Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 000 zł91,68 m² 9 685,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży: apartament 93 m | 3 sypialnie | 2 łazienki | wysoki standard | Osiedle Zachód Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie Z garażem W cenie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w świetniej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł70,31 m² 7 068,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1850

Mieszkanie 150 m od morza. Nieruchomość ta to historyczny budynek zlokalizowany w centrum Darłówka, 150 m od morza, oraz 65 m od nabrzeża Wieprzy. Wystawiony na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 471 m² 44,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w północno-wschodniej części miasta Lidzbark, w zachodniej części powiatu działdowskiego, przy ul. Główny Dworzec - drodze wojewódzkiej nr 541.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł61,78 m² 12 123,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,40 m² 8 127,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem i miejscem parkingowym - Tradycji! Z miłą chęcią prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z dwustronną wystawą okienną w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kądzielno

Kądzielno,zachodniopomorskie

2 500 000 zł334,89 m² 7 465,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w Kądzielnie Projekt Willa Parkowa 4 elegancja, solidność i komfort zaledwie 4 km od Kołobrzegu Na sprzedaż nowoczesny w stanie surowym zamkniętym, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł49,35 m² 22 269,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, bardzo jasnego, dwupokojowego mieszkania z ogródkiem i tarasem, położonego na nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł71,94 m² 8 201,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy, w pełni wykończony i gotowy do wprowadzenia dom całoroczny, położony w miejscowości Joniec w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy ścianie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

111,42 zł/m²18,22 m² 2 030 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie wynajmu lokalu usługowego oleśnica, rynek Prezentuję Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 18,22 m , położony w samym sercu Oleśnicy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł198 m² 4 040,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska tel.   Do sprzedania budynek o powierzchni 198 m2 usytuowany na działce o powierzchni 0,1001 ha, zlokalizowany 3 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 145 m²

Dom jednorodzinny w centrum Góry Kalwarii. Atrakcyjne miejsce pod dom lub usługi / własny pomysł. To idealna nieruchomość dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy bliskością natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brzozie

Brzozie,kujawsko-pomorskie

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Kontakt: marta Wolf Tel.   Mam przyjemność zaprezentować Państwu Dom w cichej i spokojnej miejscowości Brzozie oddalonej od Tucholi o 18km, cekcyna 5km ( miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

6 680 000 zł109 m² 61 284,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament z najlepszym widokiem na morze w Międzyzdrojach - 109 m | Luksusowe wykończenie, panoramiczne widoki na morze z każdego pomieszczenia oraz prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

16 800 zł600 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-usługowo-biurowy ok. 600 m2 w doskonałej lokalizacji przy Estakadzie Kwiatkowskiego Atrakcyjny obiekt o funkcji magazynowo-usługowo-biurowej o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie! Oferujemy do sprzedania mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 34 m 2 , na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku w okolicy ul. Królewieckiej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł159 m² 9 742,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 568 m²

Jeżeli są Państwo na etapie poszukiwania rodzinnego domu w okolicach Poznania, polecam wyjątkowy, komfortowy dom położony w Tarnowie Podgórnym przy ul.Wesołej. Miejsce wygodnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 740 000 zł145 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż najbardziej funkcjonalny, bardzo nowoczesny i niesamowicie funkcjonalny dom z bezpośrednim wyjściem do lasu Łagiewniki. Wykończony pod klucz W cenie wykończenie pod klucz wg.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,71 m² 4 898,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 44,71 m2 1 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł31,30 m² 18 690,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od pierwszego spojrzenia przyciągają światłem, przestrzenią i widokiem na miasto. Takie właśnie jest to jasne, narożne mieszkanie z balkonem i panoramą Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 616 m² 147,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pragnę Państwu zaprezentować nową ofertę naszego biura jaką jest działka rolno-budowlana, zlokalizowana w sercu Pienin, przy miejscowości Grywałd. Całkowita jej powierzchnia to 2616 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 172 m² 177,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka budowlana składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2172 m2 (2008 m2 + 166 m2), położona w miejscowości Dmuchowo 5 km od Dębek gmina Krokowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 478 m² 134,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka W częstkowie gmina szemud opis: przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w urokliwej części miejscowości Częstkowo gmina Szemud. Działka o pow. 1478 m2.

Szczegóły ogłoszenia

170 400 zł4 260 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 4 km od jeziora siecino! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Ostrowice, w gminie Drawsko-Pomorskie, zaledwie 4km od Jeziora Siecino! opis.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł70 900 m² 12,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Kętrzyn open home oferuje Państwu na sprzedaż, nieruchomość gruntową niezabudowaną o łącznej powierzchni 7,09 ha, położone w pobliżu miejscowości Kwiedzina - Gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 929 zł78,01 m² 6 908,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w Częstochowie przy ul. Limanowskiego, w dzielnicy Raków. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 500 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia działkę 1500m2 w cichej i zielonej części Czarnego Lasu. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 33,5x45,1 Działka posiada plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 082 m² 115,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w świetnej lokalizacji w bliskiej odległości od Goleniowa w Marszewie. Dostęp do działki z wewnętrznej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

142 920 zł1 588 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa działka o pow. 1788 m o szerokości 26 m , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną , w miejscowości Piechno , w okolicy zabudowa jednorodzinna , cicha , spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł129,26 m² 6 575,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny dom z pompą ciepła i ogrzewaniem podłogowym - Miłoradzice. Możliwość wykończenia pod klucz! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 288 029 zł75,77 m² 16 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej we Wrzeszczu, skąd mamy blisko nad.

Szczegóły ogłoszenia

39 666 zł1 803 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania. Bardzo dobra lokalizacja - Bydgoszcz Brdyujście. Dobra komunikacja transportem drogowym. Blisko portu lotniczego oraz portu żeglugi śródlądowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50,60 m² 14 802,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Najważniejsze atuty - 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m - Po kompleksowym remoncie wymienione instalacje, posadzki, drzwi oraz zabudowy - Dwustronny układ mieszkania zapewniający dużo.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł54,55 m² 3 666,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż 54,55 m 1 piętro Ostrowiec Świętokrzyski Master House Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,55 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł65,70 m² 11 385,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia pokrywa Wynajmujący. Hot oferta - doskonała inwestycja! Wyjątkowa oferta. Parterowy lokal z dużą witryną przy ruchliwej części ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł1 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia plac składowy o powierzchni do 1000 m z możliwością elastycznego dopasowania wielkości wynajmowanej powierzchni do potrzeb najemcy. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na wynajem ul. Targowa, osiedle Jakubskie Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²20,28 m² 1 217 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 20 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł73 m² 18 493,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż nieruchomość w świetnej lokalizacji: gdańsk Przymorze, nowe budownictwo, osiedle Nowa Lęborska. Apartament z ogrodem ok.55 m2 zlokalizowany przy ulicy Lęborskiej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

521 000 zł47,35 m² 11 003,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem, położone przy ul. Piastowskiej. Mieszkanie rozkładowe, z dużego pokoju wyjście na balkon, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,70 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Masz dość mieszkań wymagających kosztownych remontów i niekończących się poprawek? Brakuje Ci własnej przestrzeni na świeżym powietrzu, gdzie naprawdę można odpocząć? Codziennie tracisz.