Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29,92 zł/m²731 m² 21 871 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 730 m , idealny pod hub logistyczny, sortownię przesyłek, centrum dystrybucyjne lub działalność firm kurierskich. Duża, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł53,60 m² 4 888,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,60 m2. Lokalizacja: konin ul. Wyszyńskiego Lokal składa się z 3 pokoi (15,5 m2, 12 m2, 8,5 m2), oddzielnej kuchni, korytarza oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

#działkapodusługi #działkawłochy #domwłochy #dompoddziałalność Witam serdecznie! Na sprzedaż działka budowlana w Warszawa Okęcie Włochy, na której w chwili obecnej jest położony dom.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł43,18 m² 8 916,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,18 m , położonego w spokojnej, zielonej części Lublina przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 35. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

31,89 zł/m²125,43 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy/handlowy/biurowy o pow. użykowej 125,43 m2 w doskonałej lokalizacji - Centrum Lubina - naprzeciwko starostwa powiatowego i Przychodni "femina". Od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł135,69 m² 5 969,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:195 m²

Brak prowizji do biura nieruchomości Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwu-lokalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł92,35 m² 7 146,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Święciechowa,wielkopolskie

158 400 zł660 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko u nas! Zostały już tylko dwie działki o pow. 660 m2 i 859 m2. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 127 zł66,57 m² 12 064,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

939 999 zł51 m² 18 431,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest apartament 2 pokojowy na Warszawskiej Ochocie, inwestycji Triton Park, zlokalizowany na osiedlu apartamentowo-usługowym przy ul. Grójeckiej 194. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

490 710 zł1 487 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu działki budowlanej w Nieporęcie (pow. legionowski) oferta na wyłączność Na sprzedaż przeznaczone jest działka 393/1 o powierzchni 1487 m2. Specyfikacja pojedynczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w sercu Bolesławca! Prywatność i komfort! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny design z idealną lokalizacją?! msr Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 420 zł51,40 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40 m . To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł49 m² 16 224 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy gotowe do wprowadzenia mieszkanie idealne dla rodziny, położone w prestiżowej okolicy łobzowa/krowodrzy! gotowe! Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa sięz z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł36 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 36 m z balkonem zlokalizowane w bloku z cegły na osiedlu Słonecznym w Nowej Hucie. Szukasz mieszkania gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 032 zł36,56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

349 650 zł777 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż działkę budowlaną (nieruchomość niezabudowaną) - znajdującą się pod adresem Kobylniki, gmina Rokietnica działka nr 156/43 Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł65,10 m² 5 053,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal mieszkalny położony w Bornem Sulinowie przy ul. Mikołaja Reja 5, na 1. piętrze zadbanego budynku mieszkalnego. Mieszkanie o powierzchni 65,10 m z.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²53 m² 3 657 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego. W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 227 m² 113,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Strumień, 1227 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1227 m , położona w spokojnej części miejscowości Strumień. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 216 m² 90,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży działkę położona w miejscowości Raducki Folwark, gmina Osjaków. Nieruchomość o powierzchni 1216mk. Dodatkowo na działce znajduję się budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł73,75 m² 7 172,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,75 m , położone na 2. piętrze niskiego, kameralnego budynku przy ul. Jana Brzechwy w Bornem Sulinowie. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

104,65 zł/m²21,50 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Kołobrzeg centrum na wynajem lokal użytkowy o pow. 21,5 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Zwycięzców. Lokal II kondygnacyjny Lokal użytkowy składa się z: - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Meg Reale Estate prezentuje trzypokojowe, mieszkanie na wynajem, o powierzchni 59 m2, zlokalizowane na wysokim parterze, w bloku przy ul. Komisji Edukacji Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł171 m² 3 584,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Działka z 2 domami działka o łącznej powierzchni 1529m2 (1działka - 798m2, 2działka-731m2) 2domy 1 - 106m2 3pokoje. kuchnia, kotłownia, przedpokój, łazienka z wanną, poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł133 m² 8 233,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kameralne osiedle w zielonym zaciszu - zostały tylko 2 segmenty! Są takie miejsca, do których wjeżdżasz i po prostu wiesz, że to jest to. Cisza, nowa zabudowa, las dookoła i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91,82 m² 9 790,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

<!-startfragment->dwupoziomowe mieszkanie 91,82 m | Willa Rosa | Winda | Centrum Elbląga Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91,82 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł67,62 m² 3 682,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2022 roku z nowym wyposażeniem, z dwoma balkonami, dzielnica Podgórze w Wałbrzychu w kierunku Andrzejówki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł887,64 m² 3 267,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 456 m²

Gotowiec inwestycyjny z częścią mieszkalną dla dwóch rodzin Tychy, cielmice Przedmiotem sprzedaży jest duży budynek o przeznaczeniu usługowo-mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 890.

Szczegóły ogłoszenia

228 580 zł45 716 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 nieruchomości gruntowe o pow. 45716 mkw w Niesłabinie. Na powierzchnie składają się działki: 108, 111 oraz 68/23. Nieruchomość położona w niezwykle urokliwych terenach.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,60 m² 5 495,87 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe Z dużym balkonem - tu nawetnawet duża rodzina nie musi iść na kompromis, a rodzice nie muszą spać W salonie! przestrzeń, na którą warto spojrzeć dwa razy!.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł70 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne W panthers estate. Szukasz mieszkania, które daje wyraźny podział przestrzeni i komfort życia niedostępny w standardowych układach? To.

Szczegóły ogłoszenia

332 100 zł12 300 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka położona w miejscowości Olszewo gm. Olecko. Możliwość kupna pojedynczej działki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Polna

Pluski,warmińsko-mazurskie

1 400 000 zł102 m² 13 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 359 m²

Ten wyjątkowy dom to idealne miejsce do życia! Wybudowany w technologii murowanej, na płycie fundamentowej z najlepszej jakości materiałów jest miejscem, gdzie ciepłe lato i mroźna zima.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł15 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie - gotowe do zamieszkania od zaraz Oferujemy na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 15 m , idealną dla jednej osoby, zlokalizowaną przy ul. Kalwaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł54,25 m² 4 700,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w sercu Radlina przy ul. Korfantego to świetne połączenie komfortu i lokalizacji. Przedstawiam Państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie z funkcjonalnym układem :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Marózek

Marózek,warmińsko-mazurskie

197 015 zł3 031 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę nad jeziorem Maróz, 15 km od Olsztynka. Działka posiada nr ewidencyjny 115/4 i powierzchnię 3031 m2, znajduje się w kompleksie 9 pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 293 zł48,43 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł250 m² 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z projektem domu zabudowa szeregowa Na sprzedaż działka budowlana nr 455/7 z projektem domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, w Małomicach Parametry domu:.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł75 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie-dom 75 mkw. w Kutnie przy ul. Sempołowskiej. Parter: kuchnia z jadalnią, salon, łazienka i przedpokój. Użytkowe poddasze: sypialnia i łazienka. Umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie we wrocławskim Rynku | top Lokalizacja english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny.