Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 999 900 zł267,84 m² 11 200,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Atuty nieruchomości - Dom wolnostojący o powierzchni ok. 267 m2 - Duża działka ok. 2 565 m2 z własnym lasem - Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł5 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 5500 m z dostępem do torów od pkp plk na działce o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł70 m² 13 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 69,85 m2, z dużym balkonem, stanowiskiem postojowym w hali garażowej, stanowiskiem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38,77 m² 14 160,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Komfortowy apartament zlokalizowany w Westin House - Resort Kołobrzeg. Zapraszamy do odbycia wirtualnego spaceru:.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł68 m² 5 586,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa ok. 68m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy na bydgoskim Okolu. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł33,20 m² 5 240,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy sobięcin. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,2 m2 i całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

4 401 000 zł9 000 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

60-003 Poznań (grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 000 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 3000 mkw położona w gminie Żórawina, obręb Węgry. Działka położona przy drodze gminnej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 413 m² 58,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej bartoszyce, ul. Przemysłowa 26 Adres: bartoszyce, ul. Przemysłowa 26 Numer ewidencyjny działki: 104/12 Obręb ewidencyjny: 0008 Bartoszyce Miasto Powierzchnia: 3413.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł930 m² 2 145,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 198 m²

Na sprzedaż zakład produkcyjno-usługowy w Bartoszycach. Nieruchomość znajduje się przy ul. Prusa w zakolu rzeki Łyny. W zakładzie dotychczas prowadzony był zakład uboju.

Szczegóły ogłoszenia

997 150 zł64,75 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Grzybek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na ul. Raciborskiej. Mieszkanie o powierzchni 64.75 m2 mieści się na 3 piętrze 5 piętrowego bloku. Opis mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

145 900 zł1 016 m² 143,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej w Pomlewie, woj. pomorskie Na sprzedaż działka budowlana o numerze 116/62 o powierzchni 1016 m zlokalizowana w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł22 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:293 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż uroczy domek letniskowy po remoncie, położony w spokojnej i zielonej części Czechowice-Dziedzice, przy ul. Warmińskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 056 000 zł110 m² 18 690,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament o powierzchni 110m2, w inwestycji Odea Park dewelopera Yareal. Odea Park to komfort i spokój w sercu Gdańska, osiedle położone na wzgórzu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł290 m² 2 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 390 m²

Dom w sercu natury Łętowiana k/przemyśla, 290 m , duża działka z lasem i oczkiem wodnym Jeśli marzysz o zamieszkaniu w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Bielsk Podlaski, ul. Mickiewicza 55 Na sprzedaż oferujemy dwustronne mieszkanie o powierzchni 73 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 608 zł67,20 m² 8 134,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana obok Ronda Solidarności 1000m od Szpitala ckd i 1100m od Wydziału Prawa i Administracji Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35,90 m² 6 100,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,90 m , położone w Pile przy al. Piastów. Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania oraz łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł584,70 m² 5 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:24 788 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale: działka o powierzchni 3190 m kw z zabudowaniami: budynek mieszkalno - gospodarczo - składowy z dwoma garażami.

Szczegóły ogłoszenia

73,77 zł/m²70,87 m² 5 228 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Wrocławia, przy ul. Św. Mikołaja. Ulica ta łączy wrocławski Rynek z pl. Jana Pawła II, przez co panuje na niej bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu Lokal Usługowy pod Wynajem Dla Twojej Firmy Rybnik - Ligota Lokal Zlokalizowany jest w budynku wielolokalowym usługowym na Parterze z dwoma wejściami do lokalu. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł831 m² 2 406,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość handlowo- usługowa usytuowana na działce 2000 m2 Idealny lokal pod inwestycje, wydzielona część handlowa ( w stanie surowym zamkniętym) Oraz duża hala o powierzchni 171 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł18 m² 4 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania garaż w zabudowie szeregowej bez kanału o pow. 18 m2, brama 2-skrzydłowa metalowa o wys.194 cm, na podłodze kafle, doprowadzona energia elektryczna, garaż zadbany, suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

919 900 zł34,67 m² 26 533,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie dwu pokojowe W zrewitalizowanej, eleganckiej kamienicy w centrum Krakowa. Do dyspozycji mieszkańców: - basen, spa - winda - parking Lokalizacja: kamienica położona jest niemal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł64 600 m² 54,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 6,46 hektara w miejscowości Wierzchowo z bezpośrednim dojściem do jeziora. Działka numer 1/3 w Wierzchowie , teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł84,02 m² 4 748,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

-rezerwacja- klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem w sercu Lubska gotowe do zamieszkania Szukasz miejsca z duszą, gdzie historia łączy się z nowoczesnym komfortem? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł10 803 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości przasnysz/sierakowo. Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o następujących parametrach: lokalizacja: działka położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 411 m² 134,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna dla osób ceniących prywatność. Z uwagi na wymiary, doskonale sprawdzi się pod budowę wąskiego, nowoczesnego domu typu stodoła. Działka dająca duże możliwości czyli.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł53,16 m² 22 385,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. abp. Józefa Teodorowicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki na Mazurach. Działki mają wydane warunki zabudowy. Nowy kompleks działek w Bogaczewie. Powierzchnia działek od 1000.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł4 400 m² 29,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż Nr oferty: stdoc9012 Kategoria: działki Lokalizacja: wągrodno opis Przedstawiamy na sprzedaż działkę pięknie usytuowaną z dostępem do drogi. Prąd, kanalizacja i woda.

Szczegóły ogłoszenia

45,16 zł/m²290 m² 13 095 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne Biuro 291 m + Opcja Magazynu | Pabianice, ul. Warszawska Szukasz reprezentacyjnej siedziby dla swojej firmy w Pabianicach? Oferujemy wynajem nowoczesnego, dwupoziomowego lokalu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Idealne miejsce na wypoczynek - działka rod z domkiem, gdańsk, ul. Kartuska. Atuty: - 300 m do przystanku autobusowego - Dwa oddzielne piecyki - Atrakcyjna lokalizacja-Gdańsk Jasień - 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł617 m² 299,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa, atrakcyjna oferta! Na sprzedaż piękna działka budowlana zlokalizowana w malowniczej dzielnicy Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość o powierzchni 617 m to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł3 000 m² 125,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 3000m2, położoną w urokliwej miejscowości Nowa Kiszewa w sercu województwa.

Szczegóły ogłoszenia

277 200 zł23 100 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o pow. 2,31 hektara położona w Nowym Kurowie. Teren działki zróżnicowany, z pięknymi widokami, działka od północy graniczy z lasem. Najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sobótka, mieszkanie w Parku Krajobrazowym- widok na masyw Ślęży Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Armii Krajowej w Sobótce. Zlokalizowane w cichej, spokojnej i willowej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł146,80 m² 6 743,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowej strukturze, położoną w Grójcu przy ulicy Jana Pawła II dom o powierzchni 147 m na działce 504 m , łączący w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł117 m² 8 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Prezentuję Państwu nieruchomość położoną na zamkniętym osiedlu domków przy ulicy Morskiej w Stegnie, 300m od głównej plaży w Stegnie! Nieruchomość: - typ nieruchomości: domek.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł457 m² 7 658,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:356 m²

Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami, zlokalizowana w dobrej lokalizacji na granicy Żoliborza i Bielan, 8 minut od stacji Metra Marymont, szybki dojazd do S8 i centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 144 095 zł61,59 m² 18 575,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,59 m , usytuowane na ósmym piętrze, z ekspozycją zachodnią, która napełnia wnętrza ciepłym, popołudniowym światłem. Salon z aneksem.