Nieruchomości

238 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

359 000 zł47,37 m² 7 578,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Koniecznie zobacz spacer 3 D załączony do ogłoszenia! Szukasz mieszkania 2- pokojowego (+ jeden pokój) w bloku po termomodernizacji, świetnie skomunikowanego z Centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 58 m | Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 15 Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu mieszkania na Manhattanie z widokiem na Piotrkowską. Na 21 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta, trzypokojowe w pełnym rozkładzie z wystawą okienną na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 400 zł50,94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50.94 m2 z ponad 30m2 ogrodem oraz zewnętrznym miejscem postojowym w cenie mieszkania! Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Odnowiciela,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m2 znajdujące się w centrum Otwocka w budynku przy ulicy Józefa Poniatowskiego 3, budynek z lat 70. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł176 m² 5 676,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Na sprzedaż dom położony w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Granicznej. Nieruchomość znajduje się na dużej, zadbanej działce o powierzchni 1196 m . Dom ma 176 m i został.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł190,38 m² 9 717,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Segment środkowy w cichej i zielonej części Ursynowa na Starym Imielinie. Okolica willowa. Dom oddany do użytku w 1995 roku. W technologii murowano drewnianej z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł140 m² 9 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

O inwestycji Osiedle Aniceta Residence to kameralna inwestycja składająca się z ośmiu domów, zlokalizowana na styku Białołęki i Targówka, przy ul. Ojca Aniceta. Łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 640 zł42,13 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42,13 m. Lokal w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawdzi się zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 990 zł98 m² 6 122,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:201 m²

Energooszczędne nowoczesne domy w Jaworzynie Śląskiej! oferta bez prowizji dla kupującego! Środkowe segmenty w cenie 600 000 zł! Skrajne segmenty w cenie 650 000 zł! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

522 600 zł804 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Rewalu w odległości 700 m od morza. Działka do szybkiej zabudowy o powierzchni 804 m2. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 700 zł106,40 m² 6 181,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy Państwu naszą kolejną planowaną inwestycję Osiedle Łączyska". Jest to atrakcyjny projekt, który łączy walory nowoczesnej architektury, dbałość o detale, funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

16 250 zł650 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na pierwszym piętrze żelbetowego budynku przemysłowego w Nowym Sączu. Powierzchnia 650 m2, rozładunek stała rampa i winda towarowa. Nośność posadzki 500 kg/m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

24,09 zł/m²45,66 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni użytkowej 37,63 m , zlokalizowanego w Leżajsku przy ul. Mickiewicza 58, w budynku handlowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł600 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: mielenko urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł55,29 m² 13 203,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż apartament nad jeziorem o powierzchni 55,29 m2, zlokalizowany na 2 piętrze w nowym bloku z windą przy ulicy Pułaskiego 4 w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

167 390 zł881 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie trapezu, pow 881 m położona w Miłoszycach przy ul. Harcerskiej W drodze Harcerskiej media : woda, prąd, gaz stacja pkp do Wrocławia Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł800 m² 74,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralne osiedle jednorodzinne w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego lasu, wygodny dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł21,02 m² 21 313,04 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 21,03 m , położony na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Lokal obecnie funkcjonuje w najmie krótkoterminowym (airbnb),.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł44,25 m² 12 632,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 44,25 m , położone na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku, przy ul. Hallera. Lokal znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 574 zł28,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy dwupokojowy apartament na wynajem - Opole Osiedle Dębowe ul. Tarnopolska Polecamy ofertę najmu atrakcyjnego i nowoczesnego apartamentu, usytuowanego na 1 piętrze w niskim bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

57,89 zł/m²28,50 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy położony w centrum Legnicy, przy ul. Wjazdowej. To idealna przestrzeń dla osób szukających komfortowego miejsca do pracy w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł217 m² 2 990,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 217 m , użytkowej 137 m , na działce 704 m . Dom położony jest w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych - idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł865 m² 32,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:721 m²

Poziom -1228 mkw; parter 231 mkw; 1 piętro 257 mkw; 2 piętro 149 mkw. Opis nieruchomości:Nieruchomość jest przeznaczona obecnie na cele magazynowe, lub inną działalność według potrzeb Klienta, po.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł40,31 m² 81,87 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament | zabłocie | portowa 45 | wysoki standard | pierwszy najem Do wynajęcia stylowe, 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa na Zabłociu,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł54 m² 8 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w zielonej i spokojnej części Sobieszowa. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, która właśnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

371 110 zł1 003 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1103m2, położona w m. Tuchom, gm. Żukowo, w powiecie kartuskim. Atuty: - wszystkie media przy działkach, - doskonała lokalizacja, - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:849 m²

Duży dom dwulokalowy. Dwa oddzielne wejścia. Możliwość zamieszkania dwóch rodzin, rodziny wielopokoleniowej, bądź wynajęcia jednej części. W każdej części na parterze znajdziemy salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 500 zł76,60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Zamieszkaj W kamienicy! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w centrum Krakowa. Lokalizacja: stare miasto to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł861 m² 161,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka W ptuszy, gm. Tarnówka, powiat złotowski powierzchnia: 861 m spokojna, kameralna okolica blisko natury i terenów rekreacyjnych doskonała do wykorzystania już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Warszawa,mazowieckie

56 000 zł1 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji Szukasz miejsca gdzie magazyn, biuro i obsługa dostaw działają w jednym budynku ? Ten obiekt jest dla Ciebie. 900 m ogrzewanej hali.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł62 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow 62 m 2 w Lublińcu. Nieruchomość położona jest w dogodnej lokalizacji, blisko do urzędów, sklepów. W mieszkaniu duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł76,40 m² 20 026,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 76 m , położone w malowniczej miejscowości Kościelisko, na skrzyżowaniu ulic Salamandra i Nędzy Kubińca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł8 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 8000 mkw , w kształcie prostokąta o wymiarach około 67 m x 119 m, położona przy ulicy Księdza Romana Jałocho w Wieńcu, gmina Brześć Kujawski,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł954 m² 911,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana - Gdynia Oksywie! lokalizacja: nieruchomość znajduję się w centrum dzielnicy historycznej - Gdynia Oksywie. Jest to teren, który gwarantuje cisze i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,87 m² 17 065,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament Premium - Nowoczesne 3-pokojowe Mieszkanie z tarasem w Gliwicach Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 63,87 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł155,77 m² 6 355,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż dom z 4 apartamentami, ostrów Wielkopolski. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości inwestycyjnej składającej się z czterech luksusowych mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł69 m² 4 637,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 69m2 | 1piętro | ścisłe centrum miasta | balkon Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w oficynie i s kłada się z 3 pokoi, kuchni łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Krynki

Krynki,podlaskie

120 000 zł150 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 458m2, zlokalizowaną w urokliwych Krynkach. Na terenie działki znajduje się młyn z początku XX wieku, który stanowi niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł199 m² 6 030,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Nieruchomość w pobliżu popularnego Parku Handlowego (100 miejsc postojowych) oraz dużego sklepu spożywczego miejsc na stałe w codzienną trasę zakupową mieszkańców Wrocławia.