Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

384 500 zł60,57 m² 6 348,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży urokliwe mieszkanie zlokalizowane w sercu Częstochowy, przy ulicy Lelewela 11. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 400 zł34,52 m² 11 888,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 036 zł7 340 m² 735,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w miejscowości Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 7340m. Wymiary: szerokość - 88m Długość - 104m Zabudowana; warsztat-80m Budynek mieszkalny-75m Pozostały teren porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²360 m² 17 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Idea nieruchomości oferuje : lokale handlowo-usługowe W prestiżowym miejscu bydgoszczy świetne miejsce dla twojego biznesu pomieszczenia usługowo - handlowe Pomieszczenie handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

465 918 zł38,19 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,19 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²20,98 m² 944 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Proponujemy Państwu 2 pokojowe pomieszczenie biurowo/usługowe o pow. 20,98 mkw znajdujące się na parterze przy esploanadzie pl. Grunwaldzki 12-14. Lokal składa się z 2 pomieszczeń: - 16 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²301 m² 19 565 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Warszawy. Dostępna powierzchnia: 301,57 mkw Ilość pomieszczeń: 16 z możliwością podziału i stworzenia mniejszego modułu o powierzchniach: 198,80m2 (8.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Praga południe_kamionek Lokal mieszkalny Z balkonem, na 1. piętrze 6-cio piętrowego budynku oddanego do użytkowania w 2021 roku przy ul. Mińskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 001 zł103,75 m² 17 831,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73b Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m , położony w klimatycznej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Piecki,warmińsko-mazurskie

300 000 zł242,29 m² 1 238,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Dom z potencjałem w miejscowości Piecki przy ul. Zwycięstwa 17 Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w miejscowości Piecki , przy ul. Zwycięstwa 17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140,87 m² 5 671,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje kolejny etap wyjątkowej inwestycji nowoczesnych, trzypoziomowych domów w zabudowie szeregowej, położonej na południu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł283 m² 8 833,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 436 m²

| na sprzedaż elegancki dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej ok. 187 m2 (pow. całkowitej ok. 283 m2), usytuowany na działkach o łącznej powierzchni 10 206 m2 , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł185,50 m² 2 582,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal usługowy w Szczecinie - Dąbie na prawobrzeżu Łączna powierzchnia 185,85m2 - skład: sale sprzedaży, przedpokój - 1, zaplecze - 1, magazyn - 2, hala.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł566 m² 6 166,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 594 m²

Luksusowa rezydencja W zalesiu gónym Przestronne 566 m2 | 8 pokoi I Sala kinowa I Niezależne studio - pracownia / Wysoki standard | Cicha i malownicza okolica | Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł6 900 m² 18,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka siedliskowa w miejscowości Tymianka gm. Kotuń. Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 6900 mkw. Działka położona jest w pięknej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł213,96 m² 7 010,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Oferta Sprzedaży Nieruchomości - Elbląg, ul. Przy Bramie Targowej Na sprzedaż unikalna nieruchomość mieszkalno-usługowa w samym sercu Starego Miasta Elbląga! Lokalizacja: ul. Przy Bramie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 109 m² 106,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2109m , położona w urokliwej lokalizacji Machnacz na ścianie lasu. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł2 472 m² 79,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni 2472 m , położoną w malowniczej miejscowości Mauryców-Marianów, w gminie Wodzierady. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł953 m² 524 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hot oferta tylko W pepper house! Na sprzedaż działka położona w Bąkowie atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja i komunikacja z Trójmiastem, - bliskość węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,20 m² 11 635,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne, słoneczne mieszkanie położone w świetnie skomunikowanej części miasta. Mieszkania Lokal składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon, - dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł135,71 m² 7 294,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie developerskim, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000m2 w Łebnie. Możliwość zakupu jednej lub kilku działek o pow. od 1000m2 do 1392m2. Media w drodze. Prąd i woda. Brak kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

65,51 zł/m²30,68 m² 2 010 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 36.68 m2, położony w centrum dużego osiedla mieszkaniowego w Połańcu. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania wykończonego o powierzchni 37,80 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 000 zł80 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

I pcc Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż domy w inwestycji ,która obejmuje dwa budynki w zabudowie bliźniaczej, podzielone łącznie na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Rybical

Rybical,warmińsko-mazurskie

499 000 zł60,16 m² 8 294,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferujemy nowoczesny i energooszczędny dom dwulokalowy, zlokalizowany w Rybicalu nad Jeziorem Ryńskim, wchodzącym w skład słynnego Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Strefa Relaksacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²78 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy na wynajem lokal położony przy rynku. Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy z dużą witryną. Świetna lokalizacja pod działalność handlową lub usługową Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21,81 m² 16 047,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji. To miejsce, które łączy bliskość natury z komfortem miejskiej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

90 035 zł1 637 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1637.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł9 966 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 480 zł71,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z tarasem i balkonem w inwestycji "ogrody Grabiszyńskie" lokalizacja: inwestycja "ogrody Grabiszyńskie" to nowoczesne budynki mieszkalne zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 720 zł62,40 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi; -W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka. -.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł86 m² 5 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy drewniany dom z 1947 roku tzw. dom z duszą o niepowtarzalnym charakterze , dom artysty dla wszystkich osób kochających wyjątkowy klimat drewnianych chat z bali.

Szczegóły ogłoszenia

23 600 zł1 180 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferuję do wynajmu hala w Zawierciu o powierzchni 500 mkw całkowita powierzchnia hali 1180mkw. Można wynająć większą powierzchnię niż 500 mkw w uzgodnieniu z Wynajmującym.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł50,56 m² 9 394,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw Zakup dla obcokrajowców! Funkcjonalne do własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 50,56m2 w Gdyni na Chyloni.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 056 m² 29,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna we Wrzosach, gmina Przystajń. Parametry nieruchomości: > Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 40m x 70m. > w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 000 zł45,67 m² 12 896,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Oferta dostępna wyłącznie w Jawa Nieruchomości. Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Mieszkanie nie tylko zachwyca wyglądem, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński   Mieszkanie podzielone na 4 niezależnych kawalerek! Opis lokalizacji: aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Słoneczny azymut w sercu Przymorza - Twoje miejsce przy ul. Jagiellońskiej 10. Czy można zamieszkać w ikonie architektury, ciesząc się nowoczesnym standardem i widokiem na południowe.