Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

100 zł/m²78,41 m² 7 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Nowy narożny lokal usługowy | witryny od ulicy | blisko centrum Na wynajem nowy lokal usługowy w doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulicy Pereca i Grochowej we Wrocławiu, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł15,83 m² 113,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowy, umeblowany i wyposażony apartament usytuowany na parterze wielomieszkaniowego budynku w atrakcyjnej, turystycznej miejscowości. W pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł67,62 m² 85,77 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny 3-pokojowy apartament na Krzykach we Wrocławiu do wynajęcia. Polecamy do wynajęcia 3-pokojowy apartament z balkonem przy ul. Drukarskiej w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł77,40 m² 4 392,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Rożnowice, gmina Biecz, powiat Gorlice, woj. Małopolskie Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 77,40 m wraz z piwnicą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia namiot magazynowy 250 m + plac 500 m - dostęp od maja 2026 Oferuję do wynajęcia namiot o powierzchni 250 m wraz z przyległym placem o powierzchni 500 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł600 m² 3 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja - Działdowo, ul. Konopnickiej 4/6 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 272 m²

Dom, do którego chce się wracać - widok, cisza, przestrzeń | Słotwina Są nieruchomości, które po prostu się ogląda i są takie, które się czuje od pierwszego wejścia. Ten dom należy do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł180 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zacznij budować swój dom dokładnie tak, jak chcesz! Rynek pierwotny - bez podatku pcc Jeśli marzysz o domu, który będzie od początku zaprojektowany pod Ciebie i Twoją rodzinę - bez.

Szczegóły ogłoszenia

20,01 zł/m²43,88 m² 878 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 43,88 m2 zlokalizowany na I p. budynku dworca. Oddany zostanie najemcy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł497 m² 1 587,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy Rezerwacie Żurawiec | cicha, zielona okolica i pełen dostęp do infrastruktury miejskiej | Blisko komunikacji (pst) | Niewielki dom z tyłu działki - z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

98,62 zł/m²109 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Stylowy lokal biurowy 109 m w odrestaurowanej kamienicy, śródmieście, wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 109 m , zlokalizowany w przedwojennej,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 851 m² 119,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bydgoszcz łęgnowo, działka 3851 m2. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł189 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:713 m²

Nieruchomość składa się z domu wolnostojącego (189 metrów kw.) w stanie surowym zamkniętym usytuowanego na działce (713 metrów kw.) przylegającej do zabytkowej alei lipowej prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł90 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Siedlisko położone w gminie Brańsk. Wieś Domanowo w której znajduje się szkoła , sklep, kościół. Dom z bala wybudowany w latach pięćdziesiątych. Stan domu do częściowego.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł30 m² 6 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w Keller Williams! prestiż I potencjał - Twój biznes przy ul. Piłsudskiego! Szukasz miejsca, które samo przyciągnie klientów? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł69,39 m² 6 196,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu klimatyczne, niezwykle przytulne mieszkanie położone na parterze kamienicy, na obrzeżach centrum miasta - ul. Spółdzielcza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w bloku. Mieszkanie jest przestronne, jasne, w skład wchodzą kuchnia (oddzielna), łazienka, pralnia oraz balkon. Do mieszkania należy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140,40 m² 4 978,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny o pow. pow. użytkowej 111,24 m2 + garaż 29,16 m2 położony na działce o pow. 0,1006 ha w miejscowości Steklinek pomiędzy Lipnem.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom szeregowy | Borowiec ul.Janusza Korczaka| 90 m2 | ogródek | bezczynszowy. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 90 m2, zlokalizowany w Borowiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł930 m² 2 075,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w centrum Bydgoszczy Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 930 m , położona w centrum Bydgoszczy. Nieruchomość zabudowana jest dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł136,80 m² 7 821,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Czy marzysz o domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz budzić się wśród zieleni, w ciszy, z widokiem na las, a jednocześnie mieć szybki dojazd do stolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł704 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 704 m , położona w miejscowości Grzmucin. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,46 m² 13 449,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Z 2 miejscami postojowymi W hali garażowej łączna cena nieruchomości to 819.000 zł LOKALIZACJA Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,37 m² 13 281,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na parterze kameralnej inwestycji w zabudowie bliźniaczej, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | 2 pokoje | 41 m | Balkon | Garaż | ul. Jagiellońska Do wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł3 500 m² 134,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Sasinie o powierzchni 3500m2. Przeznaczenie działki w mpzp zabudowa usługowa. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Prąd i Woda w drodze bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:18/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie szuka najemcy od czerwca 2026. Położone jest na 18 piętrze przy ul. Kasprzaka. Nowocześnie wykończone mieszkanie składające się z sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł12 900 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w atrakcyjnej dzielnicy Kolonia Kośnik - Drawno Niedaleko działki znajduje się rzeka Drawa oraz jezioro. Informacje podstawowe: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł177 m² 44,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie niewielkiego osiedla mieszkaniowego budynków wielorodzinnych, w sąsiedztwie Zakładu Produkcji Betonów Betonbest. Działka posiada kształt trapezu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 725 zł105,50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim plus - położone gładzie, całość pomalowana na biało, wykonane sufity podwieszane, belki wyszlifowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 007 zł38,23 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 087 m² 216,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1087 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 000 zł79 m² 8 708,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53,93 m² 50,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i miejscem postojowym w podziemnym garażu przy ulicy Czarnuszkowej we Wrocławiu rezerwacja Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Żary, kamienica, 1000 m2, cena 3 500 000zł, sprzedam. Do sprzedania okazała kamienica usytuowana w samym centrum miasta. Kamienica wybudowana została w 1980 r. w strefie zabytkowej. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²47 m² 2 679 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow.47m2 - w klimatycznym budynku, w pobliżu CH Magnolia oraz dużego osiedla mieszkalnego. Bardzo dobrze skomunikowany - blisko przystanki mpk, a dla.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł7 908 m² 74,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: atrakcyjny teren z potencjałem inwestycyjnym - Klebark Wielki k. Olsztyna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 7 908 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 52,5 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 313 m² 761 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę budowlano-rolną o powierzchni 13,13 ara , zlokalizowaną w Krakowie- pychowicach ul. Wielkanocna. Nieruchomość posiada szereg zalet które wyróżniają ją.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 438 m² 28,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Strobów, w gminie Skierniewice, w powiecie Skierniewickim. Duża działka o powierzchni 4438 m2, z czego: około 1100 m2 to działka.

Szczegóły ogłoszenia

39,60 zł/m²50,51 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe lub mieszkanie o powierzchni 50,51m2 usytuowane na I piętrze. Nieruchomość zlokalizowana przy wylocie na Wrocław. Lokal składa się z: dużego pokoju.