Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

40 zł/m²23,47 m² 939 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Wynajem | Wynajem Praga-Północ | Biura na Wynajem | Warszawa Wileńska | Powierzchnie na Wynajem | Lokale na wynajem | Ceny już od 30zł/m2 Podano stawki netto Oferta może się zmienić.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł27,88 m² 12 912,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,88 mkw, położona na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 1910 roku na osiedlu Mirków w Konstancinie-Jeziornie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł89 m² 8 089,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy usytuowany w środku osiedla Majowego. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności handlowo-usługowej: gabinety lekarskie, sklepy, hurtownie, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł37,20 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie Blisko Jeziora - Idealne dla Miłośników Natury oferta aktualna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m , zlokalizowane zaledwie 1,5 km od plaży głównej malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

* lokal handlowo-usługowy idealny pod biuro/usługi beauty/inne * Przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność usługową, biurową bądź inną, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł132 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu fantastyczną nieruchomość w zielonej i spokojnej części Wieliszewa z możliwością zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł9 870 m² 42,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| na sprzedaż działka budowlano-rolna położona w Skrajnicy w gminie Olsztyn na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Opis działki: powierzchnia: 9870 m Szerokość: 28 metrów Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 152 m² 230,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Bielsku-Białej w dzielnicy Hałcnów na ul. Księżycowej (nr 3 na zdjęciu) 1152m za 265 000zł Działka idealna pod dom jednorodzinny usytułowana w miejscu, które.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - na sprzedaż! Pokrzywnica, gm. Szydłowo (13 km od Piły) Powierzchnia: 1000 m . Warunki zabudowy - bezterminowe. Media (woda, prąd)- przy działce. Zjazd z drogi powiatowej +.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł38 m² 7 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:693 m²

Domek rekreacyjny na sprzedaż Czekanka koło Siewierza, miejsce idealne do wypoczynku, domy położone w lesie *domek o powierzchni użytkowej 33,26m2, całkowitej 44,88m2. *dom drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł57,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne słoneczne mieszkanie położone na III piętrze w bloku w lubianej lokalizacji osiedle Górny Taras przy u. 11 Listopada. W skład mieszkania o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł61,72 m² 1 604,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż lokal mieszkalny na poddaszu w zrewitalizowanej kamienicy Centrum Bytomia Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny zlokalizowany na poddaszu w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²1 000 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu całego piętra z przeznaczeniem pod działalność biurową, składającego się z kilkudziesięciu pomieszczeń o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł46,60 m² 9 442,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Tylko u Nas! Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na 1.piętrze w czteropiętrowym bloku! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²150 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Przestrzeń biurowa z parkingiem Do wynajęcia od 1 kwietnia 2026 uniwersalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Lublin w dzielnicy Konstantynów,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł63 m² 10 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - sypialnia - pokój - łazienka - przedpokój - balkon W okolicy: - park - supermarkety -.

Szczegóły ogłoszenia

14 138 zł975 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta zawieszona. Hala / zakrzów-opole Przedmiotem najmu jest hala magazynowa 975m2 zlokalizowana w przemysłowej części miasta, z dobrym dostępem do obwodnicy północnej-2km, droga.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł27,30 m² 12 454,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta apartamentu wakacyjnego w Czarnej Górze. W sąsiedztwie kompleksu narciarskiego z przepięknym widokiem na otaczające góry. Apartament z 2014 roku o powierzchni 27 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł154,71 m² 5 810,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Skrzeszew (gmina Wieliszew). Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 242 zł49,38 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,38 m , położone na 3. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł62 m² 17 741,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Jurata ul. Wojska Polskiego - wyjątkowa lokalizacja (odległość ok. 250 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 550 m od pełnego morza) Bliskość morza, cicha i spokojna okolica, a także.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł63 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej i zielonej części miasta Lębork, na osiedlu Sportowym. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

248 000 zł858 m² 289,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona działka w Łochowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22x39 i powierzchni 858mkw., o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł85,39 m² 5 504,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy o powierzchni 85,39 m2 w samym sercu miasta Bydgoszcz. Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł69,87 m² 10 591,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:144 m²

Atuty: - 1,5 km do przystanku autobusowego; - 3,5 km do remontowanej obecnie pkm; - cicha i spokojna okolica; - brak czynszu; - poddasze ok. 20 m do własnej aranżacji; - miejsce parkingowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Zawarcie to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego. Lokal znajduje się na parterze zmodernizowanego budynku biurowo-handlowego, co zapewnia łatwy dostęp i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł109 m² 8 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Oferuję do kupienia 5 pokojowy segment w Grodzisku Mazowieckim. Funkcjonalny parter wraz z garażem będzie składał się z obszernego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość, która jest przedmiotem ogłoszenia to + "mały różowy domek" o powierzchni 76 m2, z typowym dawnym układem pomieszczeń jaki był stosowany na wsi. Wchodzi sie do holu, po lewej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł72,44 m² 36 582 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronny apartament 3 pokojowy | północna strona świata | widok na morze Lokal o powierzchni 72,44 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie przestronne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

461 349 zł1 099 m² 419,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położona działka z widokiem na las z ustalonymi warunkami zabudowy. Łatwy dojazd do Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

378 512 zł25,97 m² 14 574,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Inwestycja obejmuje 320 apartamentów inwestycyjnych, rozmieszczonych w kilku nowoczesnych budynkach,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 129 m² 87,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 1129 m przy Jeziorze Rybnickim Rybnik Chwałęcice Są miejsca, które mają w sobie coś wyjątkowego. Takie, które łączą spokój natury, atrakcyjną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Zgórsko,podkarpackie

590 000 zł112 m² 5 267,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale blisko wszystkich udogodnień? Chcesz cieszyć się komfortem, przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 000 zł47 m² 7 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy Kameralna inwestycja w Szczepanowie gm. Środa Śląska W sercu spokojnej miejscowości Szczepanów powstaje kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł140,30 m² 9 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż dom - 1/1 bliźniaka o powierzchni ok.140 m położony na działce 760 m. Nieruchomość znajduję się w Międzyborowie w pełni podłączona do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

12,01 zł/m²166,43 m² 1 998 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy w Chodzieży, o pow. 166,43 m2. Czynsz najmu ok. 2000 zł netto/m-c,. Stan lokalu dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

54,94 zł/m²150 m² 8 241 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal (całe piętro), o powierzchni ok. 150 m2, zlokalizowany w południowej części miasta, w okolicach Dymin, przy ul. Ściegiennego. Lokal zlokalizowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł805 m² 930,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w Olsztynie, w zachodniej części miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Ukiel (krzywe). Idealna lokalizacja łącząca komfort miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 500 zł53,89 m² 12 367,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowana na poznańskich Naramowicach. Dogodny dojazd do centrum miasta - trasa do przystanku tramwajowego to 5 minut spacerem, bezpośredni dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47 m² 14 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na podwyższonym parterze budynku w prestiżowej lokalizacji Górnego Sopotu. Nieruchomość z dużym potencjałem.