Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

510 000 zł13 738 m² 37,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca na wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, a może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału? Ta nieruchomość w Mitrędze to idealna okazja dla miłośników spokoju, zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł1 480 m² 108,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w Simoradzu, bardzo blisko Skoczowa. Duży, ładny teren z asfaltową, gminną drogą dojazdową oraz mediami na działce: prąd, gaz, wodociąg. Regularny kształt pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł983 m² 300,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 983 m2 położona w Kępie koło Opola. Teren suchy, płaski, w kształcie trapezu, częściowo ogrodzony. Gaz sieciowy w drodze przy działce, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł799,95 m² 3 687,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycyjna perła W sercu legnicy Przedmiotem oferty są poszczególne piętra w obiekcie biurowo usługowym w centrum miasta. Oferta dotyczy II piętra reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

543 000 zł56 m² 9 696,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 904 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka na sprzedaż z lasem - 5904 m , położona na wzniesieniu, z pięknymi widokami. Pozwolenie na budowę W trakcie uzyskiwania! Oferuję na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł51 m² 14 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy apartament w ścisłym centrum Lublina położony w prestiżowym apartamentowcu Active Residence przy ulicy Leszczyńskiego 25. Apartament ma powierzchnię 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jedwabno

Jedwabno,warmińsko-mazurskie

340 000 zł3 500 m² 97,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren położony na górce w miejscowości Jedwabno , częściowo po bokach porośnięty sosną, świerkiem i brzozą. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

57,47 zł/m²435 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dom 450 m na wynajem | Gdańsk Morena | idealny pod działalność Do wynajęcia przestronny, czterokondygnacyjny dom o łącznej powierzchni 450 m , zlokalizowany w dzielnicy Morena.

Szczegóły ogłoszenia

221 760 zł1 344 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane na sprzedaż przysieczyn gm. Wągrowiec Przedmiotem oferty są działki budowlanej w miejscowości Przysieczyn (ok. 7 km od Wągrowca, ok. 28 km od Murowanej Gośliny, ok. 50km od.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

79 000 zł18 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż zlokalizowany na pograniczu Warszewa i Żelechowa parę minut od Ścisłego Centrum Szczecina. Garaż zlokalizowany na parterze budynku wielorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł20 639 m² 218,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Teren przemysłowy pod inwestycje dobra lokalizacja Parametry działki Powierzchnia: 20 639 m2 (2,0639 ha) Cena: 4 500 000 zł brutto Cena za m2 : 218 zł Przeznaczenie (mpzp): a3 pu,F obiekty produkcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł211 m² 5 919,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek biurowo - usługowy z dużym potencjałem zlokalizowany w Luboniu pod Poznaniem, który z uwagi na swoje położenie i bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł43,01 m² 16 042,78 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Brak podatku pcc dla osób przy pierwszym zakupie nieruchomości. 0% prowizji dla biura sprzedającego! Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania na parterze z tarasem, ogrodem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Błonia Wilanowskie odległość do Miasteczka Wilanów z pełną miejską infrastrukturą 500m. Piekarnie, sklepy osiedlowe, punkty usługowe, liczne kawiarenki, wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł54,45 m² 10 266,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 54,45 m z ogródkiem o powierzchni 31,30 m Inwestycja huzar, bacieczki, białystok Przy tej ofercie nie płacisz prowizji biura ani podatku pcc! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł82 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 82 m 2 zlokalizowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Warszawskiej w dzielnicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferuję Państwu do wynajęcia loft na Zygmunta Starego .Przestronny 100 m loft składa się z 1 dużego pokoju, kuchni otwartej na salon, garderoby i przestronnej łazienki z WC.

Szczegóły ogłoszenia

60,68 zł/m²79,10 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokali na wynajem w miejscowości Prażmów. Nowy budynek usługowy daje możliwość aranżacji lokalu wg własnych potrzeb. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł7 206 m² 48,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna okazja w Rydułtowach! Lokalizacja: ul. Gabriela Narutowicza, rydułtowy Dolne Powierzchnia całkowita 7206 m , na którą składają się 3 działki o łącznych wymiarach 32.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 783 026 zł112,14 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament Z tarasem na dachu | wola justowska | ogród 0% prowizji dla Kupującego. Wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem na dachu, który stanowi spektakularną przestrzeń do relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 478 m² 160,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży działki rolne z możliwością zabudowy domami jednorodzinnymi, położone w Sosnówce gm. Podgórzyn, z dobrym dojazdem, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Licencja pfrn nr 29569 tel.   Serdecznie polecam 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie o pow. 35 m2. Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł840 m² 271,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę graniczącą z jeziorem. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest jako zn/11 -.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł43,44 m² 12 776,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje, ogromna loggia, tereny zielone wokół! : Budynek: kameralny blok, przy ulicy Bułgarskiej 57 z 2020 roku. Kilka mieszań na klatce, co daje kameralną atmosferę. : układ i wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 278 080 zł125,93 m² 26 030,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny lokal gastronomiczny w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 125,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł55 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osobna kuchnia I 4 pokoje! Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Jagodowej - dzielnica Borek Fałęcki o powierzchni 55 m2 na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie jest dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł739 m² 663,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:649 m²

DO sprzedania obiekt inwestycyjny lokalizacja : centrum bledzewa = rynek Bledzew jest położony w województwie lubuskim, na zachodnim brzegu Odry ok 25 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Miasteczko jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł4 981 m² 68,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Wiatrowo na sprzedaż 360 000zł Szukasz miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Lubisz ciszę i spokój? To miejsce idealne dla Ciebie Do sprzedania atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł694 m² 216,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż - Szydłowo, gmina Szydłowo Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Ta działka o powierzchni 694 m w Szydłowie to propozycja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54,85 m² 9 462,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Chojen. Lokal jest po remoncie i pozostaje z pełnym wyposażeniem! Na 55 m składa się: # salon #.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu - osiedle Borsiga | 60 m | 1 piętro | kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 11 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne, ustawne trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Spokojne sąsiedztwo. Wygodne do zamieszkania dla rodziny, dla inwestora pod wynajem. Położone na parterze bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 000 zł8 823 m² 861,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej na Mazurach w miejscowości Rydzewo. Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę inwestycyjną - piękną działkę o powierzchni 8823m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 872 zł73,68 m² 21 428,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Przestrzeń, funkcjonalność i komfort w jednym ten 74 m apartament na 5. piętrze to idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza i inteligentny układ mieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł210 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:785 m²

Zadbany I gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów Dom jednorodzinny przy kameralnej ulicy wśród niskiej zabudowy. Budynek z pełną dokumentacją techniczną bez obciążeń w kw.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 054 m² 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ze ścianą lasu - Twoje miejsce na oddech. Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie. Takie, w których cisza ma swoją jakość, powietrze pachnie lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł98 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie mieszkanie o powierzchni 97,86 m , położone w historycznej, przedwojennej kamienicy Maksymiliana Harczyka (1903 r.), w samym sercu Nowego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł260 m² 10 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:655 m²

Władysławowo - Cetniewo: inwestuj w Topową Lokalizację! 10 min spacerem do plaży! tylko U nas 8 apartamentów + mieszkanie 80m2 dla właściciela! Zamieszkaj i prowadź swój biznes nad.