500m2. Działka o kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,56 m² 46,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku w Lęborku przy ul. Słowackiego. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części miasta - spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł950 m² 110,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w cichej okolicy. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 950m2. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości działek o różnej wielkości. Działki mają kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł204 m² 6 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:898 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu położonego w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Oławy, przy ulicy Orlej. To miejsce, które łączy komfort życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:21 100 m²

Tecnocasa prezentuje dom w stanie surowym na widokowej działce budowlanej 11 ar + 2 ha lasu Włosań, ul. Łobzowska Scroll down for the English version of the listing. Lokalizacja Włosań to.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 93 m w centrum, obecnie podzielone na dwa niezależne lokale mieszkalne i wynajmowane - gotowa inwestycja przynosząca dochód od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 900 zł161,20 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł41,70 m² 23 477,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Privatehousebrokers prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 41,7 m2 przy ul. Bonerowskiej w Krakowie. Lokalizacja: ulica Bonerowska to ścisłe centrum Starego Miasta. Stąd spacer do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,10 m² 6 897 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony w centrum Nowego Sącza przy ul. Długosza, z dużą witryną i wejściem bezpośrednio z ulicy. Cena: 380 000 zł. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

171 218 zł1 451 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o pow.1451m2 przy ulicy Konwaliowej w miejscowości Sobuczyna gmina Poczesna Idealne miejsce pod budowę domu, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 410 zł59 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to idealne miejsce,.