Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 000 zł4 815 m² 20,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 48,15 a, położone w spokojnej części miejscowości Jadachy, w gminie Nowa Dęba. W skład oferty wchodzi działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 900 zł41,91 m² 8 539,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową położoną przy granicy Leszna i Święciechowy Oferujemy 13 mieszkań i 4 garaże na sprzedaż w nowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł1 155 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Idealna działka W zacisznej okolicy! wspaniałe miejsce na wymarzony dom! 30 km od katowic! 20 km od lotniska I autostrady A1! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł762 m² 288,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 762 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 179 m² 101,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży prezentujemy Państwu działkę budowlaną usytuowaną w podwałbrzyskiej miejscowości Struga, przy ulicy Jana Pawła II, w bliskim sąsiedztwie Szczawna Zdroju. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł57,30 m² 23 909,25 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

585 786 zł57,43 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na III piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,06 m² 28,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli dusisz się w małych przestrzeniach a poszukujesz mieszkania na wynajem to właśnie znalazłeś odpowiednie. Do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł325 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 735 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej. Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie z widokiem na prywatny las. Miejsce, gdzie codzienność staje się luksusem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł57 m² 22 807,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji ok. 200m od morza. Składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł3 420 m² 327,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Borzęcin Duży, blisko ulicy Spacerowej, w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka położona w malowniczej okolicy, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

English below , we speak English Na sprzedaż przestronn e trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej Willi. Powierzchnia całkowita mieszkania - 96,29 m2 + Loggia - 18 m2 + Duży taras - 24 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronny dom jednorodzinny, zlokalizowany w świetnej lokalizacji w centrum Kłodzka przy ul. Mickiewicza. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia urządzoną kawalerkę, położone na 6 piętrze w kameralnym bloku na Ul. Granicznej w Rzeszowie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i urządzone: - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Samin

Samin,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 489 m² 100,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca, gdzie będziesz mógł odpocząć i zdystansować się od problemów życia codziennego? Potrzebujesz miejsca na łonie natury, gdzie będziesz mógł spotykać się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

59 zł/m²48 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni ok 48 m2 /2 pomieszczenia biurowe , korytarz,wc/ Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok. 48 m2.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł86,58 m² 7 842,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Opis Oferta tylko w biurze prospace Nowa cena na pierwsze lokale wystawione na sprzedaż! Oferujemy na sprzedaż świetnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Płoty.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł60,62 m² 11 860,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,62 m , zlokalizowanego na 1. piętrze kameralnego, czteromieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł427 m² 7 962,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:797 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na Muchoborze! Jedyna taka nieruchomość we Wrocławiu! Dom projektu znanego postmodernistycznego architekta Wojciecha Jarząbka - oryginalny styl, bryła.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 45 m w centrum Zielonej Góry + 25 m piwnic | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł54 m² 12 870 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 54 m2 na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Wilga IX B na Gocławiu w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie: - powierzchnia 54.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie o pow. 68 m2, przy ul. Tylnej. Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim V, piętrze w apartamentowcu przy ul. Tylnej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł41 064 m² 29,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 41 064 m2. W dobrej lokalizacji drogi powiatowej prowadzącej na Nisko, stalową Wolę. dobra cena duża powierzchnia zielona i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 200 m² 274,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 położona w miejscowości Zerwana gmina Michałowice. Działka objęta Planem zagospodarowania. Zgodnie z mpzp położona na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 64 m na wynajem w sercu Krakowa przy ul. Napoleona Cybulskiego w dzielnicy Stare Miasto. Lokalizacja Inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł2 370 m² 1 645,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas |r| Property prezentuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 2370 m z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej, zlokalizowana w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 369 762 zł69,45 m² 19 723 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam okazję zainteresować Państwa nietuzinkowym mieszkaniem. Lokal znajduje się w prestiżowym przedsięwzięciu Modern Mokotów. Zalety: elegancki i supernowoczesny apartament w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł66,28 m² 7 240,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie 4-pokojowe na Zabobrzu III. Lokal o powierzchni użytkowej 63 m2 zlokalizowany na IV i ostatnim piętrze bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

46,03 zł/m²98,20 m² 4 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 98,2 m w dwupiętrowym obiekcie łączącym w sobie estetykę i funkcjonalność. Budynek położony jest bezpośrednio przy drodze miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,33 m² 21 751,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament Kołobrzeg przy plaży | Diune Hotel & Resort 5 | 41,33 m | 2 pokoje | taras | 1 piętro Jeśli szukasz apartamentu nad morzem, który od pierwszej chwili daje komfort i standard hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł96 m² 5 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz unikatowego mieszkania w centrum miasta? Szukasz loftowego wnętrza i lubisz otwartą przestrzeń? Cenisz sobie lokalizację i mieszkanie w centrum Bydgoszczy? Jeśli tak to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 908 zł34,06 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Węglin w Lublinie. Idealne dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Balin,małopolskie

2 290 000 zł274 m² 8 357,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowa rezydencja na sprzedaż - Balin, 274 m , 7 pokoi, garaż dwustanowiskowy, 25-arowy ogród Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować niezwykłą rezydencję, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 636 zł36,99 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,99 m2(identyfikator mieszkaniaa1/1) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 24,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł91,27 m² 5 248,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie stanowiące całą jedną kondygnację budynku. Nieruchomość w bardzo pożądanej lokalizacji Zgorzelca -.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij nowoczesne powierzchnie biurowe w Gdyni, zlokalizowane w dogodnej lokalizacji, idealnej dla Twojego biznesu! Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy w Gdyni? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł7 235 m² 6,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

*** działka leśna ***zabłudów*** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację działki leśnej położonej w miejscowości Zabłudów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26m.

Szczegóły ogłoszenia

37,21 zł/m²43 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy na wynajem Piła, ul. Śródmiejska - 43 m , centrum miasta, budynek z windą Szukasz lokalu w świetnej lokalizacji, który zapewni wygodę zarówno pracownikom, jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł700 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom dający nieskończone możliwości aranżacyjne! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej.