Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 730 zł1 339 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy siedem przestronnych budowlanych działek, o zróżnicowanych powierzchniach, położonych w gminie Rytwiany, z asfaltowym dojazdem i mediami, w zacisznym położeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 000 zł34,60 m² 16 416,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie Z ogródkiem | gotowe do wprowadzenia | początek piątkowo | poznań Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 34,62 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

15,51 €/m²197,60 m² 3 065 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 197,60 m, zlokalizowany w biurowcu z całodobowym dostępem oraz recepcją działającą 24/7. Budynek jest wyposażony w windę. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł31,32 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł49 000 m² 94,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka o powierzchni 49 000m2 położona w malowniczej okolicy, które stanowią prywatny las oraz polany. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł50,37 m² 5 062,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic , w dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł480 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   Informacja podstawowe: działka niebudowlana, z prawem do postawienia obiektów (zaleca się.

Szczegóły ogłoszenia

111 288 zł2 546 m² 43,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   działka Z możliwośćią zabudowy wraz ze studnią głebinową W ofercie sprzedaży posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,06 m² 67,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament | zacisze | klimatyzacja | wolny od zaraz Szukasz stylowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej okolicy? Zapoznaj się z tą ofertą! Apartament ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł3 342 m² 387,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.018528, 21.146278 Baniocha, ul. Piaskowa Numer Ewidencyjny 43/10 Media Prąd, gaz i kanalizacja - przy.

Szczegóły ogłoszenia

100 800 zł800 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Droszew pod Kaliszem. Powierzchnie działek od 650 do 1200 metrów2. Szczegółowy plan rozłożenia działek i powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł51 m² 12 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: uwaga możliwość zakupu W programie bez wkładu własnego Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł53,90 m² 7 328,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - I piętro Lubin-osiedle Świerczewskiego. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53,9 m 2 składające się z: 3 pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajmu kawalerka o powierzchni ok. 34 m2, położona na parterze zadbanej kamienicy, ok. 200 m od morza w centrum Ustronia Morskiego. Kawalerka po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł314 m² 9 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedania duży, wygodny dom wolnostojący z trzema garażami, położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Karłowice. Lokalizacja na wyjątkowo spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł700 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Budynek z 1908 roku, oryginalnie należący do kolei; , stacja Wawer" wąskotorówka. Główna ulica w dzielnicy Wawer Blisko stacji kolejowej "warszawa - Wawer" hotel/pensjonat/siedziba Firmy:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę na wynajem nowoczesnego apartamentu o pow. 45 m , zlokalizowanego przy ul. Tadeusza Kościuszki 22 w Krakowie. Lokalizacja Tadeusza Kościuszki 22 to.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł1 690 m² 5 857,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Huta Paprocka w Tychach - miejsce z potencjałem na rozwój! W sercu Tychów, nad malowniczym Jeziorem Paprocańskim, jest miejsce gdzie historia spotyka się z nowoczesnością Założona.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Dobra, będącej spokojnym i zielonym przedmieściem Bolesławca. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł212,97 m² 2 230,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Biuro 4 kąty nieruchomości Oferuje Państwu zadbany dom dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 212,97 m2 z działką 313 m2, w bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł274,90 m² 7 966,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Idea nieruchomości zaprasza Na sprzedaż obiekt z ogromnym potencjałem , zapoznaj się z treścią poniższej oferty. Wielofunkcyjna nieruchomość z ogromnym potencjałem - Łochowo k.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł81 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do zakupu przestronne mieszkanie znajdujące się w ścisłym Centrum Opola, przy ul. Książąt Opolskich. Mieszkanie położone jest na I piętrze kamienicy, ma metraż ok. 81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł2 000 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Pomiechowie położna w najbliższym sąsiedztwie rzeki Wkry w pobliżu jej ujścia do Narwi na malowniczej łące nadrzecznej! Brak możliwości zabudowy z uwagi na warunki.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł36 m² 10 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na ostatnim, 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2009 roku w Świdniku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

246 960 zł1 176 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1176 m 2 położona w Lędzinach, dzielnica Goławiec. Media tj. woda, kanalizacja, prąd i gaz w drodze dojazdowej. Są aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²112 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz rozpoznawalnej lokalizacji dla swojej firmy w Częstochowie? Do dyspozycji, nowoczesne i funkcjonalne lokale w nowo wybudowanym obiekcie przy ul. Jasnogórskiej 62 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy do wynajęcia halę o powierzchni 100 metrów kwadratowych wysokość 6 m. Halo może być przeznaczona na warsztat samochodowy jakąś produkcję. W celu uzyskania szczegółowych.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł178 m² 3 876,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:327 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w centrum miejscowości Pieszyce, tuż pod Górami Sowimi tj. około 65 km od centrum Wrocławia i 20 km od Krajowej drogi nr 8.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Wyjątkowa oferta! zacharzyn koło chodzieży dwa domy mieszkalne + lokal użytkowy pod działalność + budynki gospodarczo-garażowe + fotowoltaika a to wszystko na działce o powierzchni 1 406.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala warsztatowa o pow. ok. 120 m2, w Koszalinie na terenie bazy magazynowo-warsztatowej. Na nieruchomość składa się: -hala warsztatowa, -pomieszczenia biurowe, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł295 m² 5 589,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Szanowni Państwo, dom, do którego chce się wracać wyjątkowa nieruchomość w zielonym Fordonie Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, ciszę przerywaną jedynie śpiewem ptaków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł570 m² 5 245,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! okazja warsztat samochodwy + lakiernia na sprzedaż. Długa tradycja. Doskonała lokalziacja! Nieruchomość stanowią działki o łącznej powierzchni 1528.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

936 614 zł62,86 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc miejsce postojowe W garażu podziemnym - gratis W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapytaj O szczegóły Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł180,40 m² 5 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Przestronny Dom. Nieruchomość posadowiona jest na dużej, zadbanej działce o powierzchni ok.1630m2 z ogrodem oraz ze Stawem, a Bardzo Zielonej, Bardzo Ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł5 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena tylko 20 000,00 zł Za niewielką kwotę możesz mieć własny las na terenie miasta Siemiatycze. Możliwość posiadania własnego drewna do kominka lub pieca, nie trzeba daleko jechać -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Górki Grabiańskie powiat Łaski Gmina Widawa Dom jest idealnym miejscem dla osób szukających nieruchomości w cichej okolicy w pobliżu łąk i lasów 50 arowa działka Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 412 zł36,10 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 186 m² 349,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1186m2 położona w podpoznańskiej miejsco wości Dąbrowa, ,doskonale skomunikowana, w drodze przy działce prąd, woda, gaz i kan, , wśród nowych domów. brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 438 509 zł93,60 m² 15 368,69 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 750 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-zagrodowa w miejscowości Michałowice gm. Michałowice o pow. około 17,5 ara. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wym. około 25 m/67m.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł3 237 m² 23,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nad morzem. Działka o powierzchni 3 237 mkw., w kształcie prostokąta o długości 114 m i szerokości 28 m, położona w odległości ok. 900 m od jeziora.