Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 721 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 904 m² 120,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1904 m2. Jest to działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy oraz pozwoleniem na budowę. Działka położona w miejscowości Niegoszcz. Niegoszcz jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie ekskluzywne, słoneczne dwupiętrowe mieszkanie w parku Jasne Błonia. Budynek z 2004 r z windą. Mieszkanie zlokalizowane na tyłach budynku z ekspozycją na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 300 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja Miłkowice, województwo dolnośląskie /10 km od Legnicy. Nieruchomość składa się z: działki budowlanej o powierzchni ok. 25 arów z budynkami gospodarczymi przeznaczonymi do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27,86 m² 10 732,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przytulne i eleganckie mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Parkowym w centrum Oświęcimia o powierzchni 27,86 m 2. Znajduję się na II piętrze w 2-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe ( 41 m2 ) z balkonem na drugim piętrze budynku mieszkalnego z windą w Redzie. Lokalizacja w pobliżu linii skm. W okolicy liczne sklepy spożywcze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w sercu starej` Nowej Huty. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla rodzin, osób starszych oraz tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł41,95 m² 18 569,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament W otulinie lasu - design W duchu slow life Prywatna enklawa | Skandynawski minimalizm | Taras 10m2 wśród drzew | Widok na ścianę lasu | Osiedle strzeżone | Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kalnik

Kalnik,warmińsko-mazurskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni całkowitej 160,42 m, położony na działce 1500 m w miejscowości Kalnik koło Morąga. To propozycja dla osób, które chcą dokończyć budowę według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 934 zł63,03 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Wiosenna wyprzedaż - szczegóły zadzwoń! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł140 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom typu "bliźniak" w Solcu Kujawskim przy lesie opis oferty Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , położony na działce 550 m w Solcu.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł675 m² 451,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prosta i ustawna działka o dogodnym kształcie, idealna pod budowę wymarzonego domu. Nieruchomość położona jest w spokojnej części Nowej Huty, w obrębie nh-33, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł126,34 m² 3 720,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 926 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 4 pokojami, usytuowany na dwóch kondygnacjach, położony w Borku Wielkopolskim przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działki w malowniczej części Wałbrzycha. Działki usytuowane są w dzielnicy Nowy Glinik. Oferujemy możliwość wykupienia działki o dowolnej powierzchni dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł219 m² 10 456,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Nieruchomość Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Brwinowie na dużej działce o powierzchni ok 1500 m2 Nieruchomość z wygodnym rozkładem pomieszczeń oraz możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 017 zł35,15 m² 16 984,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * Tylko teraz , zyskaj rabat - 900 zł / 1 m ! * ostatnie - 2 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

4 341 zł300 m² 14,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni od około 300m2 do około 4000m2 niemce - ok. 10km od Lublina. Łatwy dostęp do obwodnicy Lublina. Do wynajęcia dowolne powierzchnie magazynowe tj składowanie palet na posadzce lub.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł9 270 m² 37,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie - Gorzelnia ul. Wielkoborska powierzchnia 9270 m2. Działka : o pow. 9270 m2 wymiary : szer. 65.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł23 096 m² 49,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad wodą + potencjał inwestycji od 400 tys. do nawet 1,5 mln zł rocznie Są działki i są projekty, które mogą zarabiać latami. Ta nieruchomość w Jurowcach to ponad 23 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł105,63 m² 13 064,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu o powierzchni 105 m , położonego na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Masłowieckiej 18, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł440 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Ursus / Czechowice - Stary Ursus Unikatowy Dom z Pięknym Ogrodem | 440 m | 5 pokoi | Sauna | Basen I Poddasze do aranżacji | Działka 683 m ul. II Armii Wojska Polskiego dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł140 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok 110 mkw. (powierzchnia całkowita 140 mkw.) położony w miejscowości Biadoliny Radłowskie gmina Wojnicz.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł8 441 m² 532,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Legnica, działka, grunt, sprzedaż. Lokalizacja: - idealna: ul. Nowodworska 27-33 - położenie przy obwodnicy miasta legnica - do autostrady A4: 2,5 km ( 4 min ) - do autostrady S3: 6,5 km ( 9 min ) -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu piękny świeżo wykończony apartament o wysokim standardzie w nowododanym przez Dom Development kompleksie przy ul. Prandoty. Budynek znajduje się na półotwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł122,79 m² 7 044,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Penthouse | 122,79 m | dwupoziomowe | ul. Pogwizdowska Na sprzedaż niezwykłe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 122,79m2- typu penthouse, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

193 zł/m²15 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalne biura w wygodnej lokalizacji przy ulicy Mołdawskiej w przestrzeni co-workingowej. Dostępne są następujące Gabinety o przybliżonym metrażu : Gabinet nr 3 (2/3.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł230 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu domu z bazą noclegową, który może być również przeznaczony pod prowadzenie działalności gospodarczej. Budynek parterowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,80 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł40,40 m² 1 584,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie lublinieckim przy ul. Przemysłowej 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

472 118 zł40,01 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w samym sercu Torunia. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

123 469 zł1 739 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie.

Szczegóły ogłoszenia

3 835 zł7 633 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp sa Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie informuje o planowanym najmie części nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działki nr 7/2 i 7/3 obr. Bagienica, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 875 zł51,11 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie deweloperskie 51,11 m z loggią funkcjonalny układ, południowa ekspozycja. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,11 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł180,75 m² 13 831,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

To rezydencja zaprojektowana według indywidualnego projektu Sławomira Rosolskiego - architekta stojącego m.in. za poznańskim City Parkiem. Już sam ten fakt ustawia tę nieruchomość w innej lidze:.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł220 m² 13 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 428 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni zabudowy 220 m2 , pow. użytkowa 180 m , usytuowanego na malowniczej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ciche

Ciche,małopolskie

300 000 zł21 000 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam do sprzedania działki rolne w Cichem jest to kilka działek o średnim wymiarze 2000mkw nie czekaj, zadzwoń i umów się na prezentację - 0% od kupującego domsa Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł635,70 m² 5 818,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 358 m²

Oferta sprzedaży: na sprzedaż prestiżowa nieruchomość - dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 635,70 m (całkowitej 713,40 m ), położony na działce o powierzchni 2 358 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

33,21 zł/m²127 m² 4 218 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal magazynowy/hala o powierzchni 127 m2, usytuowany na parterze w budynku w dzielnicy Pod Telegrafem. Na podłodze wylewka oraz terakota. W budynku prąd, ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²116 m² 8 352 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem, atrakcyjny lokal biurowy o pow. 116m2 zlokalizowany w Śródmieściu Południowym tuż przy ulicy Kruczej. 5 pokojowy lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł510 000 m² 6,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny, powiat choszczeński zachodniopomorskie. Grunt rolny o pow. 51 ha w jednym rozłogu, uprawiany. Teren graniczy z ciekiem wodnym, istnieje więc możliwość wykorzystania cieku do.