Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

735 000 zł110 m² 6 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

110 m 3 pokoje Balkon Fotowoltaika Rzeszów - Biała / ul. Sikorskiego Oferta bez prowizji od kupującego! Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta, do remontu, idealne pod inwestycję - możliwy zakup z podpisaną umową najmu! Miejsce parkingowe na podwórzu! Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł87,72 m² 8 150,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 87,72 m2 ( po podłodze powierzchnia 101 m2 ) usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, położonym w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - centrum Wrocławia, przedmieście Oławskie Oferuję na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,89 m + piwnica 6,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - wągrowiec, ul. Piaskowa 3 pokoje na parterze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,06m , zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Piaskowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40,50 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Przytulne 2 Pokoje z Dużym Balkonem - Malinka, al. Solidarności do najęcia od ręki Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny apartament o powierzchni 40,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł41,57 m² 18 041,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament blisko morza z miejscem parkingowym w Sianożętach gotowy do zamieszkania! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja spokojna okolica blisko morza - do plaży ok. 400.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł9 800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni 9800 m2, zlokalizowaną bezpośrednio przy jeziorze Siecino na obrzeżach miejscowości Siecino w gminie Złocieniec. Od jeziora działkę.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł3 008 m² 182,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż intymnie zlokalizowana działka usytuowana na końcu ślepej uliczki nowo powstałego osiedla nowych domów jednorodzinnych. Tylna część działki - ogród przyszłego domu - wychodzi na pola.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł6 040 m² 147,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaoferowania utwardzony plac w Bażanowicach przy głównej drodze Ofertą nieruchomości jest utwardzona działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 6040m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł75,51 m² 5 548,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny z pełnym wyposażeniem na sprzedaż Szukasz miejsca na własną restaurację, kawiarnię czy bar? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1836

Oferujemy na sprzedaż eleganckie trzypokojowe mieszkanie , położone w sercu krakowskiego Starego Miasta - na Kazimierzu, 5 minut spacerkiem od Rynku! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł18 927 m² 42,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w gminie Świerklany, obręb Jankowice przy ul. Podkościele 3, o powierzchni 18927 m w skład której wchodzi działka 343/2 zapisanej w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł57,50 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Osiedlu Okulickiego Park w Częstochowie o powierzchni 57,5 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze 6-piętrowego bloku, który został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,52 m² 10 411,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

2 pokoje po generalnym remoncie! tczew, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! mieszkanie: na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł53,86 m² 18 176,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,86 m2, położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Rydlówka w Krakowie. Atuty gotowe do zamieszkania z przynależnym ogródkiem zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

3 249 000 zł127,88 m² 25 406,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w sercu Poznania - Twój nowy adres luksusu. To przestrzeń, która łączy komfort, elegancję i doskonałą lokalizację. Ten apartament to więcej niż miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,15 m² 9 037,37 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,15 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok. 8 m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni 1,52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 647 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Hamulka, gm. Dąbrowa Białostocka, powiat sokólski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł968 m² 253,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 2 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Do morza to zaledwie 5 minut jazdy. Działka usytuowana w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

15 €/m²1 126 m² 16 890 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu wysokiej klasy powierzchni biurowych usytuowanych w Centrum Poznania. Całkowita powierzchnia biurowa to 10500m2. Obiekt jest jednym z najwyższych budynków w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł4 200 m² 1,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Powiat żywiecki, łodygowice Do dzierżawy nieruchomość gruntowa o powierzchni 4200m 2 położona w Łodygowicach. Działka znajduje się w terenie o przeznaczeniu jako tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

16 150 zł850 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 850 m2 z zapleczem socjalno-sanitarnym i powierzchnią biurową. Hala wyposażona w 6 bram,.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł341,94 m² 9 621,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sitno to malownicza wieś położona w samym środku lasu, pomiędzy jeziorami Sitno, karlikowskim oraz Głębokim, na terenie Kartuskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dzięki położeniu z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł47 m² 14 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem - Wola Duchacka, okolice Bonarka Cena: 695 000 zł Garaż: + 40 000 zł Wyobraź sobie miejsce, które łączy spokój zielonej okolicy z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł36,52 m² 24 370,21 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe z otwartą kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie zlokalizowane jest na 7 piętrze, w oddanej w 2021 roku inwestycji Fabryczna City, zrealizowanej przez Dewelopera Inter-Bud.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 598 m² 175,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 16 arów - Obora k. Lubina Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w spokojnej i cichej części miejscowości Obora, tuż obok Lubina. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kluczowe informacje:Lokalizacja: kraków, prokocim (przybudówka domu jednorodzinnego, 1. piętro). Dostępność: od zaraz. Przeznaczenie: idealne dla firm (możliwość zakwaterowania 4-6 osób).

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł126,47 m² 6 713,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zielone Pogórze obok Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 1 piętrze w odrestaurowanej Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 72 m2 składa się z salonu, pokoju przechodniego, kolejnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł91 m² 5 274,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. posiada na sprzedaż lokal mieszkalny numer 8 przy Deptaku Bogusława X. Lokal znajduje się na IV piętrze. Jego powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego na obrzeżach miasta, w Sołectwie Borynia z dogodnym dostępem do ścisłego Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł63 m² 39 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Luksusowy penthouse z bezpośrednim wjazdem windą do apartamentu! niepowtarzalna I wyjątkowa nieruchomość nad polskim morzem! Adres: pobierowo ul.Grunwaldzka Metraż: 62 m2 + tarasy około 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł82,60 m² 6 041,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z pięknym ogrodem i dostępem do rzeczki. Kameralna uliczka, cisza i spokój w sercu miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą Bartosz tel.   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²109,05 m² 7 634 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy do wynajęcia przestronny, piętrowy lokal usługowo-handlowy z dużą witryną, usytuowany w prestiżowej inwestycji Tarasy Bałtyku. Lokal z ekspozycją północną znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

29 870 zł1 900 m² 15,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia -bydgoszcz ,siernieczek. Powierzchnia całkowita ok 1900m2. 1665 m2 hali oraz ok. 170m2 biur i zaplecza. Magazyn częściowo ogrzwany,posadzka przemyslowa niepyląca. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 803 zł59,72 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam państwu nową inwestycje która obejmuje budowę 40 mieszkań 3 pokojowych, w segmentach dwukondygnacyjnych. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, na piętrze Balkony. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 370 m² 126,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w urokliwej, widokowej okolicy, w miejscowości Gilowice, pow. żywiecki, woj. śląskie. Działka gwarantuje cudowne widoki na pasmo Beskidów, bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²420 m² 23 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - nowoczesny lokal biurowy 420 m w centrum Wrocławia Oferujemy do wynajęcia przestronny, komfortowy lokal biurowy o powierzchni 420 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł235 m² 6 582,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 040 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 235 m , położony na działce 3040 m w miejscowości Borkowo Lęborskie. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ryn

Ryn,warmińsko-mazurskie

1 152 000 zł85,12 m² 13 533,83 zł/m²