Nieruchomości

239 094 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

270 000 zł51,48 m² 5 244,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Łaziskach Średnich przy ulicy Św. Barbary o pow. 51,48m2, usytuowane na II piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 332 zł36,52 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

294 700 zł1 640 m² 179,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 1640 m2 w Borku Starym z szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa. Działka widokowa z piękną ekspozycją południowo zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

39,32 zł/m²127,15 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia! Lokal usługowy w Wałczu przy ulicy Kołobrzeskiej usytuowany na pierwszym piętrze budynku dwukondygnacyjnego. Łączna powierzchnia wszystkich pomieszczeń 127,15m 2 Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł19 600 m² 15,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej ze stawem położonej w Dębogórze gm. Widuchowa w otoczeniu lasów i zbiorników wodnych. Działka o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł2 336 m² 8,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 23,36 a. Działka Leśna idealna pod rekreację. Zalety nieruchomości: - dojazd gminną drogą utwardzoną, -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł160 m² 1 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:994 m²

** dom drewniamy ** hajnówka ** działka 964 M 2 Zapraszamy Państwa na prezentację domu wolnostojącego w Hajnówce Dom konstrukcji drewnianej o powierzchni 169 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

252 866 zł2 838 m² 89,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki z wydanymi warunkami wz położonej w poszukiwanej lokalizacji - Postołów -bieszczady- działka:.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł900 m² 321,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 9 arów o szrokości 21m. położona w Rącznej, gmina Liszki, pow. Kraków, woj. Małopolskie. Działka płaska, widokawa, położona w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 172 m² 166,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę, o pow. 1172m2, usytuowaną w sąsiedztwie nowo budowanych domków jednorodzinnych, w miejscowości Poręba, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

102 900 zł980 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Transakcja sprzedaży kształtnej działki gruntu położonej w Kaniej Górze gmina Zgierz. Cicha , spokojna okolica , Cena.

Szczegóły ogłoszenia

396 500 zł40,46 m² 9 799,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

| szczegóły dotyczące lokalu: - powierzchnia 40,46 mkw. - lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem, sypialni, przedpokoju, łazienki - odrębna własność, lokal mieszkalny - taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 451 m²

|na sprzedaż| Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wolnostojący wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Stary Śleszów w gminie Żórawina z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 006 m²

Wyjątkowe Gospodarstwo Rolne w Słomkowie Suchym, gmina Wróblew Lokalizacja: słomków Suchy, gmina Wróblew Cena: 1 700 000 zł Szukasz miejsca, które połączy komfort życia rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł84 m² 94,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul.Mokotowskiej - jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Nieruchomość Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł73 m² 8 836 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73 m , położone w budynku z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax- nie szukaj dalej Na sprzedaż wolnostojący dom w gminie Czernichów miejscowość Czernichów. L okalizacja Miejscowość położona nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 299 999 zł137,45 m² 16 733,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Czy można mieć własny dom z ogrodem, nie rezygnując z przywilejów życia w sercu Krakowa? Właśnie ten dom daje Ci to wszystko- kameralną enklawę na styku trzech najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł1 369 m² 330,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka budowlana w Chylicach gm. Jaktorów o pow. 1369 m2. Działka jest atrakcyjnie położona wśród działek niezabudowanych i domów jednorodzinnych. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

99 860 zł649 m² 153,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

36 parceli - różne metraże 6491209 m - Ty wybierasz! - Szerokość każdej to min. 20 m Unikalna oferta 36 działek budowlanych, z których możesz wybrać dokładnie tę, która najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł118,85 m² 7 488,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:596 m²

Nowoczesny dom parterowy Z garażem | wągrowiec, ul. Bartodziejska Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w Wągrowcu przy ul. Bartodziejskiej w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł550 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 875 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość pod usługi (magazynowo - warsztatową) z zapleczem socjalno-biurowym położoną w Nowogrodźcu koło Bolesławca. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł351,50 m² 4 807,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom z basenem przy granicy Lublina | 351,5 m | działka 1700 m | możliwość dwóch rodzin Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom położony tuż przy granicy administracyjnej Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 534 m² 86,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z bezpośrednim dostępem z drogi asfaltowej. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł53,80 m² 4 739,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,80 mkw, niezwykle ciche i spokojne, położone w budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową, co realnie przekłada.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Goleniów,zachodniopomorskie

1 600 000 zł16 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną położoną w miejscowości Miękowo w gminie Goleniów. Działka o powierzchni 16000 m2 o atrakcyjnej lokalizacji teren z możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł160 m² 3 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta na wyłączność-tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! Oferuję do sprzedaży dom parterowy w stanie surowym zamkniętym plus znajdujący się w Stronnie gm. Dobrcz. Dom pobudowany.

Szczegóły ogłoszenia

434 340 zł1 143 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż Glinno, ul. Grafitowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 773/24, położona w miejscowości Glinno, w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł137 m² 8 759,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczej Ustjanowej Górnej -jednej z najbardziej urokliwych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł688 m² 377,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana pod kościanem wokół dużo terenów spacerowych Polecam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 688 m , położoną tuż przy granicy Kościana, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł52,96 m² 5 947,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowice 53 m Parter Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł166,44 m² 8 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Wyjątkowy, gotowy do zamieszkania, parterowy dom wolnostojący z 2021 roku w Daszewicach, położony na działce o powierzchni 704 m 2 Inwestycja rozpoczęta: 12.07.2019 r. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

102 410 zł1 463 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Starym Polichnie atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy trzy działki budowlane w miejscowości Stare Polichno, każda z wydanymi warunkami zabudowy. Cena: 70 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 612 zł65,57 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:993 m²

Twój Dom Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom dwukondygnacyjny o pow. 109 m2, znajdujący się na działce o pow 993m2 w Jastrzębiu-Zdroju. Cena: 400 000 zł! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w centrum handlowym "park 111", które mieści się w Śródmieściu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł150,70 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 176 504 zł78,78 m² 14 934,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Dopasuję się do Ciebie - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy To propozycja dla rodzin, które cenią nowoczesną architekturę, komfort codziennego życia oraz bliskość natury przy.

Szczegóły ogłoszenia

261 040 zł2 008 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługowo-budowlana - tleń, bory Tucholskie ? Idealna pod usługi (sklep/restauracja) lub budowę domu! ? Lokalizacja: tleń - serce Borów Tucholskich ? Powierzchnia działki: 2008 m2 ?.

Szczegóły ogłoszenia

36,14 zł/m²33,20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pro-Dom Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę wynajmu lokalu w atrakcyjnej lokalizacji miasta Goleniów - ulica Grunwaldzka, gmina Goleniów. Gmina Goleniów ma bardzo korzystne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 168 m² 154,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona W tarnowie, z dogodnym dostępem do ul. Nowodąbrowskiej -jednej Z głównych arterii miasta. Nieruchomość objęta jest aktualnymi i bezterminowymi.