Nieruchomości

239 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 zł/m²151,21 m² 14 970 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na restaurację w centrum Gdyni - blisko Bulwaru Nadmorskiego Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

161 670 zł951 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj tam, gdzie natura naprawdę odpoczywa - Stary Adamów, ul. Działkowa Szukasz miejsca, w którym każdy poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a powietrze pachnie lasem.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł70,58 m² 1 686,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 70,58 m 2 , które znajduje się w 3-rodzinnym budynku typu szeregowiec, w bardzo spokojnej miejscowości Bełczna,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 37m powierzchni całkowitej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku na osiedlu Zazamcze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 010 m² 445,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż działka położona o powierzchni 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości - Osłoninie. Lokalizacja Osłonino to miejsce ciche i spokojne, bez tłumów turystów.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł36 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super kawalerka w Centrum! Jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 36 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym, przedwojennym budynku w Centrum Opola. Lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²125 m² 5 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 125 m2 w biurowcu klasy B+. Lokalizacja : Katowice Śródmieście , ok. Dtś Zamknięty aneks biurowy, składa się 3 pokoi, aneks kuchenny, toaleta, serwerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

28 zł/m²250 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura 250 M ! parking! wszystkie media W cenie! Na wynajem powierzchnia biurowa 250 m2 położona w dzielnicy przemysłowej Torunia na I piętrze. Lokal składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł289 m² 6 851,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w prestiżowej lokalizacji Kielanówka pod Rzeszowem. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1650 m2 położoną w miejscowości Suszki. Szczegóły oferty: - działka budowlana powierzchni 1650.

Szczegóły ogłoszenia

116 100 zł9 000 m² 12,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Park logistyczny zlokalizowany około 2 km od skrzyżowania drogi ekspresowej S11 (węzeł "poznań Tarnowo Podgórne") z krajową drogą 92 to nowoczesny kompleks hal magazynowych z biurami,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł55,26 m² 10 314,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie W nowym budownictwie Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku położonego na osiedlu Źródlanym, przy ulicy Rzeźniczaka. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57,22 m² 5 225,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! mieszkanie 3 pokojowe W śródmieściu Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,22 m2 usytuowane na 1 w 3 piętrowej kamienicy w Gorzowie Wlkp. przy ul. B.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 639 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super okazja dla dewelopera krosno ul. Białobrzeska! Marzysz o inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł50,33 m² 2 344,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny nr 14 zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w miejscowości Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63,94 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy. Mieszkanie o powierzchni 63,94m2, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 078 m² 398,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spokojna i malownicza okolica, doskonała lokalizacja, blisko Trójmiasta, blisko pkm i Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Kapuściska przy ul. Sandomierskiej w Bydgoszczy. Mieszkanie 50 m2 po generalnym remoncie, składające się z 2 pokoi umeblowanych.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,60 m² 14 379,08 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,66 m , położona w cichej i spokojnej części warszawskiego Bródna. Mieszkanie idealnie sprawdzi się pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jasiel

Jasiel,zachodniopomorskie

800 000 zł253,98 m² 3 149,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Niepowtarzalna oferta. Duży dom o pow. 284 m.kw. z ogródkiem w spokojnej okolicy. Na sprzedaż duży zabytkowy dom wybudowany w 1910 roku w miejscowości Jasiel ok. 12 km od Gryfic.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28 m² 21 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Freedom oferuje na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji Starego Miasta, licznych restauracji, klubów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Warzymice,zachodniopomorskie

550 000 zł286 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Nieruchomość położona przy głównej drodze w Warzymicach. Składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 178 m2 i trzech budynków gospodarczych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł105 m² 4 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Praktyczny, funkcjonalny, jednorodzinny, wolnostojący dom w spokojnej okolicy - Zdanowice - 7 minut do Jędrzejowa Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Posiadamy do wynajęcia halę z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni ok. 1.000 m - 2.000 m2, położony w dogodnej lokalizacji w Katowicach idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie jest położone przy ul. Czerskiej 18. Doskonała komunikacja, 10 min do centrum samochodem. W pobliżu Łazienki Królewskie- 10 minut pieszo. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

18,18 zł/m²220 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na wynajem duże pomieszczenie! Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, w pobliżu ul. Wolności. Lokal o powierzchni około 220m2, utrzymany w bardzo dobrym stanie. Za.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 166 m² 167,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Torunia i Bydgoszczy. Lokalizacja * Rozgarty, ul. Polna ; *.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł925 m² 64,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł499 m² 310,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta idealna dla osób szukających odpoczynku i wytchnienia wśród zieleni. Działka o powierzchni 499 m2, posadowiona w Nowym Dąbiu na terenie Ogródków Działkowych ,nad Notecią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł37,86 m² 17 432,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 37,86m z dużą działką 870m. Znajduje się w cichej i zielonej części Celestynowa - przy ul. Laskowskiej i składa się z: pokoju:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 500 m² 132,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Świeradowie-Zdroju | 1500 m | 209 000 zł Biuro nieruchomości myhome prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł133,57 m² 5 502,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 133 m , położony w spokojnej i rodzinnej okolicy. Funkcjonalny układ, jasne wnętrza oraz nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł94 m² 14 361,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji wuwa Vita Develi. Na całym osiedlu Nowe Żerniki łącznie w tej chwili jest 1400 mieszkań, 600 jest w budowie. Najważniejsze informacje: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł120 m² 74,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 120 m2 w nowoczesnym budynku położonym w dzielnicy Podgórze przy ulicy Armii "kraków" 77. Więcej zdjęć, rzut i film z wnętrza lokalu oraz z drona.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł81,60 m² 6 495,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż - dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe Piła | os. Zielona Dolina, ul. Nowa Przedmiotem oferty jest przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł62,85 m² 11 917,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty w centrum Niepołomic | ul. Młyńska | Kameralna inwestycja lokalizacja: z przyjemnością prezentuje na sprzedaż wyjątkowe apartamenty położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

207 200 zł1 480 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w Lipkach, gmina Czerniejewo, powiat gnieźnieński. Lipki/rakowo to urokliwa miejscowość, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Stary Borek,zachodniopomorskie

199 500 zł2 141 m² 93,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- około 3 km do plaży - Około 5 km do Kołobrzegu - W okolicy istnieje już zabudowa jednorodzinna - Osiedle domów jednorodzinnych - Dojazd droga gruntowa - utwardzona - Działki objęte planem.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł52,74 m² 10 902,54 zł/m²