Nieruchomości

239 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 000 zł220 m² 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Do sprzedania siedlisko we wsi Czysta Dęblina (pow. krasnostawki, gm. Gorzków) - malownicza miejscowość nieopodal rzeki i lasów, z doskonałym dojazdem do Krasnegostawu (10km) oraz pobliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł80 m² 7 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:393 m²

Do sprzedania 1/2 domu /parter/ wolnostojącego położonego w centrum Szczyrku przy deptaku i potoku Żylica. Brak ruchu samochodowego / ok, 100 m od ul. Beskidzkiej / W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł92,63 m² 6 358,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Tarasy nad Stawem - wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z tarasem i ogródkiem w spokojnej i zielonej okolicy! Na sprzedaż przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 92,63.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł10 351 m² 37,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działki przemysłowe w miejscowości Kanie-Stacja przy ulicy Dworcowej gmina Rejowiec Fabryczny. Całkowita powierzchnia działek to 10 351m2. Struktura: 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 565,50 m² 1 085,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł31,67 m² 14 177,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 31,67 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku w Rzeszowie, przy ul. Strzelniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 632 zł57,35 m² 9 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64,60 m² 6 578,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 64,6 m , usytuowany na pierwszym piętrze w pawilonie usługowym, w jednej z bardziej rozpoznawalnych i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 450 000 zł283,50 m² 22 751,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1712,61 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stajenczynki,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 073 m² 69,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczych działek przy lesie w Stajenczynkach Lokalizacja - Stajenczynki, gm. Obrowo ; - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży spółdzieklcze własnościowe prawo do lokalu na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie w bloku na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²31,49 m² 756 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca pkp Dębica przy ul. Głowackiego 30. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł77 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie 77 m (61,5 użytkowa) z garażem indywidualnym Baranówek, ul. Petyhorska Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta dotyczy budowy domu modułowego W konstrukcji szkieletowej drewnianej na działce o powierzchni 3000m2 w miejscowości Markowy Wygon (kolonia wsi Poczopek), gm. Szudziałowo,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Przez pierwsze 3 miesiące bez opłat odstępnego Proponowany lokal usługowy o powierzchni 73,38m2 jest umiejscowiony w bryle nowo wybudowanego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł113,95 m² 7 011,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Targowisko, gminie Kłaj. Nieruchomość została zaprojektowana zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł10 000 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Polecam do sprzedaży piękne siedlisko o powierzchni 1 ha, usytuowane w sielskiej okolicy pośród pól i łąk w gminie Lisków. Nieduży, ale funkcjonalnie zaaranżowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 000 zł58,86 m² 17 295,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz garderobą o powierzchni aż 58,86 m zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

290 700 zł53,12 m² 5 472,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m (50,8 m użytkowej), położone na 3. piętrze w bardzo dobrej lokalizacji na Piaskowej Górze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 100 m² 5 363,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

| na sprzedaż kompleks budynków usługowo-handlowo-magazynowych na działce o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowanej przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 480 zł35,82 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania, nowa inwestycja na mapie Lublina - ul. Pączka (boczna ul. Północnej) Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Przedstawiamy najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 342 000 zł5 115 m² 262,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Nieruchomość gruntowa!świeradów Zdrój-Czerniawa Zdrój! Polecam przepięknie położona działkę w Czerniawie Zdroju (obecnie dzielnica Świeradowa-Zdroju). Jedno z najstarszych uzdrowisk.

Szczegóły ogłoszenia

125 059 zł2 151 m² 58,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta niedrogich działek 21.5a BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC. Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a.

Szczegóły ogłoszenia

2 283 856 zł6 163 m² 370,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 6 163m , położone w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostrady A4 chrzanów/trzebinia, na terenie trzebińskiej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł4 300 m² 162,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ojrzanów piękna działka budowlano- rolna 4300m3 - na sprzedaż. Działka o powierzchni 4300m2 i wymiarach 175 x 25. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - zjazd z drogi prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 500 zł34 m² 8 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł39 m² 21 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nigdy niezamieszkałe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2023 roku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 133 m² 88,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka przy Lesie | Z Wydanymi Warunkami Zabudowy Oferujemy na sprzedaż w pełni przygotowaną pod inwestycję działkę gruntu o numerze ewidencyjnym 44/13, położoną przy ulicy Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 900 zł74,41 m² 8 653,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia? To dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i dużym poddaszem spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł33,42 m² 3 441,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 5 znajduje się na poddaszu w budynku pięciolokalowym, położonym w miejscowości Kaźmierz przy ul. Dworcowej 58. Struktura użytkowa lokalu mieszkalnego obejmuje dwa pokoje.