Nieruchomości

238 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 000 zł9 000 m² 4,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki rolno-leśne o łącznej pow. 9000 m2 w gminie Księżpol Majdan Stary, gm. Księżpol Położenie i okolica: oferowane działki położone są w miejscowości Majdan Stary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł121,34 m² 6 535,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:221 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i pięknej okolicy w miejscowości Horodniany Dom znajduje się na działce o powierzchni 221 m2. Parter składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 920 zł6 542 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rudna Mała 65,42ar wz Magazynowo-Produkcyjny Tylko u nas Oferta na wyłączność Rudna Mała gmina Głogów Młp. Warunki zabudowy pod Budynek magazynowo produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 569 m² 159,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki z widokiem na góry, położone u podnóża Karkonoszy, w urokliwej miejscowości Mysłakowice. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajmu - Gliwice, sośnica ul. Korczoka > Powierzchnia: 55 m > Dotychczasowe przeznaczenie: sklep mięsny (przystosowany pod gastronomię i handel spożywczy) > Układ.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł9 900 m² 8,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

- lokalizacja: kicznia (gmina łącko) - Powierzchnia: 99ar/9900mkw - Media: prąd w sąsiedztwie - Przeznaczenie: tereny rolne i las - Droga: do ustanowienia służebność Teren lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł47,60 m² 16 281,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 47,6 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w budynku z windą w samym sercu Pruszkowa. Lokum to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł6 652 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano-rolną o powierzchni 6652 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²92 m² 4 508 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy, biurowy - Dzielnica Podgórze, zabłocie lokale: - 92 m na 2 piętrze - na parterze 160 m - jasne i przestronne pomieszczenia Budynek: - ogrodzony, - z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Zawada,małopolskie

1 290 000 zł156,63 m² 8 235,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:821 m²

Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 312 m² 334,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość stania w korkach, huku miasta i sąsiadów zaglądających Ci w talerz przez okno bloku? Pora na przeprowadzkę tam, gdzie trawa jest bardziej zielona, a powietrze pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł100 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja Polecamy Realizacja czerwiec lipiec 2026 r. Biuro City Invest oferuje na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej (budynek dwu-lokalowy) z użytkowym poddaszem, brak pcc! Brak opłat.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,06 m² 8 518,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - Czarnówko | Bungalow blisko Lęborka Na sprzedaż ładny dom wolnostojący typu bungalow , położony w miejscowości Czarnówko, gmina Nowa Wieś Lęborska , zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł48,35 m² 18 386,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,35 m , położone w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 168 m² 128,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka zlokalizowana w Dusznikach przy ul. Orzechowej. Położona w zacisznym miejscu w sąsiedztwie kilku domów jednorodzinnych stanowiącym małe, prywatne osiedle ze ślepą drogą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34,15 m² 23 396,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Aplauz zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej lokalizacji w Rogowie, w inwestycji Shellter Apartments - miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,55 m² 8 587,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż duże, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w Centrum Gryfina. Mieszkanie środkowe, ciepłe, położone na II piętrze ocieplonego budynku. W ostatnim czasie w oferowanym.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł2 600 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na redykajnach wśród jezior Na sprzedaż wspaniała, ekskluzywna działka budowlana o powierzchni 2600m2 z wi Nieruchomość położona na Osiedlu Redykajny w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 -pokojowe z prywatnym parkingiem na sprzedaż w Opolu. Marzysz o cichym, spokojnym miejscu, które będzie Twoim azylem, a jednocześnie zapewni bliskość niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²55 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 55m2 w Gdyni Chwarznie. Lokal mieści się na parterze domu wielorodzinnego. Składa się z dwóch pomieszczeń i pomieszczenia socjalnego. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Siechnice,dolnośląskie

1 099 000 zł139 m² 7 906,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 m²

