Nieruchomości

238 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w Woźnikach, powiat lubliniecki Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 50 m z tarasem 40 m , położony na działce 850 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 620 m² 320,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Warszawianka, gm. Lesznowola, pow. Piaseczyński.25 km. od Warszawy, dojazd trasą S7 ok 30 min. Przeznaczenie wg mpzp zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, zakazuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

770 000 zł130 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:310 m²

Otwórz drzwi do swojego wymarzonego domu z nową inwestycją na Chmielniku w Kaliszu! Pośród malowniczej okolicy, powstają trzy piękne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²197 m² 17 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Reprezentacyjna Kamienica Hoserów, lokal z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki, wynajem na cel biurowy lub kancelarię. Klatka schodowa posiada windę. Lokal posiada potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92 m² 8 684,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjne, słoneczne I ustawne pół domu Z ogródkiem, w stanie deweloperskim, na ogrodzonym terenie. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawego.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 900 m² 75,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 19a (1900m2) w m. Gruszów. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach: 35-15m (szerokość) i 90m (długość). Działka płaska, nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł49 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie w rejonie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej. Lokal o powierzchni 49m2, usytuowany jest na 3 piętrze 6-ścio piętrowego budynku wzniesionego.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł482 m² 37,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Przestronny dom na wynajem na cele biurowe. Dom przystosowany na potrzeby firmy it lub biuro Pełne okablowanie Ethernet we wszystkich pomieszczeniach. Zamykana serwerownia z szafami rack.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 003 m² 269,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1003 m , położoną w miejscowości Staniszów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł4 600 m² 60,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję państwu działkę na obrzeżach Boguszowa Gorc. Nieruchomość o łącznej powierzchni 4600 m2. w tym 1700 m2 budowlanej Działka uzbrojona w wodę prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 833 m² 521,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3833 m2, położona w Bydgoszczy w sąsiedztwie Hali Łuczniczka. Teren znajduje się na terenach objętych mpzp i może mieć różne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł399 m² 1 375,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Grodziska Mazowieckiego 400 m Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 400 m , położona w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesny, nieduży apartament na parterze Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym i nowoczesnym remoncie, o powierzchni 32 m usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł34 951 m² 25,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w atrakcyjnej miejscowości Białuń ok 4 km od Goleniowa i 3 km od tras komunikacyjnych S3 oraz S4, 5 km od lotniska. Jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł51,76 m² 5 602,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Senatorskiej w Legnicy. W skład nieruchomości 51,76 m2 wchodzą: - duży przestronny salon (18,9m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 888 zł69,33 m² 10 946,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! nowe 3-pokoje, centrum, unikalne z 3 balkonami! wyróżnij się I kup mieszkanie jakiego nikt nie ma uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! teraz promocja 70 000 zł taniej! Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł2 369 m² 244,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2369 m położona przy ulicy Pińczowskiej w Jędrzejowie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym położeniem oraz dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 700 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w południowej części Milanówka. Wymiary działki 25m na 210 m. Media: prąd i woda w drodze przy działce. Bliski dostęp do stacji wkd. W okolicy domy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 40 m, zlokalizowany na parterze budynku w centrum miasta. Składa się z dwóch pomieszczeń oraz niewielkiego zaplecza. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł2 221 m² 127,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twoja własna enklawa nad jeziorem Betyń Wielki w miejscowości Nakielno Marzysz o działce nad jeziorem? Na której powstanie Twój dom, gdzie razem z rodziną będziecie mogła cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Porębskiego (pogórze). Powierzchnia nieruchomości wynosi około 54 m2. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł40 m² 23 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie po remoncie, wykończone w funkcjonalnym i nowoczesnym standardzie. Przemyślany układ, bardzo dobre doświetlenie oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł36,47 m² 27 364,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 100 m od plaży - gąski | zamknięte osiedle | ogródek 28 m2 | smart home | pierwsza linia zabudowy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na sprzedaż, położony.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,37 m , położone na 3 piętrze w budynku przy ul. Konwaliowej w Kole. Lokal znajduje się w spokojnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł37,50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do najęcia w pełni umeblowane, gustownie wykończone dwupokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie o pow. użytkowej 37,5 m 2 , zlokalizowane na osiedlu Nagórki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²14 m² 518 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 14 mkw. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Łazienka z wc na korytarzu do użytku wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 260 zł36,09 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 226 zł62,06 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58,70 m² 8 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie Baranówka 4 pokoje - 58,7 m Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe (baranówka) w Rzeszowie, składające się z czterech pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 157 zł35,45 m² 17 860,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł89,71 m² 8 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom parterowy, posadowiony na działce o powierzchni 600 m , z pięknym widokiem na Tatry - Klimkówka koło Nowego Sącza. W otoczeniu malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł234 m² 2 987,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Kupujesz dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym na działce 800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Najważniejsze informacje: - dom do remontu, - wszystkie media, - dojazd drogą asfaltową, - piętrowy, - 5 pokoi, - piwnica. Oferta na wyłączność - tylko w Bragson Nieruchomości! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł855 m² 992,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! Zapraszam po informacje oraz na prezentację Bartosz Kukliński Specjalista ds. nieruchomości tel:   Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 855 m2.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 135 m² 255,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Starej Łomży przy szosie przy ulicy Pogodnej w odległości około 1,5 km od miasta, pośród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł321,04 m² 8 877,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż poniemiecka willa usytuowana w doskonałej lokalizacji na starym Pogodnie. Obecny układ domu to dwa oddzielne mieszkania, plus strych do adaptacji co stanowi dodatkowy atut dla.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 110 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

309 330 zł1 473 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Opis nieruchomości działka po podziale, przedmiotem oferty jest działka budowlana nr 96/1 o powierzchni 1 473 m (0,1473 ha), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 567 zł35,70 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lub zainwestuj w zielonej części Gdańska! Bez Prowizji Bez pcc Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł88 m² 8 852,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł365 m² 1 065,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Biuro nieruchomości sverum prezentuje dom przeorganizowany na przestronny lokal użytkowy (powierzchnię biurowo-magazynową) o powierzchni 365m2, w miejscowości Częstochowa. W skład lokalu.