Nieruchomości

238 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Biuro Łapy

Łapy,podlaskie

25 zł/m²52,20 m² 1 305 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyjątkowa oferta lokali usługowo -biurowych! Doskonałe położenie w samym Centrum Łap ul. Sikorskiego. W sąsiedztwie dworzec pkp oraz autobusowy. Duży ruch pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł158,32 m² 8 653 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Ostatnie nowoczesne domy z widokowym tarasem Modlnica pod Krakowem. Szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko miasta z ciszą i zielenią? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12-mc +] na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o numerze 264, położona w malowniczej miejscowości Kazuń Polski, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł69,47 m² 10 796,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na piątym piętrze stylowej, odnowionej kamienicy z 1900 roku! Nasza rekomendacja: nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:573 m²

Wygodny (na tą chwilę parterowy) i tani dom z wielkim potencjałem na sprzedaż w spokojnej miejscowości letniskowej brok nad rzeką Bug. Dom z końca lat '80 ma swój klimat!.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł163,54 m² 8 438,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Ostatnie wolne domy! dom W zabudowie bliźniaczej pod krakowem! Powierzchnia całkowita: 163,54 m | Działka: 3 ary | Garaż | Ogródek | 3 sypialnie | 2 łazienki + wc | Garderoby | Pom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,08 m² 8 169,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,07m2 usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł76 m² 7 697,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 81m2 mieszczący się przy ul. Domeyki w Lublinie. Lokal znajduje się w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

189 588 zł732 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane po świeżym podziale geodezyjnym część z nich została już zarezerwowana, co potwierdza ogromne zainteresowanie tą lokalizacją. Na sprzedaż równa.

Szczegóły ogłoszenia

2 279 740 zł14 708 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości! Podstawowe informacje: Działka budowlana o pow. 14.708 m2 w centrum Rościsławic.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł99 m² 13 929,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:201 m²

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . 900m do Dworca Głównego we Wrocławiu, 700m do Aquaparku 500m do Parku Skowroniego, 1km do Parku Południowego, 50m do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł349 m² 3 438,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom szeregowy o dużym potencjale - ul. Sosnowa, tychy Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom szeregowy o podwyższonym standardzie deweloperskim, położony przy ul. Sosnowej w Tychach. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł33,58 m² 4 139,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Niski Czynsz Kawalerka Parter Stan Deweloperski Mieszkanie w odnowionej kamienicy. Stan deweloperski. Wymieniono: - instalację elektryczną - instalację wod-kan - stolarka okienna i drzwiowa (.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²159 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 ***wolne od zaraz*** Do wynajęcia 159 m powierzchni biurowej zlokalizowanej na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł145 m² 8 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Na sprzedaż dom w Gajkowie, gmina Czernica - 145 m . Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni 145 m , położone na pięknej działce o powierzchni 1370 m . Wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: pawilon handlowo-usługowy na działce 600 m możliwość adaptacji na dom lub 2 mieszkania Na sprzedaż murowany pawilon handlowo-usługowy położony na dużej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł56,10 m² 29 768,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: - luksusowy, wysokiej klasy apartament w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdynia Orłowo. - prywatny ogród o pow. 40 m dostępny z salonu i sypialni. - kameralne zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31,29 m² 79,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu nowe, komfortowe mieszkanie położone na nowym osiedlu w Garbach. Pełna infrastruktura, doskonały dojazd do Poznania. Dwa pokoje w pełni umeblowane oraz wyposażone, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

21 600 zł800 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nowa hala o powierzchni 800 m2 plus biura o powierzchni 185 m2 położona w Skarbimierzycach pod Szczecinem. Kosz najmu powierzchni magazynowej - 27 zł/m2 Koszt najmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dąbrówka Szczepanowska, na sprzedaż domek letniskowo- mieszkalny, o powierzchni 40 m/kw. Parter składa się z wiatrołapu, kuchni, salonu z kominkiem, łazienki (brodzik), pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł930 m² 774,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Otrębusy, położona w otoczeniu domów jednorodzinnych, z dojazdem drogą utwardzoną. Prąd i studnia z wodą dostępne na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł294 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonująca stacja paliw, posadowiona na działce o powierzchni 15,35 ar w Ożarowie przy ul. Kościuszki 50, w powiecie opatowskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Kilińskiego. Nieruchomość o powierzchni 62,30 m2 składa się z 4 pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

1 746 000 zł74 m² 23 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne 74 m | Balkon z widokiem na las | Wrzeszcz | Nowoczesne wykończenie Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

11 752 000 zł45 200 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę developerską w Żółwinie 45.200m2- cena 260zł m2 MU (ok. 29390 m2- cześć budowlana) R,rz,W,zp (ok. 14786 m2- tereny rolne oraz tereny zieleni w postaci: trwałych użytków.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

32 zł/m²100 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana w przyziemiu kameralnego budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum. Powierzchnia doświetlona światłem słonecznym - okna.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł60,50 m² 9 239,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 60.5m składa się z 2 niezależnych pokoi, salon z kuchnią oraz łazienka razem z wc. Mieszkanie przeszło kapitalny remont jest po wymianie instalacji, okna trzyszybowe,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł35,86 m² 11 991,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35,87 m , położone na 4. piętrze w nowym budynku w kompleksie Vidok Residence. Lokal jest nowy, w pełni umeblowany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,10 m² 10 594,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego przestronnego mieszkania o powierzchni 47,10 m2, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: około 180m Klimatyczne użytkowe poddasze, dobrze doświetlone z doporwadzoną instalacją elektyczną Powierzchnia działki: 220 m 3 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 100 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 2 100 m2 Z małym stawem bezpośrednio do działki prowadzi droga asfaltowa działka rolno-leśna gdzie dopuszcza się budowę obiektów związanych z gospodarką leśną lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość przeznaczoną do sprzedaży w miejscowości Medyka (chałupki Medyckie), którą stanowi działka o powierzchni 12 arów zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł343,10 m² 5 770,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom o powierzchni 284,4 m w malowniczej Iłowej - przestrzeń, komfort i spokój w jednym miejscu! Z przyjemnością prezentujemy przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł76 m² 4 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe w budynku 3 lokalowym , na 1 piętrze. Po remoncie tylko wymaga małych poprawek remontowych. Właściciel też ma udział 2/5 w ogródku położonym na podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 098 m² 54,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka w sąsiedztwie Borów Tucholskich Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 120 zł36,58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,58 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 144 m² 149,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjna działka o pow. 2144 m2 położona na Pojezierzu Drawskim, przy granicy Czaplinka, w sąsiedztwie jez. Drawskiego. Na działkę są wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł64 m² 13 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym apartamentowcu na wrocławskich Krzykach idealne dla rodziny. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Północ Nieruchomości Ełk przedstawia na sprzedaż gotowy do wprowadzenia wolnostojący dom na osiedlu Zatorze w Ełku ul. Augustowska 21. Dom Atrakcyjnie położony dom o powierzchni około 120.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,13 m² 6 979,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Łodzi przy ulicy Rojnej 50 b. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 45,13 m2, położone jest na pierwszym piętrze, czteropiętrowego bloku.