Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

360 000 zł10 031 m² 35,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka, położona w miejscowości Pawłów o powierzchni 1 hektara 31 arów. Ogrodzona. Częściowo porośnięta lasem oraz pojedynczymi drzewami. Na działce znajduje się staw.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł59,80 m² 9 364,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 59,80 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku przy ul. Harnasie w dzielnicy Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czapury

Czapury,wielkopolskie

465 000 zł995 m² 467,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę położoną w Czapurach, 500m od rzeki Warty, w odległości zaledwie 5 km od Poznania W okolicy szkoła, przedszkola, markety, las i nadwarciańskie tereny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52,65 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w nowym, niskim trzykondygnacyjnym budynku, przy ul. Szkolnej. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, o funkcjonalnym rozkładzie. Składa się z obszernego korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł54,73 m² 7 473,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z antresola, balkonem i tarasem | 54,73 m | Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 54.73 m z balkonem 3,65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 644 m² 699,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka - Wołomin, północna część miasta w stronę Czarnej. Działka przeznaczona pod zabudową dwóch domów wolnostojących lub bliźniak. Powierzchnia zabudowy 25 %, biologiczna 60%. Na.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł49,83 m² 903,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A przygotowuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł89,29 m² 7 212,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Przestronny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2 miejscami postojowymi w Prestiżowej Lokalizacji Bolszewa! Opis Nieruchomości: odkryj wyjątkową nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63,20 m² 5 680,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 63,20 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²32,03 m² 1 057 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia świeżo wyremontowany lokal użytkowy w Zabrzu, o powierzchni 32,03 m kw za 1056,99 zł netto plus vat. Do wynajęcia również pokoje 18 m kw, 20 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł200 m² 8 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojący, parterowy w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 200 mkw., posadowiony na działce o powierzchni 1900 mkw. Trzy sypialnie, dwie łazienki. Duży garaż. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 108 zł42,87 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,87m2 zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 024 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Gryfino, obręb Chwarstnica. Lokalizacja ok 10 km od Gryfina, niedaleko jeziora w miejscowości Wirów. Powierzchnie działek ok 1024 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł16,25 m² 5 476,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Garaż na sprzedaż Bydgoszcz Błonie ul. Koszarowa! Na sprzedaż garaż murowany zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Koszarowej. Obiekt solidnie wykonany, idealny zarówno do parkowania samochodu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²25 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinet 25 m przy Płacy Inwalidów! Opis: - gabinet w kameralnym centrum fizjoterapii i psychologii - centrum miasta - przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu - 4.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł48 m² 10 414,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | 47,6 m | Ustka 1 km od plaży! Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie własnościowe Lokalizacja: ustka, ul. Przylesie,.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł75,89 m² 10 541,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość w stanie deweloperskim o powierzchni 75,89m2 zlokalizowaną na 7 piętrze (ostatnim) w bloku z 2024 roku na Czubach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²67 m² 1 206 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 67m2, lublin, bursaki Lokal usytuowany w przyziemiu w budynku biurowo-usługowym, lokal składający się z trzech pomieszczeń, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł87,24 m² 2 292,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy. Lokalizacja: grodzisk Wielkopolski ul. Stary Rynek 20 specyfikacja: powierzchnia: 87,24 mkw. - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

54 600 zł4 200 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w Krynkach ok 26 km od Sokółki i 45 do Białegostoku Wymiary :około 23mx 190m klasoużytki : łiv -0,1580 łv -0,2620 Malownicza działka położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł65 m² 13 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu mieszkanie o pow 65m2 położone na parterze budynku z lat 90tych położonego przy ul. Józefa Wybickiego. Mieszkanie składa się z 3 osobnych i ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł58,90 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie W nowym budownictwie - gdańsk Nowe budownictwo 2023 | Pierwszy najem | Smart Home | Wysoki standard | Miejsce postojowe | Świetna komunikacja ***** opis nieruchomości: wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 890 000 zł440 m² 6 568,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Idealne miejsce dla twojej firmy! Na sprzedaż prezentujemy nowoczesny obiekt biurowy o łącznej powierzchni 440 m , położony w centrum Bydgoszczy Dzielnica Muzyczna, ul. Zamoyskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Wolności

Poznań,wielkopolskie

65 zł/m²204 m² 13 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronna powierzchnia biurowa o powierzchni 204 m , zlokalizowana w reprezentacyjnej, zrewitalizowanej kamienicy z widokiem na Plac Wolności Poznaniu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 120 m2 w Ostródzie, przy ul. Olsztyńskiej. Doskonała lokalizacja, lokal położony na parterze, z dużą i widoczną witryną okienną.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł2 100 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bieździadka wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Kołaczyce. Do sprzedaży działka rolno budowlana o pow. 22 ar (szer. ok 10 m,.

Szczegóły ogłoszenia

14,80 €/m²1 242 m² 18 382 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: ALCHEMIA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Wąsosz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł163 m² 3 674,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dobre Nieruchomości pragną zaprezentować dom o powierzchni 145m2, w stanie surowym zamkniętym, usytuowany w Wąsoszu na działce o powierzchni 1000m2. Zapraszam do kontaktu: tel.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,63 m² 6 385,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja! północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,63m2, zlokalizowane na II piętrze V-kondygnacyjnego budynku przy ulicy Jana Pawła II 1a w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł13 951 m² 20,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o pow. 13951m 2 położona przy granicy Ciechocinka Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 13951 m 2 położona w gminie Raciążek ul. Paśniki przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł121,77 m² 5 247,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż: połowa bliźniaka, 115,61 m - Barłomino Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka o powierzchni 115,61 m , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł60 m² 12 817 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie inwestycyjne z najemcami! Mieszkanie położone jest przy ul. Grabiszyńskiej - Zaporoska - Lubuska. Idealny dojazd do centrum/3 przystanki. 4 oddzielne sypialnie + kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42 m² 22 619,05 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mint Property prezentuje na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych, zielonych części Krakowa Krowodrzy, przy ulicy Poznańskiej.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł190 m² 47,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Elegancki dom na wynajem w Parkowym Wzgórzu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje elegancki dom do wynajęcia na prestiżowym osiedlu Parkowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

12,11 zł/m²156,90 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 156,90 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca w Ścinawie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł644 m² 200,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis sprzedaży działki - Numer 3773, ul. Rybarska, rybarzowice Na sprzedaż działka o powierzchni 644 m , położona w urokliwej miejscowości Rybarzowice, przy ul. Rybarskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 000 m² 109,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni około 30 arów z czego 11 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną oznaczoną w mpzp symbolem mn ( zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza). Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł66,70 m² 11 979,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Scyzoryk Nieruchomości prezentuję na sprzedaż: 3-pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 66,7m2 zlokalizowane w samym centrum miasta Kielc w nowoczesnym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł48,43 m² 16 291,55 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu Tarasy Verona przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł39,08 m² 4 836,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szombierki! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3 m , położone na parterze budynku przy ulicy ulica Mazurskiej. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon,.