Nieruchomości

238 339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

260 000 zł1 432 m² 181,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Koronowo - urokliwe miasteczko zlokalizowane nad Zalewem Koronowski czyli mekka dla wodniaków, żeglarzy, wędkarzy i każdego kto chce żyć blisko natury.* Oferujemy parcelę w centrum osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

69 000 zł3 010 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na Mazurach o powierzchni 3010m2 w miejscowości Napiwoda 7km od Nidzicy Działka w przepięknej okolicy wokół lasów, pól, wokół dużo zieleni. wymarzone miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

32,14 zł/m²140 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu ok.140 m2 powierzchni biurowej składającej się z 4 biur klimatyzowanych, dwóch łazienek oraz pomieszczenia socjalnego (aneks kuchenny). Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:62 000 m²

Na sprzedaż 200 letni dom, zbudowany z rudy, tzw. "Żelazne Domy z Puszczy Pyzdrskiej" w miejscowości Czarnybród. Województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Grodziec, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 288 000 zł96 m² 13 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 955 m²

Na sprzedaż, kompleks 3. domków letniskowych nad morzem, jezierzany. ul. Letniskowa, 1.288.000,-PLN Na sprzedaż kompleks 3. domków letniskowych położonych zaledwie 200 m od jeziora Wicko.

Szczegóły ogłoszenia

866 580 zł39,39 m² 22 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - prestiżowa lokalizacja, al. Racławickie | Unia Residence | Lublin Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz przestrzeni, komfortu i spokoju, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dostępie do miasta? Ta nieruchomość idealnie łączy te wszystkie potrzeby. Na wynajem nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 948 m² 101,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: łazy gmina Jasienica. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2948 m2 położona w miejscowości Łazy gmina Jasienica. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 600 000 zł170 m² 15 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Gotowy biznes inwestycyjny w sercu Roztocza Krasnobród Cena - 2 600 000 zł brutto (w tym 23% Vat) Na sprzedaż dochodowa nieruchomość położona w atrakcyjnej turystycznie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na ul. Sołtysowskiej - Czyżyny, nowe w pełni urządzone w nowoczesnym budynku nieruchomość: na sprzedaż nowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł3 007 m² 222,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 3007 m , położona w spokojnej części miejscowości Kicin (gm. Czerwonak) zaledwie kilkanaście minut od Poznania. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł72 m² 12 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 72 mkw z dwoma balkonami na 2 piętrze przy ulicy Nad Strumykiem w Józefosławiu. Zalety: - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł128,30 m² 6 601,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z działką, która daje komfort spokojnego, sielskiego życia w uroczym otoczeniu drzew i krzewów! Krótko: rzeszów, ul. Senatorska - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł92,98 m² 12 690,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o niepowtarzalnym charakterze, położony w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2017 roku. Inwestycja znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł75 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 516 m²

| na sprzedaż wolnostojący, 4-pokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym; o charakterze rekreacyjnym, o pow. użytkowej ok. 50 m2 (pow. całkowitej ok. 80 m2), zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kielce,świętokrzyskie

2 800 zł543 m² 5,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o powierzchni 543 m2, zlokalizowana w Kielcach, na osiedlu ksm, na rogu ulic Domaszowskiej i Zbożowej. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł53,30 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Stare miasto Przestronne 3- pokojowe mieszkanie (pow. 53,3m2) na Starym Mieście przy ul. Jana Kilińskiego. Piętro 2 z 4, bez windy. Doskonałe na wynajem krótko- i długoterminowe jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 54 m w kameralnym budynku szeregowym z 2003 roku. Położone na drugim ostatnim piętrze, daje poczucie prywatności i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 545 zł51,46 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 51,46 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 położone w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej znajdujące się blisko Alei Brzozowej. Mieszkanie zlokalizowane wśród.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł49,05 m² 10 071,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe po remoncie Śródmieście, opole Opis nieruchomości Sprzedam funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie, położone na parterze kameralnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł103 m² 19 126,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Mint Property prezentuje reprezentacyjny apartament o powierzchni 103 m2 położone przy ulicy Lubomirskiego. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł12 521 m² 359,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 100 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 306 m²

Na sprzedaż: zakład stolarski z suszarnią, dużą działką przemysłową i stałym dochodem z dzierżawy Wiercień Duży, woj. podlaskie Oferujemy do sprzedaży zakład stolarski.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 500 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,91 m² 6 928,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Trynek - spokojne osiedle mieszkaniowe w Gliwicach. W sąsiedztwie tereny rekreacyjne a także cała infrastruktura miasta. Niska zabudowa mieszkaniowa. Bliskość dróg wylotowych. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł154,32 m² 6 149,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego na ok.11 arowej działce w miejscowości Głogówko. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,54 m² 11 081,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Uwielbiasz Olsztyn i chcesz żyć w samym jego sercu lub chciałbyś zainwestować w nieruchomość pod wynajem, w której będzie pewny przez cały rok? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

98 400 zł1 230 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ofertą! Działka z warunkami zabudowy. Lokalizacja Nibork Drugi, pow. nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie. Nibork Drugi położony 1 km od miasta powiatowego Nidzica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł148,99 m² 9 993,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż komfortowy lokal w zabudowie dwulokalowej, położony w cichej i zielonej części Wycinek Osowskich. Inwestycja zlokalizowana w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 zł65 m² 76,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers oferuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w spokojnej i zielonej części Kraków w dzielnicy Łagiewniki, przy ul. Totus Tuus. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 389 m² 93,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działki budowlane Z wz! Na sprzedaż cztery działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy (wz), położone w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwupiętrowe mieszkanie o powierzchni 140 m zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie całej rodziny. W jego skład wchodzą cztery przestronne sypialnie, dwie funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w dzielnicy Wola Justowska. Wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Dostępny od zaraz. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Dom położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł40 300 m² 9,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł220 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nowoczesny wykonany z wysokiej klasy materiałów Nie wymaga nakładów finansowych Bardzo cicha okolica - Zalesie Dolne Wjazd na posesję z cichej drogi dobrze oświetlonej, zimą odśnieżanej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł105,97 m² 5 190,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1.900 m , położona przy ulicy Słonecznej, w malowniczej miejscowości Łochowice, powiat krośnieński, woj. lubuskie, tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w ofercie biura homfi na sprzedaż 2-Ppokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane na początku ul. Kwiatkowskiego zaraz przy obwodnicy miasta w odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

111 900 zł800 m² 139,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp, sierakowo Słupskie, 800m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 800 m2, położoną w Sierakowie Słupskim, w gminie Kobylnica,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,25 m² 9 922,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo przytulne i zadbane dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż na toruńskim lewobrzeżu Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł906 m² 342,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 906 m2, położona w spokojnej i kameralnej części Świecia przy ul. Kossaka. Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu zabudowy.