Nieruchomości

238 559 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

472 130 zł1 523 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż inwestycyjna działka w sercu Zabrza - ul. Monte Cassino Działka o powierzchni 1 523 m Atuty: > Doskonale zlokalizowana - położona w centrum miasta, z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł5 800 m² 0,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajmu działka budowlano-inwestycyjna znajdująca się w Wieprzu na granicy z Andrychowem - Biała Droga ( przy tej ulicy powstaje najwięcej inwestycji w powiecie). Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł92,30 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty: - topowa lokalizacja - naprzeciwko Europejskiego Centrum Solidarności, w samym sercu Gdańska - Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych - 600m do.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz taniego mieszkania 3-pokojowego na niskich piętrach w bloku na Zabobrzu, na niezbyt dużym metrażu a jednocześnie w bardzo wygodnej lokalizacji i nie boisz się remontu.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł2 060 m² 349,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 378 m²

Kowary, obiekt, usługowy, mieszkalny, hotelowy, sprzedaż. Możliwość zamiany obiektu na inną nieruchomość Na sprzedaż budynek użytkowo - mieszkalny położony w malowniczej okolicy, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Chojna,zachodniopomorskie

15 000 zł6 250 m² 2,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe, przeładunkowe. Do wynajęcia grunt w połowie utwardzony o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

18,15 zł/m²270 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę halę usługowo - magazynową z biurem - całość 270 m2 Układ pomieszczeń - parter: pomieszczenie biurowo - usługowe (sala sprzedaży) na parterze 25m2 , toaleta, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł3 920 m² 790,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta Kościerzyna, działka połozona jest na terenie usług Opis oferty Duży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 144 zł55,57 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kontakt do opiekuna oferty   Brak pcc! Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Altanowej w bydgoskim Fordonie. Ta lokalizacja jest idealna dla osób, którym zależy na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł74 m² 6 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

70 m powierzchni użytkowej | kamienica 1904 R. | 1. Piętro | ul. Dworcowa Lokalizacja: bydgoszcz, ul. Dworcowa (śródmieście) Powierzchnia użytkowa mieszkania: 70,00 m Powierzchnia dodatkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 166 m² 96,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gruczno | działka budowlana | warunki zabudowy | 2166 m2 | idealna pod budowę domu | świetna lokalizacja | media | blisko sklepy, przychodnia, szkoła! Na sprzedaż działka o powierzchni 2166.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł48 500 m² 4,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łąka - Dalewo, gmina Drawsko-Pomorskie Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka rolna o pow. 4,85ha obręb Dalewo w cichej i spokojnej okolicy. Wokół pola.

Szczegóły ogłoszenia

471 328 zł14 729 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością uzyskania Warunków Zabudowy. Działka znajduje się w miejscowości Nowa Wrona, gm. Joniec. Jej powierzchnia to 14729 m2 i ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 098 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 30,98 ara zlokalizowaną w malowniczej Kopytówce , gmina Brzeźnica. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł2 466 m² 1 622,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Projekt inwestycyjny działka na sprzedaż z prawomocnym pozwoleniem na budowę w Chorzowie, ul. Karpacka 16 Na sprzedaż działka budowlana z pełną dokumentacją prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł95,50 m² 6 251,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Murowany dom letniskowy w Przybrodzinie, nad jednym z najczystszych jezior w Polsce - Jeziorem Powidzkim, rekreacyjny, z widokiem na jezioro. Solidny, murowany i położony.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 300 m² 99,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki idealnej pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka o powierzchni 23 arów ( 12 arów, to teren budowlany), płaska o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej , dzielnica niwka. Układ funkcjonalny: - przestronny salon z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Świadka. Budynek mieszkalny oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł33,49 m² 94,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (573x484x588) for more information Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie mieszczące się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł103,65 m² 5 779,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie jak dom! Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na Os. Morskim w budynku z lat 90. Prezentujemy mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,65 m2, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł31 m² 12 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Westate Włochy przedstawia na sprzedaż jasną kawalerkę o powierzchni 31 m , położoną w nowoczesnym bloku z 2025 roku spokojna, zielona część Wieliszewa, blisko Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł1 006 m² 110,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni 1.006 m2, położona na granicy miejscowości Okole i Linowiec, gm. Starogard.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 4 - Wręczyca Mała, ul. Długa Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Wręczyca Mała przy ul. Długiej. Nieruchomość o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł725 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Święciechowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Święciechowie. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu!.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana usytuowana w Kraśniczej Woli (5 km od Grodziska Mazowieckiego) o powierzchni ok. 1500 m2. Działka ma wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. - powierzchnia zabudowy 16% -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł84,40 m² 9 229,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

4 pokoje | ogród | bez pcc i prowizji Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Kiełczówku. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 622 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ostatnią działkę pod zabudowę mieszkaniowo-usługową w Inowrocławiu przy ul. Wielkopolskiej. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł121 m² 5 991,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż gotowe, nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w Rzeszowie osiedle Budziwój, zaledwie kilka minut od centrum miasta. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł315 m² 3 650,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

0% prowizji od kupującego! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę. Bardzo funkcjonalny i wygodny dom położony w atrakcyjnej części Aleksandrowa Łódzkiego. Budynek trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł24 113 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2,41 ha | gmina pniewy Ogromny potencjał pod podział | cisza, natura, możliwości. Szukasz gruntu z realnym potencjałem inwestycyjnym, a nie tylko ładnej działki na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 239 m² 141,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Koszęcinie - 1239 m , ul. Ligonia. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości bmc prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

758 999 zł2 200 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę budowlaną, na której ustanowiono mpzp. Działka o powierzchni 2200 m2 leży na terenie oznaczonym w mpzp jako 5 mn. Do działki prowadzą dwie drogi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł132,06 m² 8 700,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż | dom wolnostojący parterowy I piskórka | 132 m2 | działka 1001 m2 | 1 149 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu parterowego, wolnostojącego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł825 m² 168,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Nekli, powiat wrzesiński. Nekla to miejscowość położona przy drodze krajowej nr 92 (poznań Warszawa).

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł118,22 m² 3 721,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jgjp-2394 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry - ul. 1 maja Polecam Państwu zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,50 m2 (118,22 m2 pow. całkowita),.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł145 m² 4 820,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Choszczewo, gm. Sorkwity, pow. Mrągowski Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej na Mazurach, w malowniczej i spokojnej wsi Choszczewo. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

950 000 zł9 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 nieruchomości rolne o łącznej powierzchni 0,9539 ha, położone w miejscowości Bienie, gmina Ełk, powiat ełcki. Teren położony na lekkim wzniesieniu, zapewniający wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 €3 259,15 m² 1 534,14 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 076 m²

Budynek biurowo-usługowy z nowoczesną architekturą. Oryginalny w bryle, kameralny, dobrze przeszklony budynek, zaprojektowany przez Baza Architekci. Budynek dysponuje: 3 044,66 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł132,85 m² 8 054,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal środkowy )o.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58,14 m² 12 899,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu "cudne Chmielniki" w Prądocinie (woj. Kujawsko-Pomorskie). Mieszkanie o powierzchni 58,14 m2 nie.