Nieruchomości

238 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 000 zł1 112 m² 116,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedana! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną w Jastrzębiu Zdroju, obręb Bzie Górne o pow. 1112m2. Działka o szerokości od frontu 31m x 36m i 25m x 35m.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł1 032 m² 1 354,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu dwie działki budowlane pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: mały Kack to dzielnica, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 181 m² 88,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Firlej przy ul. Serockiej. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego mn zabudowa niska, jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza: - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58,50 m² 15 367,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż lokal o powierzchni 58,50 m2 znajdujący się na Wrocławskim Starym Mieście. Opis nieruchomości: * Pokój * Aneks kuchenny * Łazienkę z wc * Przedpokój Elementem konstrukcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Walim

Walim,dolnośląskie

95 000 zł1 498 m² 63,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas Działki budowlane na sprzedaż - Walim, ul. Królowej Jadwigi. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Walim. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł390 m² 6 407,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Inteligentny dom z widokiem, do wejścia od zaraz! Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową Wille w Radziszowie, nieopodal Skawiny. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

4 495 000 zł1 350,79 m² 3 327,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zabudowana położona w Kamieniu gmina Szemud teren usługowo - produkcyjny , o powierzchni działek 9100 m.km. zabudowane zespołem budynków zakładu produkcyjnego, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł519 m² 2 310,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadam na sprzedaż Kamienicę w Słupcy, bezpośrednio przy rynku. Kamienica składa się z 2 lokali usługowych, 4 mieszkań i podwórza. Kamienica jest w pełni wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 400 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1400 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/8, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 556 zł35,34 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 35,34 m z ogródkiem - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Tylko teraz u mnie promocyjna cena + gratis miejsce parkingowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Czaple,kujawsko-pomorskie

240 000 zł115,73 m² 2 073,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Czaple, gmina Świecie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Lokal mieszkaniowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 747 zł64,32 m² 10 335 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w zielonej dzielnicy Gdańska, które łączą wygodę życia miejskiego z spokojem otoczenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nawiady

Nawiady,warmińsko-mazurskie

899 000 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z dużą działką i stawem w miejscowości - Nawiady (gm. Piecki). Standard domu: powierzchnia ok. 190 m , 3 pokoje ( 2 sypialnie plus duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 30 arów, położoną w malowniczej miejscowości Czerteż, zaledwie kilka minut od Sanoka.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 492 m² 39,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana W miejscowości dąbrowa tarnowska, ul. Oleśnicka! Oferujemy Państwu na sprzedaży działkę z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, usytuowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

209 990 zł869 m² 241,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 870 m Z pozwoleniem na budowę konarskie, ul. DO wiatraka Gotowy start do budowy domu dla rodziny. Są miejsca, w których planujesz kiedyś wybudować dom. I są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł954 m² 220,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana pow. 954 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do rombu o orientacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł359 m² 696 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka gruntu o pow. 359 m2, zlokalizowana w pod kołobrzeskiej miejscowości - Budzistowo. Działka w otoczeniu osiedla mieszkaniowego jednorodzinnego i wielorodzinnego ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł146 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie podwyższonym deweloperskim położony w miejscowości Łukawiec, zaledwie 20 minut od centrum Rzeszowa. Nieruchomość została wybudowana w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

83 160 zł924 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną nr. 204/5 o powierzchni 924 m2 umiejscowioną w cichej otulinie Borów Dolnośląskich w malowniczej miejscowości Przejęsław oddalonej od Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł67,40 m² 6 157,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cicha okolica Ogródek 2 Miejsce postojowe 3 pokoje Wysoki standard budynku Nowoczesna bryła Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie czterolokalowej, zlokalizowane w Gaju Wielkim, gmina Kaźmierz.

Szczegóły ogłoszenia

201 600 zł770 m² 261,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Połączenie terenów zielonych z świetną komunikacją I Atrakcyjna cena. Działka budowlana w Gliwicach - Brzezinka, ul. Kozielska Szukasz miejsca, w którym połączysz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 795 000 zł23 010 m² 164,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta obowiązującym mpzp pod zabudowę mieszkaniową. Na sprzedaż duży, atrakcyjnie położony grunt o całkowitej powierzchni 23 010 m . Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36 m² 18 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2 pokoje, chłopska, przymorze małe lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu Przymorze Małe. Dzieli je od plaży jedynie 20 minutowy spacer. Bardzo blisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł165 m² 5 757,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Budynek inwestycyjny po generalnej modernizacji Duża działka 1371 m | Pszczyna, ul. Fredry Pow. użytkowa: 165,13 m + garaż 38 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł9 000 m² 35,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna działka o pow. 90a w Zgłobicach koło Tarnowa z lasem! Działka położona w spokojnej, cichej części miejscowości na końcu asfaltowej drogi gminnej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Letnicy z dużym balkonem i miejscem w hali garażowej Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji - Borkowo Powierzchnia: 43,11 m Lokalizacja: borkowo Odbiór: oddane do użytku Funkcjonalny układ i możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia W ogłoszeniu należą do właściciela oferty królewska - krowodrza / u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimierza Wielkiego Oferujemy do najmu mieszkanie o powierzchni 55 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

255 900 zł1 706 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

T woja przystań - c isza, spokój i kontakt z naturą Miejsce idealne na urlop, relaks i odpoczynek od codziennych spraw. Malowniczo usytuowana działka położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł39,13 m² 5 341,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: możliwość własnej aranżacji: przemyślany układ pomieszczeń pozwala na dostosowanie wnętrza do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł152,70 m² 8 840,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym, zrealizowany według projektu Dom w galantusach 3 (g2) biura archon+, usytuowany w spokojnej miejscowości Połchowo (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł12 800 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 12 800 m - Widlice, gmina Gniew Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości Widlice, w gminie Gniew, to wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł2 914 m² 399,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! zaproponuj swoją cenę! Grunt budowlany o pow. 2914m/2 pod zabudowę wielorodzinną Jelenia Góra-Miasto oferta skierowana do deweloperów Oferuję Państwu grunt inwestycyjny w Jeleniej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

85,92 zł/m²15,13 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal pod działalność medyczną - 15,13 m - Człuchów Nieruchomości Apartament oferują lokal do wynajęcia użytkowy o powierzchni 15,13 m , przeznaczony pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 104 m² 95,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położona na obrzeżu Gorzowa Wlkp., administracyjnie gm. Deszczno, łagodzin. Pow. od 1.000m2 do 1.104m2, w regularnym kształcie prostokąta, dostępne media: woda, energia, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł895 m² 156,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 895 m2 położona w Masłowie Pierwszym między ulicą Foliową, a ulicą Miodową. Dojazd do działki drogą polną. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł55,50 m² 2 792,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na parterze w budynku wielorodzinnym do remontu o pow. 55,5 m2 wraz z budynkiem gospodarczym (13m2), do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł175 m² 8 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:865 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 175m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 865 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

719 998 zł48 m² 14 999,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z osobną widną kuchnią. Jasne i funkcjonalne mieszkanie, kompleksowo wykończone i gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 200 zł70 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.