Deweloperskie, prowizja 0%, bez podatku pcc Dom w zabudowie bliźniaczej, własny garaż i ogród. Planowany odbiór I kwartał 2027r bestate nieruchomości wrocław oferuje do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł1 633 m² 1 500,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - wawer/ falenica/patriotów , Piękna działka budowlana o pow. 1633 m2 w świetnej lokalizacji w Warszawa Falenica, okolica, ul. Patriotów , W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł135,90 m² 5 658,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem - Siemianowice Śląskie, ul. Storczykowa Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł5 500 m² 12,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna w miejscowości Smerkowiec, gmina Uście Gorlickie, województwo Małopolskie o powierzchni 55 arów. Dojazd drogą utwardzoną szutrową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

11 250 zł1 250 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu części hali przemysłowej o powierzchni ok. 1250m2 o wymiarach ok. 24m x 52m i wysokości ok. 9m. Dwunawowa hala o konstrukcji żelbetowej, oparta na siatce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 584 zł69,54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie czteropokojowe w dobrej lokalizacji. W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł41,70 m² 5 396 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o łącznej powierzchni 41,70 m, położony w pasażu handlowym flisak w Tczewie przy Alei Zwycięstwa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł340 m² 102,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentujemy Państwu klimatyczny dom, który łączy tradycyjny, góralski urok z ogromnym potencjałem użytkowym i inwestycyjnym. Na nieruchomości znajduje się również dodatkowa działka,.

Szczegóły ogłoszenia

6,80 zł/m²165,06 m² 1 122 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenia usytuowane w budynku socjalno-administracyjnym w pobliżu dworca i torów kolejowych o łącznej powierzchni 165,06 m2. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 990 zł99,40 m² 20 120,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie Deweloperskim! Projekt, który stanowi swoistego rodzaju korespondencję pomiędzy stylem okresu modernistycznego, a współczesną estetyką trendów w europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,15 m² 8 169,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy przy ulicy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości 4 Kąty prezentuje do sprzedaży ośrodek wypoczynkowy składający się z 5 domków letniskowych zlokalizowany w malowniczej miejscowości Przyjezierze które jest znanym.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

65 000 zł16 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 16 m 2 położony przy ulicy Ogrodowej 31. Budynek zespołu garaży pobudowany w 2001 roku. Garaż o wymiarach 2,75 x 5,75 m i wysokości 2,45.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 600 m² 80,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z zabudowaniami położonej - w przybliżeniu - w połowie drogi między Miechowem i Wolbromiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 000 zł43 m² 13 162,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Gdyni Obłuże - Twój nowy komfortowy dom! Szukasz nowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Nowa inwestycja w Gdyni Obłuże to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł601 m² 1 613,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 512 m²

Na sprzedaż obiekt handlowo-magazynowy o pow.601m2 za sklepem Dino przy ul. Kołobrzeskiej nr 10 w Białogardzie. Działka nr 76/2 - niezabudowana o pow. 488m2 i działki 75/ 4, 75/6.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Budynki oddzielone od siebie podwójną ściana( bloczek 24cm,styropian eps 100 4cm, bloczek 24cm.) Konstrukcja Fundament posadowiony na płycie wstępnej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł54,40 m² 5 422,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,40 m2 usytuowane na wysokim parterze w budynku 4- piętrowym po termomodernizacji przy ul. Fortecznej. Układ pomieszczeń : - ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Purda,warmińsko-mazurskie

295 000 zł3 122 m² 94,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Pięknie położona działka budowlana. Zdecydowanie polecana dla wielbicieli ciszy, spokoju i obcowania z naturą. W najbliższym otoczeniu lasy Państwowe (puszcza Napiwodzko- ramucka) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł1 802 m² 3 718,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora , jedna Z ostatnich działek z potencjałem inwestycyjnym w miejscu, jakich w Krakowie nie zostało wiele. Istnieje możliwość dokupienia gruntów sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 zł/m²519,75 m² 7 016 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Jędrzejowie przy ul. Reymonta 28a. Przedmiotem najmu znajdują.